Skocz do zawartości

Chce kupić przyczepkę


czajka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi trochę ta cena :mellow: przyczepka z wyglądu bardzo ładna.Piszesz, że full wyposażenie i do tego jeszcze mover hmmm. Albo mega okazja, bo sprzedawca jest świeżakiem nie mającym świadomości co sprzedaje, albo coś jest nie tak - a jak tam rama i spód.

     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź te rzeczy plus wszystkie miejsca za firankami, pod roletami narożnik pod łóżkami okno dachowe jak coś się da rozebrać to rozbierz jak sprzedający pozwoli. Okna i pod uszczelkami na oknach jakie jest drzewo.15478d2d30bb2ea2404ea67038931fb7.jpga1d2ee562bc8ecedd3ab47d0ad4dfc75.jpg773bad601b70ee7d8c1f7497115212c4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czajka napisał:

Dzięki mac za odpowiedż .Napisz mi tylko co żeś zauważył nad klapą serwisową ,bo ja tam nic nie widzę,a nad roletą oczywiście sprawdzę .Jutro jadę ją obejrzeć drugi raz i jak wszystko będzie w miarę ok to powinienem ją sfinalizować

5a7356a9ab968_zdjcie1.jpg.7409b3ad3e089aeaaaecc606ea95efb9.jpg

Chodzi mi o to miejsce inny kolor: naklejka, otarcie ? Nie wiem co to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rheinlander napisał:

Dziwi trochę ta cena :mellow: przyczepka z wyglądu bardzo ładna.Piszesz, że full wyposażenie i do tego jeszcze mover hmmm. Albo mega okazja, bo sprzedawca jest świeżakiem nie mającym świadomości co sprzedaje, albo coś jest nie tak - a jak tam rama i spód.

     

Rama w porządku ,szukaliśmy nr vin którego nie mogliśmy znaleść,więc zaglądaliśmy dosłownie wszędzie,okazało się że jest wybity na dyszlu,podłoga jak to podłoga ,jak na moje oko zdrowa ,ale jutro sprawdzę jeszcze raz dokładniej,ostatnio jak oglądałem to warunki były fatalne.

7 minut temu, mac napisał:

5a7356a9ab968_zdjcie1.jpg.7409b3ad3e089aeaaaecc606ea95efb9.jpg

Chodzi mi o to miejsce inny kolor: naklejka, otarcie ? Nie wiem co to?

 

Tak w tym miejscu jest delikatnie przetarta farba nic poważnego

13 minut temu, byry007 napisał:

Sprawdź te rzeczy plus wszystkie miejsca za firankami, pod roletami narożnik pod łóżkami okno dachowe jak coś się da rozebrać to rozbierz jak sprzedający pozwoli. Okna i pod uszczelkami na oknach jakie jest drzewo.15478d2d30bb2ea2404ea67038931fb7.jpga1d2ee562bc8ecedd3ab47d0ad4dfc75.jpg773bad601b70ee7d8c1f7497115212c4.jpg

 

15 minut temu, byry007 napisał:

Sprawdź te rzeczy plus wszystkie miejsca za firankami, pod roletami narożnik pod łóżkami okno dachowe jak coś się da rozebrać to rozbierz jak sprzedający pozwoli. Okna i pod uszczelkami na oknach jakie jest drzewo.15478d2d30bb2ea2404ea67038931fb7.jpga1d2ee562bc8ecedd3ab47d0ad4dfc75.jpg773bad601b70ee7d8c1f7497115212c4.jpg

 

15 minut temu, byry007 napisał:

Sprawdź te rzeczy plus wszystkie miejsca za firankami, pod roletami narożnik pod łóżkami okno dachowe jak coś się da rozebrać to rozbierz jak sprzedający pozwoli. Okna i pod uszczelkami na oknach jakie jest drzewo.15478d2d30bb2ea2404ea67038931fb7.jpga1d2ee562bc8ecedd3ab47d0ad4dfc75.jpg773bad601b70ee7d8c1f7497115212c4.jpg

Dziękuję byry już tam żeśmy z małżonką zaglądali ,ale jutro weryfikacja będzie dokładniejsza.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cezarr napisał:

Kupno używanej przyczepy to ryzyka, ale czasami trzeba iść na jakiś kompromis, ideał nie istnieje i jak będziecie zwracać
uwagę na każdą  plamkę, przetarci itd, to ja życzę powodzenia w szukaniu i zakupie :banan:

:brawo:Dobrze to ująłeś, nie każdy "feler" dyskwalifikuje przyczepę, kwestią jest indywidualna ich akceptacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to jest tak, na forum mamy bardzo fajnie opisane na co zwracać uwagę podczas zakupu przyczepy ale nie jest
powiedziane a raczej te uwagi nie są przypisane do widełek cenowych, wszyscy natomiast starają się aby ich nowa przyczepa
spełniała wszystkie warunki jakie są opisane w tych właśnie wskazówkach i tu jest problem bo zwracamy uwagę na każdą pierdołę
nawet w przyczepach bardzo tanich, ja wiem że dla każdego każda kwota wydana na przyczepę jest duża, ale zapominamy że czasami
trzeba iść na ten kompromis i zaakceptować jakieś usterki, większe lub mniejsze. Zwracajmy więc uwagę na istotne rzeczy, trzymajmy się
wskazówek jakie mamy na forum bo to kopalnie wiedzy, ale zachowajmy też zdrowy rozsądek i nie popadajmy w skrajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Po ponad całym dniu  i żadnych niespodziewanych przygód  dojechałem do domu ze swoim domkiem na kołach.Chciałem wam podziękować za porady ,oraz cenne uwagi odnośnie przyczepy.Jak się  okazało  przyczepka jest w super stanie (Jak na Angielkę ;)),jest parę rzeczy do poprawki ,najpoważniejszą z nich to zacinająca się dmuchawa piecyka.Piecyk odpala na gazie na widok palca,pracuje na prądzie,lecz sterowanie które jest odpowiedzialne za moc dmuchawy ,oraz ustawianie temperatury ciepła zawiesza się (trzeba mu pomóc poprzez klepniecie w te miejsce,tam to wszystko sterowane jest jakąś płytką podłączoną kabelkiem ),reszta to już drobiazgi do ogarnięcia za niewielkie koszty.Ważne ,że sucha ,nie pozaciekana ,pięknie się prowadzi,czyli wszystko co odpowiedzialne za bezpieczeństwo w podróży działa wzorowo.Także jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc.Te forum to faktycznie kopalnia wiedzy w tej dziedzinie ,myślę że się tu zadomowię na dobre (właściwie to już się uzależniłem :D).Po weekendzie dorzucę foty tego piecyka i jego sterowania ,może jakoś z waszą pomocą uda się to bezproblemowo naprawić.Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie takie "Angielki" straszne jak co poniektórzy je opisują. Zazdroszczę. Przyłączam się do gratulacji i nie jak najlepiej służy.

U góry miało być niech jak najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam .Bardzo bym prosił kolegów o poradę,a mianowicie o holownika mojej przyczepy.Co myślicie o Hondzie Acord 7 2,2  140km ,czy da radę z moją przyczepą?.Pytam ponieważ na drodze przeważają samochody Niemieckie jako holowniki ,natomiast nigdy nie widziałem jako holownika wyżej wymienionego auta,może ktoś ma i już sprawdzał go w tej roli.Przyczepa 1350 dmc.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.