Skocz do zawartości

Przyczepa do 20.000 zł


archivi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przed momentem wróciłem z jej oglądania. No mi i mojej drugiej połówce bardzo się podoba.
Sprzedaje ją starszy człowiek - naprawdę super pozytywny :). Jeździł nią jeden sezon, ale jest dla niego za duża. Wcześniej miał Nienadówkę.

Przyczepa jest bardzo zadbana. Stoi pod dachem, jest czyściutka. W środku żadnych nieprzyjemnych zapachów. Wszystko dookoła ładnie pouszczelniane. Doinwestowana - nowiutkie opony, nowy akumulator, do założenia (już kupione) gniazdo wody z pompą. Wszystko sprawne, klima działa (chociaż teraz nie dało się przetestować bo zimno na zewnątrz). Poszycie nieuszkodzone - minimalne obtłuczenia od gałęzi. Nie wiadomo jak ogrzewanie - właściciel z niego nie korzystał.

Teraz co mi się nie spodobało:
- brak stabilizatora jazdy
- brudna wykładzina (no ale ok - przyczepa ma prawie 20 lat!)
- nie sądzę, żeby weszła butla 11kg... trzeba uzupełniać itp.
- i najważniejsze, dlaczego nie podskakuje i nie wpłacam zaliczki :P - przy szafeczce umywalkowej widoczne pęcherze po bokach. W środku szafki nie zauważyłem. Ale po bokach (po zewnętrznej stronie szafki) tak jakby wilgoć. Teraz pytanie, czy jest to z zewnątrz? Nie widziałem ŻADNYCH uszkodzeń. Czy może powstało to przy używaniu i chlapaniu z umywalki? Moim zdaniem realne...

Niestety nie porobiłem dokładnych zdjęć - aparat został w pracy :/.

 

A jeszcze dodam - no kolory wnętrza nie powalają... Ale przy dobrej całej reszcie, jestem skłonny to znieść:).

Edytowane przez archivi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A niedokładne porobiłeś? 

 

Co znaczy pouszczelniana? Jakieś dodatkowe uszczelnienie poza oryginalnym było? Przeciek nie musi być z uszkodzenia, wystarczy że uszczelka przy oknie puściła i woda wylezie pół metra dalej. 

 

Nie dziwi Cie że pokupował nowe gumy i aku i sprzedaje? Bardziej wygląda na to że coś zauważył i chce się pozbyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pouszczelniana - nie wiem na ile uszczelnienia są oryginalne. Te przyczepy co oglądałem, zawsze miały taki jakby silikon w okolicach tych szyn do mocowania przedsionka. Był wszędzie dookoła i jeśli był dokładany ręcznie, to bardzo starannie - bez żadnego paprania, zagłębień itp - może tak jest oryginalnie?

Nie - z gumami i aku mnie nie dziwi... Jeśli mówi prawdę (nie zakładam od razu, że ktoś kłamie), to przeliczył się z tą przyczepą. Człowiek nie wyglądał na biednego - więc wymiana aku na sprawny + wymiana opon na nowe dla bezpieczeństwa nie wydaje mi się niczym dziwnym po zakupie przyczepy. Pewnie też bym tak zrobił zanim doszukałbym się wad :).

Aha jeszcze jedno mi się nie podobało... patrząc od zewnątrz wzdłuż prawej strony przyczepy, na wysokości okolic piekarnika/zlewu, miałem wrażenie jakby... Jak to opisać... Jakby ktoś na środku się zaparł i próbował mocniej dosunąć meble do tej ściany :|. Tak jakby lekko ściana była wypukła... z drugiej strony wszystko git. Możliwe, że się doszukuje, ale takie miałem wrażenie...

Edytowane przez archivi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie - purchle są na rogu lewy tył. Wybrzuszenie prawa środek.

W załączniku zapożyczone zdjęcie od sprzedającego - w tych okolicach są bąble... Moim zdaniem, ewidentnie ściekająca woda z umywalki... Sprzedający chciał to pokazać na tym zdjęciu, ale jakość jest średnia...

zaciek.jpg

Edytowane przez archivi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że udało by się dobrać tapetę aż tak podobną?

No na zdjęciu nad umywalką faktycznie wygląda jakby było ciemniejsze... Na żywo nic takiego nie widziałem, a przyglądałem się w tej okolicy dość dobrze... Może odbicia z lampy błyskowej. No na pewno jeszcze do zwrócenia uwagi.

Nic - nie napalam się. Na pewno gdybym się wybierał, chciałbym prosić kogoś o pomoc z okolicy... O ile znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno oryginalnie w dwóch odcieniach nie była naklejona, zwróć uwagę że to nad umywalką wygląda jak zaciek który idzie dalej tam gdzie zaznaczyłeś

W ogóle koło wc jest wstawiona jakaś kratka która nie idzie na wylot, na zewnątrz nic nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na ten ślad faktycznie trzeba by zwrócić uwagę. Ale nie rzucił się on w oczy tak jak te bąble... One występowały tylko poniżej szafki - nad nią wszystko było OK. Sprawdzałem cały róg nad umywalką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po lewej stronie od fotografującego. Czyli nie na tej ścianie co zaciek. Jak dobrze pamiętam, nie jest nad umywalką, tylko obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezarr spoko - lepiej pogadać na podstawie zdjęć, niż nie gadać wcale... jest wątpliwość, trzeba ją na żywo wyjaśnić. Bardzo fajnie i bardzo dziękuję za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.