Skocz do zawartości

Szukam kogoś kto posiada knausa 550 fsk


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do wymiany budki, okazuje się że do naszego podróżowania, w tym zimowe wypady, mój układ nie zdaje egzaminu. Celuje w lata 2007-2010 i po przeglądzie modeli na ten moment najbardziej mi odpowiada w/w knaus. A że jest ich bardzo mało, to zanim ,,zamówie,, u któregoś handlarza chciałbym za jakąś flaszeczkę obejrzeć na żywo. Także jak ktoś z forumowiczów takową posiada, albo zna kogoś kto taką ma to proszę o info. Oczywiście najlepiej w okolicach Wrocławia, ale gdzies dalej się wybrać też nie jest wielkim problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sudwind-550-fsk-super-stan-jak-hobby-560-kmfe-ID6zrZ9E.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Co prawda starszy model , ale oglądałem ją ostatnio. Powiem tak: kawał budy :) ze zdjęć wygląda ok. Ale jak już przy niej stoisz widać "gabaryt". Ja sobie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości ten egzemplarz w jakim stanie? 

 

Właśnie ten gabaryt chce ogarnąć na żywo

30 minut temu, PLopaPL napisał:

Już lepiej flaszek nie pij ;p

Dlatego chce dać flaszke a nie wypić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sucha. Ale zaniedbana. Trochę wgniotek, niegroźnych przytarć, uszczypane okna. Z lewej strony ma coś takiego (zdjęcie). Tzn na żywo trudno to zobaczyć, ale pod odpowiednim kątem i światłem można to wyłapać. Jednak ja też coś takiego mam (tylko mniej widoczne) i na innych tego typu Knausach też to widziałem. Są tam mocowania ściany grodziowej. I myślę, że to one jakoś uwidaczniają się. Mocno nad nią myślałem, ale dodatkowo ma spaprane jeszcze masy w dowodzie rej. i nie chciało mi się z tym walczyć...

20180106_154332.jpg

20180106_155731.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest w necie jakiś katalog w których latach był lifting modelu? Kiedy zmieniał się wystrój wnętrza i na zewnątrz. Szukam i nic takiego nie moge namierzyć

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

Jeszcze jest ,,bliźniaczy,, 500fdk, 30cm krótszy ale szerokość standardowa. Jak mnie przerazi 550fsk to będę rozważał mniejszego brata

Lepiej nie rozważaj. Przy dwójce dzieci miejsca nigdy za dużo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 2005r.Z tego co kojarze male zmiany byly w 2008r, ale to tylko kosmetyka. Pozniej zlikwidowano scianke pomiedzy lozkiem malzenskim a czescia jadalna:). Dopiero co kupielm, wiec wieksze wraznie z jazdy w marcu:) 

Dziwne jest to ze mam nieco inne wykonczenie niz te w ofercie, a to ten sam rocznik. Do tego inna tapicerka.... Za to to samo DMC tj. 1500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

A jest w necie jakiś katalog w których latach był lifting modelu? Kiedy zmieniał się wystrój wnętrza i na zewnątrz. Szukam i nic takiego nie moge namierzyć

Tzn. Ta którą Ci zapodałem to 2004-2006 , w 2006 wszedł lifting -trochę inne malowanie i fajniejsze szafki w środku, trochę inne szafki w łazience. Tak było do bodajże 2009 r. Później weszły już malowania którym jeszcze bliżej do dzisiejszych knausów.

To co ona ma w papierach, to oczywiście zaniżone DMC. Na tabliczce jest 1600, A w dowodzie 1500. Myślę że można by w niej obniżyć DMC i było by git, ale nie w ten sposób. Pozostałe wpisy w dowodzie to MW 1200, ładowność 400, a DMC 1500, więc sami widzicie. 

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.