Skocz do zawartości

Rozmowy zlotowe


RM77

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie jeszcze do stałych bywalców tego pola a propos godziny otwarcia bramy wjazdowej? Pytam bo z przyczyn niezależnych ode mnie możemy przyjechać dopiero w w sobotę na 22:00 lub w niedzielę rano i nie wiem co lepsze. Czy w sobotę o tej 22:00 ktoś nas wpuści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do opanowania.
Myślę że w sobotę o 22:00 będzie miał kto Cię wpuścic.

Na PW dla pewnosci puść mi nr telefonu. Odeślę Ci swój na wrazie gdybyś zastał zamknięta bramę lub miał się spóźnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2018 o 19:50, kokos1987 napisał:

Ja mam pytanie jeszcze do stałych bywalców tego pola a propos godziny otwarcia bramy wjazdowej? Pytam bo z przyczyn niezależnych ode mnie możemy przyjechać dopiero w w sobotę na 22:00 lub w niedzielę rano i nie wiem co lepsze. Czy w sobotę o tej 22:00 ktoś nas wpuści?

U nas może pojawić się ten sam problem. Liczę na to, że kolega struś załatwi nam „wjazdówki” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony taka mała sugestia do osób będących pierwszy raz "u Sikory" i lubiących pospać w nocy aby nie ustawili się za blisko strefy tańców i hulanek. DJ Irkoski ma potencjał w sprzęcie i potrafi go umiejętnie wykorzystać:blagac:

 

image.thumb.png.72e65e18b3960dc7e77b09a2e99a5170.png.7695a0f96a564c63f2d762cd1f35b751.png

Należy przyjąć że im dalej od zielonego znacznika pola kempingowego "u Sikory" tym bezpieczniej, choć towarzystwo jest tam doborowe i odległość nie gwarantuje spokoju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  taka najsensowniejsza droga od A2 przez Konin to na Ślesin czy Licheń?
Z A2 zjazd drugi za bramkami na Konin/Kalisz. Pierwszy zjazd od Łodzi na Turek/Konin jest w remoncie

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam są chyba pierwsze bramki na A2 czy coś się zmieniło? Pobierają coś za te kilka metrów? Bo jak coś zjadę sobie wcześniej.
Wcześniejszy zjazd jest bodajże na Koło , moim zdaniem nie ma sensu dla kilku zl. W Koninie kierunek ma Licheń

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voku, placisz na bramkach od strony Łodzi (zjazd na 72). Jadąc od Łodzi.

Potem masz kilka km bez opłat i dolatujesz (jakieś 3km) do węzła "Modła" i wbijasz na DK25 na Bydgoszcz.

W koninie na rondzie z McDonalds (pierwsze wielkie rondo, wcześniejsze male pomijam) odbijasz na Licheń (DW266) i tak trzymasz.

W Licheniu na rondzie drugi zjazd (bazylikę muszisz mieć z prawej), navi będzie prowadzic na pierwszy zjazd (bazylika po lewej) ale to dłuższa droga.

I w ten sposób jedziesz mając bazylikę z prawej a jezioro z lewej aż do przejazdu kolejowego (wcześniej przez las, wąskim dobrym asfaltem, bez stresu, droga jest ok).

Za przejazdem (20m) w lewo z pierszeństwem, mostem przez kanał i przed torami (robisz jakby zawrotkę) w prawo z pierszeństwem.

Jestes juz w Niedźwiadach Dużych.

Po około 1km będzie male skrzyżowanie w lewo (na skrzyżowaniu dość charakterystyczna hydrofornia, wygląda jak obmurowana cysterna).

Skręcasz w lewo i przez tory (uwaga, tam jeżdzą pociagi a przejazd niestrzeżony.

Za przejazdem, po około 500m po lewo masz wielką drewnianą bramę wjazdową na pole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strusiu Voku; droga od autostrady do obwodnicy konina jest zamknięta za skrętem w prawo trzeba jechać przez miasto , sprawdziłem w niedziele.

Zaznaczona pinezka ca17e84cfc3106086d030d91d7fcc1cf.jpg


Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.