Skocz do zawartości

Rozmowy zlotowe


RM77

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.03.2018 o 09:37, mafik napisał:

Czy zostaje ktoś do końca weekendu (6.05)? Rozważam przyjazd późnym wieczorem 4.05.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
 

My tak będziemy. Na 100% mam wolny tylko 4.05. Więc pewnie przyjedziemy drugiego i zostaniemy do końca tygodnia. Przynajmniej taki jest plan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2018 o 21:37, DanielBeyerland napisał:

Drugie pytanie - KTO Z WROCŁAWIA?

Powitać sąsiada. My meldujemy się u Sikory już 27, także będziemy o Tobie pamiętać. :kawa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2018 o 09:37, mafik napisał:

Czy zostaje ktoś do końca weekendu (6.05)? Rozważam przyjazd późnym wieczorem 4.05.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
 

My zostajemy do 06.05 ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w pobliżu można wyczarterować na dzień lub dwa omegę ? 

Edytowane przez motylek
Ewentualnie inny niedrogi jacht. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezioro Licheńskie jest jeziorem zamkniętym.
Najbliższe otwarte to jezioro Ślesińskie, ale nie wiem czy tam jest czarter w marinie (łodzie prywatne).
Poszukaj nad jeziorem Mikorzyńskim, tam sa mariny z żaglami, może oni będą mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starym zlotowiczom i bywalcom przypominamy, a nowych informujemy, ze mile widziane jest przebranie przy pasowaniu na zlotowicza forumowego (ogranicza tylko fantazja i możliwości przy pakowaniu się na wyjazd :D ;) ). 

Do przyrządzenia tajemnej mikstury złotowej, co ją każdy będzie musiał wypić będą wykorzystane składniki które będą zabierane z szafek kuchennych zlotowiczów, wiec także prosimy o przygotowanie do tematu :D:D:D. Papryka, musztarda, i inne piekielne przyprawy mile widziane :D ;) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starym zlotowiczom i bywalcom przypominamy, a nowych informujemy, ze mile widziane jest przebranie przy pasowaniu na zlotowicza forumowego (ogranicza tylko fantazja i możliwości przy pakowaniu się na wyjazd   ). 
Do przyrządzenia tajemnej mikstury złotowej, co ją każdy będzie musiał wypić będą wykorzystane składniki które będą zabierane z szafek kuchennych zlotowiczów, wiec także prosimy o przygotowanie do tematu . Papryka, musztarda, i inne piekielne przyprawy mile widziane   . 
Domino, cale szczescie procedura juz za mna..., jak już wcześniej pisałem, planuje pojawic sie na piątek-niedziela.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie jak tam wyglada z miejscem? Stali bywalcy, czy przy tej ilości zestawów można oczekiwać że będzie tam jeden na drugim? Pytam bo pewnie dość późno w sobotę przyjedziemy, nie znam tego pola a nie chce stać w trzcinach lub na jakiś mokradłach... Google.maps nie ukazuje ile tam jest miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kokos1987 napisał:

Ja mam takie pytanie jak tam wyglada z miejscem? Stali bywalcy, czy przy tej ilości zestawów można oczekiwać że będzie tam jeden na drugim? Pytam bo pewnie dość późno w sobotę przyjedziemy, nie znam tego pola a nie chce stać w trzcinach lub na jakiś mokradłach... Google.maps nie ukazuje ile tam jest miejsca...

Wystarczy dla każdego ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, struś mi wiele razy opowiadał że jest tam zajebiście, wreszcie jest okazja się tam wybrać :) PS. co to znaczy że jest tam jezioro zamknięte ?  można liczyć na plażę czy raczej siatkę/chaszcze/pole minowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.