Skocz do zawartości

Topienie marzanny na mazowszu IV edycja 23-25 marca 2018


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.03.2018 o 15:38, Gewehr napisał:

Dawaj z cepkąemoji16.png

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Mogę już nie mieć przyczepy

20 godzin temu, Cytrus napisał:

aha z tego co widzę to będzie nas nocowało około 22 załóg  ( łącznie z ct ) 

Sławomir jak to bez budki   :niewiem:

j.w. Może pojechać już do nowego właściciela

ale z tego co widzę to najlepiej byłoby przyjechać w piątek

może coś wymyslę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak sie ogarne i porozmawiam z ciężarówką i na wypracowanym kompromisie:lol:

to przyjadę w piątek z głośnikiem estradowymi włączę wam sławomira bo pewnie dawno już nie syszeliście:lol:

Czy mam przygotować nowy zestaw słowek typu empatia i wartość  dodana :blink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ale czy jest sesns brać Kasię kiedy Ona musi zachować wstrzemięźliwość od alko?

Przecież ona będzie cię hamować :-]

A dziewczyny pytają, czy będzie Antoni.  :D

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pierzasty napisał:

Marcin, ale czy jest sesns brać Kasię kiedy Ona musi zachować wstrzemięźliwość od alko?

Przecież ona będzie cię hamować :-]

A dziewczyny pytają, czy będzie Antoni.  :D

Kto dzwoni??? 

Powinien byc

Chyba ją wezmę wiesz jak juz młyn się rozkreci to ciężko go zatrzymac 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ktoś musi

Kurcze, męczą mnie te prognozy pogody

No niestety teraz przyjemnie i ciepło a w weekend ma być nawet -7 :-( Żona w mrozy nie chce jechać :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za temperatura -7? Śpisz w przyczepie z ogrzewaniem, więc nie dramatyzuj. Imprezę się rozkręci przy ognisku i będzie ciepło;)

Jak byliśmy na karawaningowych feriach zorganizowanych przez bamici.com.pl(pozdrawiam:hej:), to temperatura spadła poniżej -10. Zabawa była na zewnątrz do bardzo późnych godzin nocnych i wszyscy się wspaniale bawili. Tylko że trzeba przyjechać i zobaczyć jak to jest, a nie komentować za klawiatury. Zapraszam wszystkich z obawami. Przyjedźcie, a zobaczycie że nie jest tak źle jak by to się mogło wydawać;)

Jak chcemy się specjalnie przygotować, to jedynie można zdjąć odpływy w cepkach, tak aby szara waliła najkrótsza drogą w glebę. Jak ktoś ma bakistę nieogrzewaną, to butlę owinąć kocem(ja tak robiłem i się sprawdzało do -15), lub zabrać ze sobą czysty propan.

Zresztą zawsze "Marzanna", była z dreszczykiem kiepskiej pogody. Jest jedną z pierwszych imprez w roku i trzeba się z tym liczyć:bevil:

No i ciekawe, czy miasto włączy nam na ten okres wodę? Przy minusowych temperaturach może być to ryzykowne:wacko: 

Edytowane przez Gewehr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na Topienie marzanny na mazowszu IV edycja 23-25 marca 2018

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.