Skocz do zawartości
m00n

Pierwsza Przyczepy, prośba o opinię...

Rekomendowane odpowiedzi

visitor1967

Witam wszystkich,

Chciałabym zwrócić się do WAS z prośbą o opinię dotyczącą przyczepy Hobby 420TM Classic, wystawioną do sprzedaży przez prywatnego właściciela do komisu w Piasecznie niedaleko Warszawy. Jestem nowa na forum a do tego bardzo ale to bardzo zielona w tematyce Karawaningu. Od kilku lat zbieramy się z mężem do zakupu naszej pierwszej przyczepki ale do tej pory zawsze było coś pilniejszego, ważniejszego lub zwyczajnie brakowało czasu. Sama trochę orientowałam się w temacie i na pewno wiem czego chcę tzn. szukam przyczepy lekkiej max 1000kg DMC - holownik na razie volvo v50, dwa oddzielne łóżka (najlepiej jedno zamykane drzwiami przesuwnymi, mamy małego brzdąca 4 lata), do tego koniecznie mała łazienka. Przyczepka z budżetem do 10 tys. Wydaje mi się że ideałem jest Hobby 420, lub de lux, hobby 430, widziałam też Knausa lub Brucknera w podobnym rozkładzie funkcjonalnym. Nie wiem jednak na co mam zwrócić uwagę. Szczerze mówiąc to nie miałam jeszcze okazji na obejrzenie takiej przyczepy. Ze zdjęć to wiele nie wynika, a jak już jest coś godnego obejrzenia "face to face" to trzeba przejechać ponad 300km co dla mnie jest a wykonalne bo nie mam z kim zostawić dziecka na cały dzień. Bardzo proszę o pomoc, lub chociaż dobrą radę czy warto sobie zawracać głowę. Na początek będę wdzięczna za każdą waszą opinię:

https://sprzedajemy.pl/hobby-420tm-classic-przedsionek-piaseczno-6bea9f-nr37978457

Pozdrawiam serdecznie Monika

Witam,

Tu masz też forumowego sprzedawcę:

http://forum.karawaning.pl/topic/2979-grodzisk-mazowiecki-%C5%BCel-wod/

na jesieni sprowadził trochę sprzętów i jeszcze coś na placu stoi.

Masz blisko.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
m00n

Bardzo dziękuję za wszystkie rady i sugestie.

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi