Skocz do zawartości

Zakopane kemping USTUP


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Hej,

 

właśnie dotarliśmy na camping Ustup. Plac zabaw jest obok w knajpie a niedaleko miejski.

Pan Maciek jest wyjątkowo uczynny ☺ a dla niezdecydowanych dołączamy aktualny widok z przed przyczepy ☺

post-283-0-26503300-1464004763_thumb.jpg

Edytowane przez pplaw (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

właśnie dotarliśmy na camping Ustup. Plac zabaw jest obok w knajpie a niedaleko miejski.

Pan Maciek jest wyjątkowo uczynny ☺ a dla niezdecydowanych dołączamy aktualny widok z przed przyczepy ☺

to trzymajcie dla nas miejsce bo my w niedziele zawitamy na 2-3dni bedziemy w niedziele ok 20 wiec jak cos to uprzedzcie wlascicela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzymajcie dla nas miejsce bo my w niedziele zawitamy na 2-3dni bedziemy w niedziele ok 20 wiec jak cos to uprzedzcie wlascicela

Póki co cicho i spokojnie, miejsca nie brakuje ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To i ja pozdrawiam z kempingu Ustup. Pierwszy raz z przyczepą w górach. Zobaczymy czy sie spodoba.

 

P.S.

Z Polaków jestem ja i... jakis maly namiocik. Poza tym holendrzy i niemcy kamperami.

Widok wspaniały z kempingu :) my jak bylismy też w większości obcokrajowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o dojazd - powoli chodzi nam po głowie rejon zakopanego, ale na prawdę nie mam ochoty stać na odcinku od Balic więcej niż jechać. Poprawiło się tam trochę czy zgubię sprzęgło w korku?

 

Druga sprawa - nie przeszkadza bliskość zakopianki ?

 

trzecia - jaki ruch w samym Zakopanem, domyślam się, że będziecie zwiedzać okolicę i wstąpicie.

 

Planuję wyjazd na weekend za tydzień i obawiam się nadmiernego ruchu i ilości turystów bo to przecież 15.08 "długi" weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechalem od Krakowa i przytykalo sie nad ranem na mostku przed Poroninem. Ruchu z zakopianki szczegolnie nie slychac. Chyba ze jakies moto "przejezdza". W miare spokoj. Slychac szum wody w strumyku.

Blisko do wyciagu Harenda, orlena, mc donaldsa i knajpki z jedzeniem. Obok jest tez sklep Lewiatan. Dojazd i przyjazd z centrum zakopca busami krazacymi po okolicy. Oplata kilka dutkow.

Ludzi przy Ustup niewiele. Ale centrum to masakra. Odpuscilismy Krupówki jak zobaczyliśmy te tlumy.

Pogoda dopisuje. Dzis zaliczony wjazd wyciagiem harenda, spacer górą do Gubałówki, zjazd kolejka i pizza przy kempingu.

Teraz czas odespac nocke. Mysle ze dwa srodki nasenne w postaci zupy chmielowej ululaja mnie w mgnieniu oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy tam dwa tygodnie temu wyjezdzalismy gdy kemping był pusty ale trfilismy na potezne ulewy po których były zamykane szlaki.dojazd od Krakowa był super powiem szczerze jedynie krótki jak N możliwości Zakopanego kotek N moście w białym.Dunajcu ? Ruch wahadlowy.Zakopane jak zawsze zakorkowane.w zakopanym też to był nasz pierwszy pobyt po zakupie przyczepy wcześniej były dwa razy Bieszczady i Pieniny.

co do sanitariatów hmm.wszystko so potwierdziło to co ty napisane az czasem człowiek się bał skorzystać bo zaraz było sprzątanie.lewiatan B.dobrze zaopatrzony i ceny dobre.pizza za płotem też smaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.