Skocz do zawartości
mymlon

Zakopane kemping USTUP

Rekomendowane odpowiedzi

mymlon

Tak jak obiecywałem kilka fotek z kempingu " USTUP" prowadzonym przez Pana Macieja.

Sam kemping położony przy drodze, co może czasami nieco przeszkadzać, jednak natężenie ruchu nie jest wielkie i głównie jeżdżą samochody osobowe. Dodatkowo zaraz za ogrodzeniem przepływa rzeczka, której kojący szum zagłusza odgłosy miasta. Obsługa czyli Maciej i Maciejowa są cały czas dostępni i pomocni. Toalety i prysznice czyste i pachnące. Toalety sprzątane na bieżąco to znaczy że po każdym skorzystaniu Obsługa czeka i czyści. Może to powodować pewien dyskomfort kiedy wychodzę z pod prysznica a tam już Maciejowa czeka by posprzątać. Niestety do mycia naczyń brakuje ciepłej wody. Jednak właściciele zawsze są czujni i każdy kto zbliża się z naczyniami do mycia dostaje miskę gorącej wody. Na kempingu nie ma placu zabaw(są jakieś resztki ale zagrodzone).

W pobliżu znajduje się tani minimarket, jest też pizzernia, i MacDonald z placem zabaw. Ok 300m od kempingu jest wyciąg krzesełkowy Halendra, a znacznie bliżej kemping Halendra.

Ceny są umiarkowane Maciej nie zdarł ze mnie. Za dwie doby 140zł.

post-53692-imported-61b256a1-e6bb-4cc9-ab4a-d8a78f7cffdf_thumb.jpg

post-53692-imported-63c523f6-4b63-49fc-bbe3-41a77a88a6b9_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leneczka33

Bardzo polecam ten camping, bylismy tam z mężem w zeszłym roku, za cały dzień , wszystkie opłaty było około 60zł. Pole ogólnie duże, ładny zadbany teren, dużo przyłaczy do prądu :] Blisko przystanku z busami, mc donald za rogiem(opcja dla żarłoków) :slina:  za płotem rzeczka i wyciąg narciarski, całoroczne wjazdy na szczyt wyciągiem.Ważna rzecz dla posadaczy śierściuchów:można zabrać ze sobą, niestety ceny nie podam bo nie pytałam. Sanitariaty dosłownie na błysk! o każdej porze czyste i pachnące, niewiele takich widziałam :yay:

Dla mnie jeden minus: brak atrakcji dla dzieci.Gospodarz bardzo miły i uczynny, o każdej porze dostepny i pomocny(nam nawet pizzę zamówił z dostawą pod cepkę :blagac: )

Tutaj link do ich strony:

http://www.camping-ustup.pl/

A to kilka fotek :

DSCN1158_zps21ef3ff9.jpg

DSCN1157_zpsc04cdfba.jpg

DSCN1159_zps7db3899c.jpg

DSCN1161_zps12f732e3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TomaszOlkusz

Srawdzimy, pan Maciej obiecał ruszć od Wielkanocy my się wybieramy do nich w termine 19 -21 .04 na święt :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11thebest

Srawdzimy, pan Maciej obiecał ruszć od Wielkanocy my się wybieramy do nich w termine 19 -21 .04 na święt :-)

Tomek jedź, jedź

i zobaczysz że wszystko się zgadza co powiedzieli przedmówcy!

a, ja ze swej strony dodam tylko tyle że tam się przekonasz co to znaczy 'utrzymanie czystości w kibelkach' !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bombel1010

Dokładnie nigdy na żadnym kempingu nie widziałem czyściejszych toalet,polecam w 100% za 5 dni dwie osoby zapłaciliśmy 250zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TomaszOlkusz

Miejmy nadzieje,że właściciel się wywiąże z obietnicy i wpuści nas na święta na camping :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11thebest

Miejmy nadzieje,że właściciel się wywiąże z obietnicy i wpuści nas na święta na camping :-)

he Tomek jak śniegiem nie sypnie to się wywiąże

i pamiętaj o jednym

jak z każdym GÓRALEM.....negocjuj cenę, bo warto :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leneczka33

Naprawdę warto :]  a co do toalet to fakt czysto , nawet bardzo, w sumie to ledwo człowiek zdążył wyjść a juz za nim sprzątają :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
beadia

polecam ten kemping również

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukasz22416

Czesc mam pytanie a byl tam ktos teraz(latem )jak z miejscami?i jakie ceny?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukasz22416

i jeszcze jedno pytanko moze znacie jakies kempingi kolo bukowiny tak zeby bylo troche blizej dojsc do morskiego oka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
clands

Przy schronisku Glodowka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Robak

Tomasz no i co? Będzie relacja? Bo już roczek czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
clands

przerabiam temat zakopca od lat i chyba wypróbuję Mrowce 17a (4x tańsze od pozostałych)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11thebest

przerabiam temat zakopca od lat i chyba wypróbuję Mrowce 17a (4x tańsze od pozostałych)

jedź po powrocie zdaj relację :D

ja od siebie dodam że mój ostatni pobyt w USTUP-ie, rozpoczął się od tego że pojechałem na kemping jakieś 300 metrów dalej( bo było taniej), spędziłem tam dwie noce i szybko uciekałem do Pana Macieja....

Edytowane przez Spablo1
Ortografia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi