Skocz do zawartości
solaris

Wypożyczę / Szukam wypożyczalni

Rekomendowane odpowiedzi

solaris

Witam,

Szukam na okres wakacyjny (przełom lipca i sierpnia) na 4 tygodnie przyczepy do wypożyczenia. 

Do tej pory brałem z jednej wypożyczalni pod Warszawą, ale teraz przyczepa którą chciałem jest już zajęta.

Może ktoś polecić wypożyczalnię / osobę prywatną do wynajęcia przyczepki w wojwództwie mazowieckim / lubelskim / świętokrzyskim.

Przyczepa koniecznie min. 5 osobowa, ale nie za ciężka (do 1300 DMC). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaOs

W 2016 roku wypożyczałem przyczepę w Tomicach. Nie pamiętam, jak to wtedy wyszło cenowo, ale wszystko przebiegło sprawnie i bez zastrzeżeń.

http://centrumcaravaningu.pl/

Dodatkowo słyszałem dobre opinie o firmie z Józefowa:

http://www.przyczepowo.pl/index.html

Jak sam wtedy szukałem, to nie mieli wolnych terminów. Teraz widzę, że też się nie poszaleje, ale na szybko jedną od połowy sierpnia znalazłem. Musisz popatrzec - na stronie mają umieszczone kalendarze z terminami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
solaris

Właśnie z Józefowa do tej pory brałem, ale w tym roku ktoś mi zwinął przyczepę w moim terminie.

Do Tomic też pisałem to nie mają w ofercie wypożyczalni tych przyczep co na stronie - zostały sprzedane.

Jeszcze ktoś/coś poleci ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
visitor1967
Fenix26

Jaką cenę oferujesz  za 4 tyg  najmu mam  konkretną Angielkę  na 5 os     z dobrym wyposażeniem   myślę że moglibyśmy się dogadać  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi