Skocz do zawartości

Jaki układ dla 2+1 ?


snoozer

Rekomendowane odpowiedzi

2007

 

Tutaj masz strony z moimi filtrami wyszukiwania w DE i NL, w DK nie szukałem.

 

Jak Ciebie interesuje, to tutaj mój temat zakupu cepki, na drugiej stronie opis moich przygód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tez jesteśmy w układzie 2+1 wiec także szukam czegoś podobnego.. o ile za rok o tej porze będą mieli taką ofertę lub podobną to chyba wezmę...

 

 

choć z drugiej strony... może warto kupić coś nowego nie śmiganego..

 

Z innej strony zaś czytałem opinie ze Hobby teraz to nie to samo Hobby co 20 lat temu.  Teraz podobno jedyne marki, za którymi idzie jakość to Fendt, LMC, Knaus.

 

Ile w tym prawdy i czy faktycznie tak jest?

 

Nie wiem.

Edytowane przez forscher (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy hobby 20 lat temu było ok? Wieczne problemy z przednimi narożnikami i podłogą nie do końca to potwierdzają. Później jeszcze były problemy z pękającymi plastikami na przedniej ścianie a ok 2014r z wyginającymi się pięknymi czarnymi oknami.

 

Hobby to aktualnie jedna z tańszych marek na rynku przy podstawowych modelach. Hobby cenowo blisko do adrii, tanich knausow czy weinsberga. Jakościowo pewnie też.

 

Z jakością fendta, lmc, tabberta idzie cena i wydaje mi się , że warto dopłacić. Tak jak dwa razy więcej za budkę np. Kabe.

 

Hobby cieszy oko i pewnie jest to klucz do popularności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jesteśmy w układzie 2+1 wiec także szukam czegoś podobnego.. o ile za rok o tej porze będą mieli taką ofertę lub podobną to chyba wezmę...

 

 

choć z drugiej strony... może warto kupić coś nowego nie śmiganego..

 

Z innej strony zaś czytałem opinie ze Hobby teraz to nie to samo Hobby co 20 lat temu.  Teraz podobno jedyne marki, za którymi idzie jakość to Fendt, LMC, Knaus.

 

Ile w tym prawdy i czy faktycznie tak jest?

 

Nie wiem.

Miałem ten dylemat w zeszłym roku i zdecydowałem się na nową przyczepę. Wszystko zależy od budżetu, potrzeb i chęci.

Jeśli okaże się po 3 latach, że już Cię to "nie kręci" to masz problem - duża utrata wartości - jak to bywa w przypadku nowych rzeczy. 

Używane mają znacznie mniejszą utratę wartości - wydaje mi się nawet, że przyczepy po ok.7-8 latach trzymają cenę przez kolejne 3-4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby cieszy oko i pewnie jest to klucz do popularności.

 

:yes:  Tak było w moim przypadku. A jak będzie w przyszłości?  :niewiem:

 

Było trochę dłubania i poprawek, zapewne będzie i w przyszłości.

 

 

Używane mają znacznie mniejszą utratę wartości - wydaje mi się nawet, że przyczepy po ok.7-8 latach trzymają cenę przez kolejne 3-4 lata.

 

No ja kupiłem dwa lata temu 8-śmio letnią i aktualnie nadal ceny są podobne. No chyba, że kupi się zgniłka to cena może drastycznie spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten dylemat w zeszłym roku i zdecydowałem się na nową przyczepę. Wszystko zależy od budżetu, potrzeb i chęci.

Jeśli okaże się po 3 latach, że już Cię to "nie kręci" to masz problem - duża utrata wartości - jak to bywa w przypadku nowych rzeczy.

Używane mają znacznie mniejszą utratę wartości - wydaje mi się nawet, że przyczepy po ok.7-8 latach trzymają cenę przez kolejne 3-4 lata.

Duża utrata wartości? Owszem, ale nie dotyczy to przyczep. Używane 2-3 letnie potrafią kosztować niemal tyle co nowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes:  Tak było w moim przypadku. A jak będzie w przyszłości?  :niewiem:

 

Było trochę dłubania i poprawek, zapewne będzie i w przyszłości.

 

 

 

No ja kupiłem dwa lata temu 8-śmio letnią i aktualnie nadal ceny są podobne. No chyba, że kupi się zgniłka to cena może drastycznie spaść.

 

a nie chcesz jej sprzedać? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.