Skocz do zawartości

Kemping w Szczyrzycu planowane otwarcie czerwiec 2018


zbyszekbianco

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W ciągu 2 tygodni jesteśmy razem ze Zbyszkiem umówieni z właścicielem kempingu na rekonesans. Zdamy relację z postępu prac wraz ze zdjęciami. Jak tylko wszystko będzie gotowe, to na pewno damy znać a i spotkanie postaramy się tam zorganizować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak obiecałem, byliśmy na rekonesansie w Strzyrzycu. Spotkaliśmy się z właścicielem kempingu i oto co możemy zrelacjonować:
Kemping położony nad rzeką Stradomką (stąd i nazwa "Nad Stradomką"), przy Willi Sewer (http://www.willasewer.pl) - ten sam właściciel.  Sam kemping pomieści około 30 ekip. Przy kempingu sanitariaty, pralnia, wiata kryta strzechą (wczoraj jeszcze bez strzechy), plac zabaw dla dzieci (w planie), plaża nad samą Stradomką (w planie). Kemping zorganizowany w układzie dwurzędowym z drogą dookoła. Pomiędzy rzędami pas rozdzielający, w którym będą lampy a przy nich ujęcia wody i prądu. Kemping jest jeszcze nie gotowy i rozpocznie działalność w pierwszych dniach lipca (o tym napiszę w innym wątku). Jak widać po zdjęciach poniżej, prace wciąż trwają, chociaż te najważniejsze, czyli stanowiska i budynki już są zrobione. Brak w środku jeszcze wyposażenia i wykończenia, ale to ma pojawić się do połowy czerwca.

Kemping nie ma jeszcze strony internetowej ani cennika. Prawdopodobnie jedno i drugie pojawi się w ciągu około miesiąca.

Dołączyłem też mapkę, na której kolorami oznaczyłem:
- żółte to droga dojazdowa do bramy wjazdowej
- zielone to droga na kemping od bramy 
- niebieskie to sam kemping

Jeżeli macie jakieś pytania, na wszystkie, na które będę znał odpowiedź -> odpowiem :)

IMGP1735.JPG

IMGP1736.JPG

IMGP1737.JPG

IMGP1738.JPG

IMGP1739.JPG

IMGP1740.JPG

IMGP1741.JPG

IMGP1742.JPG

IMGP1743.JPG

IMGP1744.JPG

IMGP1745.JPG

IMGP1747.JPG

IMGP1748.JPG

IMGP1749.JPG

IMGP1750.JPG

IMGP1751.JPG

IMGP1752.JPG

IMGP1753.JPG

IMGP1754.JPG

mapka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cennik kempingu w Szczyrzycu:

 

Samochód + przyczepa - 25 zł doba

Kamper - 25 zł doba

Osoba dorosła - 12 zł doba

Dzieci od 6 do 18 lat - 8 zł doba

Dzieci do 6 lat - gratis

Podłączenie do prądu - 10 zł doba

Zwierzęta - gratis

Prysznice - żeton 5 zł za 5 minut (ciepła woda, zimna bez ograniczeń)

Pralka - 7 zł

 

 

Wszyscy posiadający naklejkę Pozytywni.info 10% zniżki.

Wszyscy posiadający naklejkę Karawaning.pl 10% zniżki.

 

Uwaga! zniżki nie sumują się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, BoPiotr napisał:

Cóż w cenniku nie podano ile dodatkowo się płaci za oddychanie tam...że nie wspomnę o opłacie za korzystanie z WC ( pewnie inna za "1" i inna za "2"}

Proszę wytłumacz, co miała na celu ta wypowiedź? Cennik  kempingu jest taki sam, jak większości innych kempingów. Płacisz za miejsce oraz od osoby. Dodatkowo, za naszą namową, z ceny za parcelę został wyłączony prąd (wcześniej pozycje 1 i 2 czyli samochód z przyczepą i kamper miały być po 35 zł), bo duża część z nas ma solary i nie chce się podłączać do prądu - tak wszyscy mają wybór.

Jedyne czego nie dało się przekonać właściciela, to opłata za prysznice - nad tym jeszcze pracujemy, być może zmieni się coś w tym temacie. Z pralki nie musisz korzystać, bo to rzadkość na kempingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Misio napisał:

Rozgraniczenie opłaty za prąd to świetny pomysł :)

Tez jestem za, coraz więcej ludzi ma solary i z prądu nie korzysta 

ogolnie cennik OK,

jeśli standard będzie na poziomie to cena do przyjęcia, zniżka akurat na prysznic ;)

 

W każdym razie czekam relacje po powrocie

zwłaszcza ta plaża jest interesująca 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się oburzenie na prysznic a sprawa jest bardzo prosta. 

w domu kąpiel trwa 2 minuty a na kempingu trzy razy dziennie  po 5 minut.

 

Równie dobrze można policzyć osobę 18zl i wpisać prysznic w cenie.

Mnie żetony nie przeszkadzają , do ceny za dobę doliczam  4x kąpiel i to jest mój rachunek. 

Dodatkowo nie ma kolejek. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko prysznice na żetony to przeżytek, może 10 lat temu był to standard, ale jednak nowoczesny kemping ma toalety, prysznice wliczone w cenę. Nie każdy siedzie całe dnie na kempingu i lata pod prysznic 4 razy dziennie - dla mnie kemping to tylko miejsce odświeżenia i noclegu, potrzebuję prysznica raz a dobrze, bez stresu że skończy się czas przed spłukaniem włosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wydzielanie wody to przeżytek i dla mnie dyskryminacja kempingu. Dokładnie tak samo jak branie opłat za zrzut szarej wody czy nieczystości. Żyjemy w 21 wieku, gdzie ciepła woda jest standardem, a nie luksusem. Kąpiel na czas to też nieporozumienie. Ktoś nie zdąży spłukać włosów i co? Ma lecieć z szamponem na głowie po kolejny żeton czy myć się w zimnej wodzie? 

Szczerze nie rozumiem jak można budować nowy kemping i wprowadzać takie rozwiązania dla swoich gości.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacek00 napisał:

Oczywiście, że wydzielanie wody to przeżytek i dla mnie dyskryminacja kempingu. Dokładnie tak samo jak branie opłat za zrzut szarej wody czy nieczystości. Żyjemy w 21 wieku, gdzie ciepła woda jest standardem, a nie luksusem. Kąpiel na czas to też nieporozumienie. Ktoś nie zdąży spłukać włosów i co? Ma lecieć z szamponem na głowie po kolejny żeton czy myć się w zimnej wodzie? 

Szczerze nie rozumiem jak można budować nowy kemping i wprowadzać takie rozwiązania dla swoich gości.

można zabrać dwa żetony :hmm:;)

też wolę jak woda jest w cenie, ale po rozmowach z właścicielami wiem też jaka jest przyczyna takiego postępowania

jeden kąpiel robi w 5min, a inny w 50min i raz że blokuje kabinę a dwa że reszta już nie ma ciepłej wody 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.