Skocz do zawartości

wycieczka nad Bałtyk 11-17.02


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z racji tego że zawsze marzył nam się wyjazd objazdowy po wybrzeżu w nasze ferie (o czym pisałem czasem), to stwierdziłem że tu napiszę taki mini zarys...może ktoś by chciał do nas dołączyć (po cichu liczę na brać Kujawską) ;)

Chcieliśmy pojechać na 2 tygodnie, ale niestety nasz starszy syn nam prawdopodobnie załatwił tą "przyjemność"...i będziemy raczej tylko na tydzień.

Myślę by 11.02 być już w okolicach Krynicy Morskiej, Kamiennej Góry w Gdyni lub Władysławowa no i ruszyć na zachód...myślę że będziemy jechać tak na szachownicę by wracając wskakiwać na miejscówki pomiędzy noclegami w drodze na zachód...

Myślę że bym chciał dojechać może do Dźwirzyna a może nawet Dziwnowa.

Jedziemy załogą 2+pies, ale miło nam będzie jak do nas dołączy jakaś rodzina z dziećmi czy młodzieżą...

Jak będzie potrzeba to na trasie są kempingi całoroczne (Łeba, Darłówko, Ustroń Morski), a później są jeszcze kempingi zimowe w okolicach Międzywodzia i w Świnoujściu...(kilka zapytań mi jeszcze nie wróciło).

My jednak mniej chętnie byśmy zaglądali na kempingi... Nasz Osiołek jednak jest mniej lub bardziej samo wystarczalny...

Za dnia myślimy sobie spacerować po plażach (bardzo to lubimy), a wieczorami usiąść wspólnie gdzieś w kamperze lub jakiejś restauracji (o ile nas z psem wpuszczą). Może jakieś kręgle, bilard lub coś w tym stylu... Zmiana lokalizacji raczej po zmroku lub ewentualnie skoro świt, by większość dnia spędzać na plaży... Rozważamy też wizytę między innymi w Aquaparku w Jarosławcu, ale to może być dla nas wyzwanie z racji pieska.

Jak by ktoś miał inny pomysł - z chęcią go rozważymy i skorygujemy nasz szkic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No my mamy nieśmiałą nadzieję że nasz kemping jednak odwiedzicie :). Poza sezonem cechuje nas niewyobrażalny klimat: cisza, spokój, szum morza - te sprawy. No i w zimie nie trzeba się martwić o wolne miejsca na postawienie kampera czy przyczepy :D

 

Edytowane przez Pod-brzozami (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio, jak to jest? W zimę wszyscy pędzą w góry a Ty od nich uciekasz?

 

Ja z chęcią bym się z Tobą wybrał (bilardzik, kręgle itp.), jednak moja rodzinka jeszcze nie dorosła do zimowych wojaży no i ferie mamy w różnych terminach. Ale w kolejnych latach (a raczej zimach)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 10 lat na ferie jeżdżę nad morze ;) ale w tym roku pierwszy raz kamperem (za to pierwszy raz tylko na tydzień).

Rodzina...oczywiście najważniejsza - ale to też takie ciut...nie znam więc nie chcę. Ale to też trzeba lubić (tak spędzać czas). My np nie jeździmy na nartach ale bardzo lubimy spacerować, a plaża polskiego morza jest do tego dla nas idealna :)

A jak chcesz jechać nad morze we ferie to jest ekipa która w tym czasie jedzie nad morze i może warto chociażby na 2-3dni do nich podjechać by zobaczyć jak to wygląda :) Dodam - Ty masz znacznie bliżej nad to morze ;)

A my liczymy że nie są to czcze zapowiedzi i nie możemy się doczekać! :)

Ja też na to liczę i nie mogę się doczekać :)

Już nawet wczoraj wstępny plan ustalaliśmy i wyszło nam że prawdopodobnie przyjedziemy do Was na noc z 12na13.02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miniemy się kilka dni, tym razem nie uda się spotkać - taki urok ferii w różnych województwach. My zimą jednak bez przyczepy, która to rozpakowana rusza na dniach na serwis, oby do marca była pod domem.

 

Bądą tą oś Ci wymieniali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale to nie ten temat, stosowny wpis pojawi się w odpowiednim lada dzień :)

 

Nie no jasne. Pytam bo pomyślałem, że na zwykły przegląd jedziesz i budę będą Ci trzymać 2 miesiące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na to liczę i nie mogę się doczekać :)

Już nawet wczoraj wstępny plan ustalaliśmy i wyszło nam że prawdopodobnie przyjedziemy do Was na noc z 12na13.02.

Błąd - źle popatrzyłem na kalendarz - miało być 13-14.02 (Na ostatki i Walentynki :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji chwilki wolnego czasu stwierdziłem że napiszę nasz mini plan...oczywiście jest to plan bardzo elastyczny i zależy od towarzystwa i pogody oraz naszego samopoczucia. Jednakże go nakreślę by ktoś mógł nas łapać (spontanicznie) lub żebym zachęcił kogoś do wspólnego kamperowania...

 

Pewnie przyjedziemy na wybrzeże w niedzielę 11.02 Pokręcimy się w okolicach Pucka i Władysławowa i ruszymy w kierunku Rowów gdzie myślimy stanąć na nocleg. Rano (pewnie nie przed 9-10) ruszamy na spacer po plaży (po to w sumie głównie jedziemy nad morze). Po objedzie lub na obiad przemieścimy się już kamperem do Ustki i spędzimy tam czas do wieczora... Na nocleg chcielibyśmy stanąć w Dąbkowicach, tam po śniadaniu spacerki po plaży i na ostatki dotrzeć na kemping pod Brzozami...tu nocleg i możliwe że większość dnia...potem chcieli byśmy na chwilkę podjechać do Kołobrzegu na wieczorne spacery po porcie itd...a na noc gdzieś w okolice Gąsek lub Mielna...nazajutrz jak zwykle spacerowanie po okolicznych plażach i wieczorne kręcenie się pod Darłowie i Darłówku - nocleg w Wiciach i stamtąd pewnie po zmroku ruszymy już w kierunku domu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.