Skocz do zawartości

Poszukiwania Pierzastego


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak Skoki. Ja oglądałem ją miesiąc wcześniej. Generalnie wtedy była jeszcze ta po gradzie z klimą (identyczny model) i na tamtą miałem chęć (przyznać się kto mi ją podkupił). Tą obejrzalem bardziej "pobieżnienie" , ale pamiętałem, że była w miarę ok.

Stawiam na Skoki koło Poznania. Jeżeli tak to sprawdź moskitierę przedniego okna.

Jak ją oglądałeś, to czemu jej nie wziąłeś? Był jakiś powód? Moskitierę widziałem. No jest do dupy... I włazience też nie jest w najlepszym stanie.. Adrię miałem w lepszym stanie, ale w tej, też po ogarnięciu jej z grubsza powinno być ok. Do tej pory nie znalazłem niczego "mocno" niepokojącego. Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wtedy była jeszcze ta po gradzie z klimą (identyczny model) i na tamtą miałem chęć (przyznać się kto mi ją podkupił).

W dobre ręce poszła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Skoki.

Jak ją oglądałeś, to czemu jej nie wziąłeś? Był jakiś powód? Moskitierę widziałem. No jest do dupy... I włazience też nie jest w najlepszym stanie.. Adrię miałem w lepszym stanie, ale w tej, też po ogarnięciu jej z grubsza powinno być ok. Do tej pory nie znalazłem niczego "mocno" niepokojącego.

Przyczepa w porządku. Nie wziąłem bo nie mam ciśnienia na zmianę mojego "idealnego" Beyerlanda. Ale chrapka na tego Knausa była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie maleństwo- Sudwind 450 fu z 2004r. I tak płacę Viatolla, więc liczyłem, że znajdę minimum jakąś 500-tkę. Choć Knaus 450 i tak ma w środku 470cm. Mimo, że sprawia mniejszego względem Adrii, to miarka pokazała co innego  :] . Niestety to co dzieje się na caravaningowym rynku wtórnym, wymusiło szybkość decyzji (choć wbrew pozorom, aż tak szybko nie było, bo już od 1,5 m-ca szukałem, będąc posiadaczem Adrianny)

 

A LMC nie chciałeś? Były chyba dwie i właśnie takie koło 500 i w podobnym budżecie co Knaus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A LMC nie chciałeś? Były chyba dwie i właśnie takie koło 500 i w podobnym budżecie co Knaus.

W moim mniemaniu LMC miały trochę gorsze "problemy" ,choć na pewno nie skreślające tych przyczep. Na to co zdąrzyłem obejrzeć w PL w budżecie do 30tyś, to w Skokach przyczepy wyglądały dobrze. Darek (sprzedający) pewnie miał mnie dosyć, bo w sumie na podjęcie decyzji potrzebowałem ze 4 godz.. Knaus jakby do mnie też bardziej przemawiał stylem/wyglądem. Zdjęcia telefonem, tak, że szału jakościowego nie będzie  :-]

post-7469-0-42680300-1515858491_thumb.jpg

post-7469-0-83119000-1515858573_thumb.jpg

post-7469-0-51683300-1515858655_thumb.jpg

post-7469-0-33519800-1515858737_thumb.jpg

post-7469-0-15779900-1515858832_thumb.jpg

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budka jak malowana ;) . Będzie dobrze służyć. W końcu to Knaus!!! Pochwal się jeszcze kolegom, ile Grandis spalił w drodze do domu :D

No Knaus, to Knaus. Dostrzegam wiele plusów. Tzn. miałem świadomość, że w tamtych latach porównując Adrię do Knausa jest różnica w jakości, ale nie mogę też powiedzieć , aby Adria była złą marką ( nawet nie wspominam jak Adria awansowała teraz). Nie mniej w tamtych latach Knaus jest zdecydowanie lepszy. Pewnie też był kiedyś droższy.

No Grandis się popisał :) Chciał mnie opierdzielić z butami i pożarł 25 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie  :bravo:

 

Super, gratulacje. A nie rozeschnie się? :]

Nie, o ile szybko zostaną podjęte działania anty  :ee:  :pub:

 

No Grandis się popisał :) Chciał mnie opierdzielić z butami i pożarł 25 :D

:look:  :hmm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.