Skocz do zawartości

Poszukiwania Pierzastego


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam wszem i wobec, że ponownie stałem się "bezdomny" . Zakładam osobny wątek, bo zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle dobrze zrobiłem sprzedając Adrię . Dostrzegam też, że  przy budżecie 25-33tyś ,też nie będzie łatwo. Prawie wszystkie przyczepy jakie miałem w "obserwowanych" poschodziły, posprzedawały się. Została mi się dosłownie garstka. Część , która jest w kręgu zainteresowań ma też pewne problemy  . I tak na pierwszy ogień chciałbym Was zapytać o przyczepę Fendt . 

Przyczepa była użytkowana w chłodne dni, świadczy o tym dołożone ogrzewanie podłogowe.

Generalnie nic szczególnego w niej nie znalazłem , wszystkie rogi itp. są ok. Nic oprócz tego co na zdjęciach. Pierwsze dwa przedstawiają widok z szafy i tam na górnej krawędzi ściany (od linii sufitu na 2 cm w dół) jest taki pasek, jakby ślad po wilgoci. Wszystko oczywiście jest tam twarde. To samo jest po przeciwnej stronie przyczepy w szafce nad kuchnią, z tym że ten pasek jest trochę dłuższy, idzie w kierunku przodu przyczepy . Na zdjęciach jest to widoczne trochę jakby był to cień i nie wiem , czy zdjęcia pomogą to zobrazować.

Co myślicie. Ja podejrzewam, że może być to wilgoć odkładająca się przez różnice temperatur i parowanie. Ale ręki nie dam sobie uciąć. Czy jak bym z czujnikiem wilgoci pojechał, to dobrze bym zrobił, czy sobie odpuścić?

Tak teraz patrzę na te zdjęcia z szafy i widzę, że nie wiele można na nich dostrzec, ale na żywo jest to bardziej widoczne. 

post-7469-0-78418700-1515320413_thumb.jpg

post-7469-0-25282400-1515320427_thumb.jpg

post-7469-0-55430100-1515320443_thumb.jpg

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie nie. Wszystko w oryginale, ale faktem jest, że jest ślad po wilgoci, pytanie tylko czy pochodzi z wewnątrz, czy z zewnątrz.

Mówią, że CIERPLIWOŚĆ jest cnotą Bogów  :]  jeżeli ją posiadasz :]  to kupisz co szukasz czego tobie życzę.

nieposiadam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierzasty, Adrii się pozbyłeś? Why? Chyba niedawno ją kupiłeś?

No niedawno...ale gdzieś tam nie do końca pasowała mi układem i w zasadzie już kupując liczyłem się, że ona jest tymczasowo . Po prostu była do wyrwania tanio . W tym samym czsie puściły mi nerwy po obejrzeniu któregoś już z kolei padła. I tak znalazła się w moim posiadaniu. Dziś mam parę groszy na dołożenie i trochę sił wróciło na poszukiwania. Ale nie powiem , jak wczoraj odjeżdżała, to mi się zrobiło żal i zacząłem się zastanawiać, czy ja wogóle dobrze zrobiłem sprzedając ją. Była w naprawdę dobrym stanie.

Piórko, przemierz wilgotnosciomierzem te obszary.

no taki mam pomysł, ale dziś mi ktoś powiedział, że takie bezinwazyjne wilgotnościomierze, to mało wiarygodne są, a na użycie takiego inwazyjnego nie każdy pozwoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no taki mam pomysł, ale dziś mi ktoś powiedział, że takie bezinwazyjne wilgotnościomierze, to mało wiarygodne są, a na użycie takiego inwazyjnego nie każdy pozwoli.

To chyba ktoś nie do końca wiedział co mówi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu lepiej widać. Co najciekawsze idzie to jedną płytą, następnie jest łączenie płyt i ślad się urywa. Może jakieś wadliwe płyty...? Nie wiem

Niestety zdjęcia dostałem mms-em, więc tylko takie.

post-7469-0-11809700-1515420154_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.