Skocz do zawartości

Wenecka majówka 2018


Kurczakm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma możliwości aby zmieścić się w 3,5t z przyczepą o DMC 1700-1800. Maksymalny zestaw mieszczący się w 3,5t to auto o DMC 2000 kg i przyczepa o DMC 1500 kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej wszystkim. Potrzebuję uzyskać info na temat kosztów wyjazdu do Wenecji ale zestawem - 4.300kg. Czy ktoś już tak podróżował?

 Czy Tobie nie pomyliło się coś z masą i mocą? ;)

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja przyczepa wazy pewnie 1700-1800 kg. Obawiam sie, ze ciezko Ci bedzie zmiescic sie w 3,5 tony. Potrzebujesz mocne pozadne auto.

Mocne autko mam. Prawko na c+E również chodzi mi o moją połowice. Ona lubi jeździć i muszę zmienić i autko i przyczepę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości aby zmieścić się w 3,5t z przyczepą o DMC 1700-1800. Maksymalny zestaw mieszczący się w 3,5t to auto o DMC 2000 kg i przyczepa o DMC 1500 kg. 

 

Mam właśnie taki temat;  przyczepa ma DMC 1500kg, obecnie mam Opla Vectra ale dmc auta przekracza 2000kg.  Zrobiłem E i Viatol jest ale... wygodniej byłoby mieścić się w 3,5t.

 

Czy są jakieś auta z MW min 1500kg i DMC równe 2000kg tak żeby zmieścić się w 3,5t ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko ja mogę prowadzić zestaw, moja żona nie ma uprawnień i nie chce ich robić.

Nie dziwę się, zestaw nie wiele przekracza 3,5t, różnie bywa na trasie i mogłaby legalnie prowadzić karawanę...

 

Co do auta... macie jakieś typy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko ja mogę prowadzić zestaw, moja żona nie ma uprawnień i nie chce ich robić.

Nie dziwę się, zestaw nie wiele przekracza 3,5t, różnie bywa na trasie i mogłaby legalnie prowadzić karawanę...

 

Co do auta... macie jakieś typy??

Passat. Szukaj auta z DMC 2000, bo innym ciągnąć nie będziesz mógł. Wyboru w zasadzie dużego nie masz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
21 minut temu, rumurek napisał:

ja tez wybieram się na majówkę w okolice Punta Sabbioni, w sumie pierwszy raz z przyczepą. Może ktoś podpowie gdzie się zatrzymać, zależy mi na dobrych warunkach i zadbanych sanitariatach. 

Skoro pierwszy raz to może pomoże Tobie moja relacja z ubiegłorocznej weneckiej majówki :) 

Kemping Al Bateo w Punta S. mogę polecić z czystym sumieniem, choć z niego kawałek do plaży ale za to blisko do przystani. 

W tym roku zdaje się, że polecana Marina di Venezia startuje dopiero od 10.05. - w tamtym roku już działali na majówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele campingów nieopodal Punta Sabbioni, które będą otwarte na majówkę, np  camping Mediterraneo - jak wynika z cennika-  http://www.campingmediterraneo.it/it-it/prezzi,

Camping dei fiori http://www.deifiori.it/ 

Camping C'a Savio -  jako jeden z nielicznych ma język polski na stronie - https://www.casavio.com/pl/ceny-i-oferty/cennik.html

blisko z niego do przeprawy promowej z Punta Sabbioni do Wenecji i na wyspy Burano, Murano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodi napisał:

Pytanie do kogoś kto był na majówkę we Włoszech . Czy w tym okresie kempingi są zatłoczone i czy generalnie woda jest na tyle ciepła w możemy że można się kapać?

Kilka postów wyżej zalinkowałam ubiegłoroczną relację z majówki, z której łatwo się zorientować jak to wygląda w tym czasie. 

Na kąpiele w morzu za zimno, na kempingach był luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.