Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma możliwości aby zmieścić się w 3,5t z przyczepą o DMC 1700-1800. Maksymalny zestaw mieszczący się w 3,5t to auto o DMC 2000 kg i przyczepa o DMC 1500 kg. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Widzę że masz podobne auto jak ja:)

Edytowane przez danielpoz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Hej wszystkim. Potrzebuję uzyskać info na temat kosztów wyjazdu do Wenecji ale zestawem - 4.300kg. Czy ktoś już tak podróżował?

Czy Tobie nie pomyliło się coś z masą i mocą? ;)

Edytowane przez danielpoz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja przyczepa wazy pewnie 1700-1800 kg. Obawiam sie, ze ciezko Ci bedzie zmiescic sie w 3,5 tony. Potrzebujesz mocne pozadne auto.

Mocne autko mam. Prawko na c+E również chodzi mi o moją połowice. Ona lubi jeździć i muszę zmienić i autko i przyczepę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma możliwości aby zmieścić się w 3,5t z przyczepą o DMC 1700-1800. Maksymalny zestaw mieszczący się w 3,5t to auto o DMC 2000 kg i przyczepa o DMC 1500 kg. 

Mam właśnie taki temat;  przyczepa ma DMC 1500kg, obecnie mam Opla Vectra ale dmc auta przekracza 2000kg.  Zrobiłem E i Viatol jest ale... wygodniej byłoby mieścić się w 3,5t.

Czy są jakieś auta z MW min 1500kg i DMC równe 2000kg tak żeby zmieścić się w 3,5t ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tylko zapytam, skoro masz prawko i viatol to czemu chcesz na siłę szukasz czegoś żeby zmieścić się w 3,5t? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autko znajdziesz ale wg mnie musi miec duza moc. Bardzo wazne w górach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz tylko ja mogę prowadzić zestaw, moja żona nie ma uprawnień i nie chce ich robić.

Nie dziwę się, zestaw nie wiele przekracza 3,5t, różnie bywa na trasie i mogłaby legalnie prowadzić karawanę...

Co do auta... macie jakieś typy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz tylko ja mogę prowadzić zestaw, moja żona nie ma uprawnień i nie chce ich robić.

Nie dziwę się, zestaw nie wiele przekracza 3,5t, różnie bywa na trasie i mogłaby legalnie prowadzić karawanę...

Co do auta... macie jakieś typy??

Passat. Szukaj auta z DMC 2000, bo innym ciągnąć nie będziesz mógł. Wyboru w zasadzie dużego nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi