Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.03.2018 o 09:32, Suzu4x4 napisał:

sprawdziłem na streetview, faktycznie jest tam znak 3,5t na wjeździe do Austrii :hmm:5abb4687deca4_Beztytuu.thumb.jpg.cb12ee3f6af140a00d5322d589186b34.jpg

powiem szczerze że nie zwróciłem uwagi , teraz wiem czemu tam taki mały ruch w stosunku do Mikulova,  my  na szczęście mieścimy się w 3.5t , ale dzięki za cenne info bo znajomi którzy z nami będą jechać przekraczają, trzeba będzie wracać przez Mikulov ;)

Spoko 

 

My też powyżej 3,5 tony więc zostaje nam Mikulov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko 
 
My też powyżej 3,5 tony więc zostaje nam Mikulov
Kiedyś bryknalem tamtędy z zestawem powyzej 3,5t, zorientowalem się dopiero na wjeździe do CZ. Moja mina bezcenna...

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2018 o 21:46, Commander napisał:

A ja Ci gwarantuję ze forma na Chorwację jest poprawna...

 

.

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Na-Slowacje-ale-do-Chorwacji;216.html

Wiem. Było. Ale przypomnień nigdy za wiele. Tak żeby się utrwaliło.

Lecę na miasto.:lol:

Cześć

Edytowane przez Berni_bn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje na poczatku czerwca podroz do chorwacji swoim kamperem vanem z zona i 2letnia corka. Po tym co przeczytsalem juz sam nie wiem czego ocxekuje i czy warto jechac kamperem niz wziasc wygodna osobowke i nocowac w hotelu. Nienawidze stac w korku jesli mam palic sprzeglo przez 2h nim wjade na kemping w dodatku bez klimy a wygodnie z klima do hotelu? 

Co do dwoch rodzajow kempingow to ja szanuje spokoj i cisze za to moja kobieta raczej lubi tlumy i miec co robic z dzieckiem. Kamienistej plazy nie lubie. W jakie rejony zatem? Czy moze jednak do wloch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2018 o 18:35, Sosna91 napisał:

Planuje na poczatku czerwca podroz do chorwacji swoim kamperem vanem z zona i 2letnia corka. Po tym co przeczytsalem juz sam nie wiem czego ocxekuje i czy warto jechac kamperem niz wziasc wygodna osobowke i nocowac w hotelu. Nienawidze stac w korku jesli mam palic sprzeglo przez 2h nim wjade na kemping w dodatku bez klimy a wygodnie z klima do hotelu? 

Co do dwoch rodzajow kempingow to ja szanuje spokoj i cisze za to moja kobieta raczej lubi tlumy i miec co robic z dzieckiem. Kamienistej plazy nie lubie. W jakie rejony zatem? Czy moze jednak do wloch?

Na początku czerwca korki przy wjeździe na kemping? Wątpię. Ja nigdy nie widziałem. Wybierz sobie kilka kempingów z piaszczystymi plażami. Jedziesz przed sezonem więc karty typu ADAC, albo ACSI, albo Camping Travel Club dadzą Ci bardzo duże zniżki. Jak jeden kemping się Ci nie spodoba to przenieś się na następny, od tego masz kampera, nie jesteś uwiązany do jednego miejsca jak w przypadku apartamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja wam powiem że średnio by mi się chciało ciągnąć przyczepe do CRO. Jak policzyłem to bardziej opłaca się wynająć domek kempingowy w lepszym standardzie. Chyba ze jedziemy na 3 tygodnie i w drodze spędzimy 4-5 dni na parkowanie 
Siedzenie w jednej dziurze przez urlop to strata cennych dni życia
Ja jadę na 4-5-6 tygodni nie widzę szans na żaden domek

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że średnio by mi się chciało ciągnąć przyczepe do CRO. Jak policzyłem to bardziej opłaca się wynająć domek kempingowy w lepszym standardzie. Chyba ze jedziemy na 3 tygodnie i w drodze spędzimy 4-5 dni na parkowanie 


Taki domek na campingu kosztuje dwa, a często trzy razy więcej.

Kwaterka z bookingu jest kilkaset metrów od plaży i tak do niej musisz podjechać lub podejść.

Trudno to wszytko przeliczyć na pieniądze.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodi napisał:

Przeczytaj dokładnie co napisałem 

napisałeś że lubisz spędzać urlop na parkowaniu albo stacjonarnie nie każdy tak lubi spędzać czas :lol2:

a nie da rady zorganizować dwóch tygodni w powiedzmy trzech miejscach wynajmując cokolwiek poza hotelami, 

na majówkę planuję 10 dni i przynajmniej 2 miejsca, może trzy :D

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.