Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, BernadettaJerzy napisał:

Oczywiście że tak ! wszelakie wskazówki b.mile widziane. Będą pomocne dla nas i wszystkich odwiedzających ten temat :)

Odnalazłem, ale dokładniej musisz poszukać na stronie bo nie umiem kierować linków precyzyjnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.01.2018 o 01:02, Marcin_G napisał:

To ja powiem co dla mnie oznacza fajny kemping.

W zeszłym roku byłem w Cikat. Kto był to kojarzy zapewne parcele premium mare położone na zboczu schodzacym w kierunku plaży, w cieniu piniowego lasku z ładnym widokiem na morze. Szukam czegoś takiego tylko w innej lokalizacji. Zdaje sobie sprawę, że opis pasuje do wielu chorwackich campów, ale jeśli dodam, że szukam podobnego standardu, parceli nie na patelni i w dowolnym regionie to może coś się urodzi. Studiuję lekturę forum i kilku równoległych stron www, ale gdyby ktoś ze znawców regionu rzucił jakąś sugestię, będę bardzo wdzięczny.

witam rezerwowałeś czy z marszu, wybrałem Cikat nate wakację, a jak kcę rezerwować jest informacja że brak terminów wolnych (od 04-08-18 do 18-08-18) dzięki za odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemem rezerwacyjnym się nie sugeruj. Ja miałem tak samo, ale po skontaktowaniu się z biurem kempingu dostałem kilka propozycji, z których skorzystałem. 

Co do samej rezerwacji. Początkowo miałem jechać w ciemno, ale jak widziałem co się działo w temacie Chorwacji w zeszłym roku, postanowiłem zaklepać jakiś termin. I wcale nie było łatwo bo praktycznie z każdego kempingu, do którego napisałem, dostałem odpowiedź, że w całym wybranym przeze mnie terminie nie ma wolnych parceli. Chciałem 2,5 tygodnia, a parcele dostępne były np. przez 1,5 tygodnia. Musiałem więc kombinować i ostatecznie zaliczyłem dwa różne kempingi. Na miejscu okazało się, że miejsce bez rezerwacji też by się znalazło i na pewno nie odprawili by mnie z kwitkiem. Ale, no właśnie - ale. Miejsce a miejsce robi różnicę. Jeśli wystarczy Ci kawałek ziemi między drzewami żeby się rozłożyć to rezerwacja nie będzie potrzebna. Natomiast jak już chcesz wydzieloną parcelę w jakiejś konkretnej strefie to raczej rezerwuj. Oczywiście, może się zdarzyć, że trafi Ci się fajna parcela bez rezerwacji, ale szanse na to są odpowiednio niższe, a jeszcze żeby akurat była dostępna w całym okresie Twojego planowanego pobytu to już naprawdę musi być fuks. Chociaż i tak się zdarza. Z reguły na tych lepszych kempingach obsługa stara się znaleźć jakieś rozwiązanie. Często da się zatrzymać na parceli A, a w połowie pobytu przenieść się na parcelę B. Jeśli nie jest to dla Ciebie problem to też jest to jakaś opcja.

To trochę jak z hotelami. Szanse, że znajdziesz pokój w dobrej lokalizacji, w dobrym hotelu, w gorącym okresie są niskie, dlatego przed wyjazdem rezerwujesz. Można jechać w ciemno, ale akceptujesz, że bierzesz co jest, a nie co Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo 30cm świeżego śniegu sezon wczasowy czuć w powietrzu. U mnie przyczepa wróciła pod dom z serwisu. Niedługo serwis holownika. W Chorwacji kilka campów nowych powstało, część pzeszła poważne remonty. Na niektórych zlikwidowali fkk i jest więcej parceli. 

Termin też coraz bardziej konkretny się krystalizuje a Po drodze jeszcze kilka wyjazdów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, maarec napisał:

mimo 30cm świeżego śniegu sezon wczasowy czuć w powietrzu. U mnie przyczepa wróciła pod dom z serwisu. Niedługo serwis holownika. W Chorwacji kilka campów nowych powstało, część pzeszła poważne remonty. Na niektórych zlikwidowali fkk i jest więcej parceli. 

Termin też coraz bardziej konkretny się krystalizuje a Po drodze jeszcze kilka wyjazdów ;)

jeździsz na fkk?

 

na których zlikwidowano FKK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić ten kemping. Tylko to jest miejsce dla niewymagających, toalety bez rewelacji i żadnych atrakcji poza winnicą ok 500m. 

Strony www nie znalazłem a ta podpięta do mapy google przekierowuje na inny. 

https://www.google.pl/maps/place/Camp+PARADISO/@42.9767357,17.1555981,11z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xfab181bc6c93a6a0!8m2!3d42.9672575!4d17.2423875

https://pl.camping.info/chorwacja/dalmacja/mini-camping-paradiso-24196/położenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Benior napisał:

Strony www nie znalazłem a ta podpięta do mapy google przekierowuje na inny. 

Strona właściwa http://paradiso.holobit.net/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2018 o 18:45, maarec napisał:

Nie jeżdżę. 

Straško

Maarec, na Strasko na początku czerwca, z karta ACSI trzeba robić wcześniejszą rezerwacje na powiedzmy 5-7dni postoju? Spodziewać można się już wtedy ciasnoty i braku miejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, golob napisał:

Maarec, na Strasko na początku czerwca, z karta ACSI trzeba robić wcześniejszą rezerwacje na powiedzmy 5-7dni postoju? Spodziewać można się już wtedy ciasnoty i braku miejsc?

ja bym nie robił. Być może z rezerwacją staniesz tam wtedy w pierwszej linii ale na to może być już dawno za późno. 4.06 kończą się ferie Niemców i wtedy warto tam zajechać. Jest taka opcja, że będzie można nas tam spotkać ok 8-10.06 na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , jest spora szansa że i my tam będziemy  w czerwcu na 2-3 zestawy więc może jakieś nastąpi jakieś małe forumowe spotkanie :piwo:

ps w zeszłym roku byliśmy w tym okresie  na kilku kempingach w CRO i na żadnym nie było problemu z miejscem  (na Staśko też nie było problemu z miejscami ) choć w większości przypadków wszystkie parcele w pierwszej czy drugiej lini od morza były pozajmowane, lecz generalnie na każdym kempie udało się znaleźć fajne miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.