Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, WojtEwa napisał:

Stare auto

tego typu autek spotkaliśmy kilka na Bracu i wszystkie były w kolorze czerwonym :-]

15 godzin temu, WojtEwa napisał:

.. nowy przyjaciel.

Sympatyczny jegomość :)

15 godzin temu, WojtEwa napisał:

I nie ukrywam że tą radochę mieliśmy dzięki naszej moderatorce.

DZIĘKUJĘ !!! Z całej Twojej pracy wyssałem to co mi podpasiło, zrealizowałem i nie żałuję ani chwili.

Bardzo się cieszę, że komuś się przydały moje wypociny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2018 o 00:50, dj85 napisał:

Był ktoś może z szanownych forumowiczów na Campingu Šibuljina widziałem że plaża jest śliczna.

Camping Šibuljina Tribanj - Šibuljina 

Teraz już mogę powiedzieć, że polecam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam się przespać nie udało, łaził jakiś pijany gość i darł jape nie do nas ale to nie ten klimat. 

Za to organy w Zadarze o 7 rano super sprawa, zero ludzi i blisko darmowy parking.

Free Parking Zadar
Ul. Marka Marulića 4, 23000, Zadar, Chorwacja

https://goo.gl/maps/T1FnuHaR2Lx

 

W Bośni nocleg za 10e 

Pinezka
w pobliżu Unnamed Road, Neum, Bośnia i Hercegowina

https://goo.gl/maps/6byHaSGNywB2

Do wody po schodkach do wody i można się pomoczyć, leżaków jest bardzo dużo. 

 

Teraz 

Camping Prapratno
Croatie, 20230, Metohija, Chorwacja

https://maps.google.com/?cid=4372725036914616147&hl=pl&gl=pl

A mieliśmy jechać dalej :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że się wygadałeś to nie ma lekko. Ogółem całkiem nieźle się trzymam, zważywszy na to, że pokazujesz miejsca które odwiedziłem kilka tygodni temu :). W tym nasz kochany Zadar i Prapratno.

w związku z tym wrzuć fotki jak Prapratno wygląda w sezonie - nie żałuj sobie, plaża, camp, boiska pełne ludzi ? czy dalej pustawo a jedynie plaża pełna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Benior napisał:

Free Parking Zadar
Ul. Marka Marulića 4, 23000, Zadar, Chorwacja

Fajnie wiedzieć, że nadal jest bezpłatny :) 

Korzystaliśmy z niego 5 lat temu samym autem gdy odwiedziliśmy Zadar. W dzień jednak raczej niemożliwe wbić się na niego zestawem bo wolne są pojedyncze miejsca.

Jakby ktoś szukał to na przeciwko https://goo.gl/maps/7xHVQRXmMsu jest punkt odbioru odholowanych aut z najbliższej okolicy Zadaru ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie pojęcie "blisko" ma dla różnych ludzi różne znaczenie. Tutaj do największych atrakcji mamy pieszo 2km. Oczywiście większość nad morzem lub po starówce więc nie ma kłopotu. Jednak jakby ktoś chciał bliżej to za 10 kun (6zł) /h  może stanąć 100m od organów morskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał:

Jako, że się wygadałeś to nie ma lekko. Ogółem całkiem nieźle się trzymam, zważywszy na to, że pokazujesz miejsca które odwiedziłem kilka tygodni temu :). W tym nasz kochany Zadar i Prapratno.

w związku z tym wrzuć fotki jak Prapratno wygląda w sezonie - nie żałuj sobie, plaża, camp, boiska pełne ludzi ? czy dalej pustawo a jedynie plaża pełna ?

Tylko czemu woda taka zimna :hmm: 

Stoję przy boisku, kemping dość zatłoczony,  plaża mniej, woda zimna, jest pięknie B)

 

Godzinę temu, gusia-s napisał:

W dzień jednak raczej niemożliwe wbić się na niego zestawem bo wolne są pojedyncze miejsca.

Jak wróciliśmy to był już pełny.

IMG_20180720_144255_HDR.jpg

IMG_20180720_122816.jpg

IMG_20180720_143807_HDR.jpg

Edytowane przez Benior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gusia-s napisał:

Fajnie wiedzieć, że nadal jest bezpłatny :) 

Bezpłatny, ale dziś w południe ciężko było miejsce znaleźć. Jak odjeżdżaliśmy ok. 16tej było już ciut luźniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benior w Prapratno woda jest zawsze zimna po lewej stronie plaży bo wypływa tam podwodny strumyk z tych skałek ( można chłodzić napitki ) od środka plaży w prawo już jest ciepła

Pozdrowionka :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, janm napisał:

Benior w Prapratno woda jest zawsze zimna po lewej stronie plaży bo wypływa tam podwodny strumyk z tych skałek ( można chłodzić napitki ) od środka plaży w prawo już jest ciepła

Pozdrowionka :hej:

Dzięki  za info, to wiele tłumaczy :ok:

Jednak na prawo też jest mi zimno ale i tak jest pięknie :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.