Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎22‎.‎06‎.‎2018 o 16:18, gusia-s napisał:

Box ani rowery nie mają znaczenia, aczkolwiek bramka automatyczna może złapać kat. wyżej i wtedy trzeba wołać obsługę żeby przestawili.

Potwierdzam - przy płaceniu na bramkach kartą kasuje kat III. a w okienku gotówką kat II. Sprawdziłem dwukrotnie w czerwcu, więc jeżeli nie chce ktoś przepłacać, radzę zaopatrzyć się w gotowinę :)

3 godziny temu, WojtEwa napisał:

Ja się cieszę że teraz jest okupacja Polska w tej części CRO. Zdominowaliśmy region, Niemców jak na lekarstwo. Dosyć, skończyło się ich panowanie.

ja już zapomniałem o wczasach a Wy dalej leniuchujecie :) Miłego pobytu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tirmant napisał:

Potwierdzam - przy płaceniu na bramkach kartą kasuje kat III. a w okienku gotówką kat II. Sprawdziłem dwukrotnie w czerwcu, więc jeżeli nie chce ktoś przepłacać, radzę zaopatrzyć się w gotowinę :)

ja już zapomniałem o wczasach a Wy dalej leniuchujecie :) Miłego pobytu!!!

Nic nie kasuje, sprawdzałem w czerwcu, dwukrotnie :). A tak na poważnie to jak "kasuje" źle, to wciskasz guzik help, nie wkładasz karty platniczej i czekasz na obsługę. Korki na bramkach gotowkowych przy Zagrzebiu mają i 10km. Na automatycznych prawie zawsze płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tirmant napisał:

Potwierdzam - przy płaceniu na bramkach kartą kasuje kat III. a w okienku gotówką kat II.

Marek napisał i ja potwierdzę, jak żle zaliczy grupę to jest HELP i czekasz na korektę, potem płacisz i jedziesz. głupotą jest czekać godzinami na bramkach gotówkowych skoro kartowe idą praktycznie na bieżąco (bonusem jest brak pobrania kasy z karty jak mają za duży przerób - trafiało mi się i znajonym kilka razy takie coś )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chris_66 napisał:

Marek napisał i ja potwierdzę, jak żle zaliczy grupę to jest HELP i czekasz na korektę, potem płacisz i jedziesz. głupotą jest czekać godzinami na bramkach gotówkowych skoro kartowe idą praktycznie na bieżąco (bonusem jest brak pobrania kasy z karty jak mają za duży przerób - trafiało mi się i znajonym kilka razy takie coś )

Dokładnie tak. Nigdy nie płaciłem gotówką. Raz źle zaliczyło kategorię - przycisk Help, 30 sekund i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też wrzucę coś ze wschodniego wybrzeża Istrii. @gusia-s według mnie warto się nim przejechać, zaryzykuję stwierdzenie, że jest to młodsza siostra Magistrali:20180709_151942.thumb.jpg.d948c9cac922504e66be4351740d8005.jpg

20180709_123125.thumb.jpg.981cf782bcf7d89f23ffef994b3e345d.jpg

20180709_131037.thumb.jpg.efecaca3dc59339bbb672b6712c33c55.jpg

20180709_133946.thumb.jpg.4e4a9f3b8b48ccf6a3d8555cbdb68ec8.jpg

A przedzierając się że wschodniego wybrzeża do Hum (omijając płatne drogi) jechałem piękną, krętą drogą, niejednokrotnie z takimi patelniami:

20180709_154141.thumb.jpg.a45d3d3f2c48d9cc130b9d2daba4f4d5.jpg

Ach, co to była za jazda :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fajne, kwestia fotografa i modelki ale to dalej Istria a nie Chorwacja


No Istria to Istria ;) miejscówkę mamy boską wśród takich kaktusów, z dostępem do pysznego wina.

9c2e71443e6f398a1a3a237b86cb423d.jpg

c2b813fc5c1a39656d7616025ed48066.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, witus napisał:


No Istria to Istria ;) miejscówkę mamy boską wśród takich kaktusów, z dostępem do pysznego wina.
 

 

Wiedziałem że ten balast w postaci 2 zgrzewek "Warki" to niepotrzebnie jedzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne aby każdemu podobała się miejscówka, na której stoi a wyboru dokonał świadomie :).

Dla mnie fotka numer jeden - przyczepa z markizą na trawiastej łące wygląda równie dobrze na taką z Imielina :)

reszta fotek, również innych kolegów pokazuje, że nie jest tak źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne aby każdemu podobała się miejscówka, na której stoi a wyboru dokonał świadomie :).
Dla mnie fotka numer jeden - przyczepa z markizą na trawiastej łące wygląda równie dobrze na taką z Imielina :)
reszta fotek, również innych kolegów pokazuje, że nie jest tak źle


To prywatna działka zaprosili nas znajomi. Jesteśmy w cztery przyczepy, każdy na innym poziomie. Mamy wodę bieżącą, kanalizację i świetną cenę ... za darmo. Ale pomijając cenę to cisza spokój i brak ludzi, tylko cykady :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.