Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiamy z Cro.

Jjjaciepierdziu, gdzie ja jestem!!!???

Brać, kamp Galeb. Kamp nawet fajny, otoczenie miasta fantastyczne ale zgiełk i ruch na Jadrance że umęczy mnie to w try miga choć kamper stoi prawie w wodzie

Dmucha jak...

Z mojego pustego łysego łba wszystkie kudły powyrywało.

Omiś - tu zawsze tak wieje czy trzeba przeczekać? Jaka jest typowa aura w tym rejonie?

Na Brać mieliśmy ruszyć ale diabelstwo jedno wie czy tam też tak wieje.

Jak nie przestanie to najpóźniej pojutrze uciekam stąd na północ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedziami, znowu wieje bura, jak wieje w Omisiu to i na bank na Bracu, to naprzeciw Omisa. Nie wieje blizej Peljesaca.Ogólnie w Omis jest chłodniejsza woda bo wpływa tam Cetina. Za dzień dwa, przestanie wiać. Wykorzystajcie czas na wymarsz do twierdzy nad miastem - super widoki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dudek_t napisał:

Gusiu a Wy kiedy i gdzie sie wybieracie w tym roku?

Prawdopodobnie wystartujemy 30.06. ... Z miejsc, w których chciałabym pobyć dłużej została mi wyspa Hvar więc może tam? Czas pokaże :) czy nie skrecimy gdzieś po drodze ;)

 

 

Godzinę temu, marcin81 napisał:

Na Pagu też wieje. Wieje już od Rijeki prawie. Na szczęcie udało się przejechać mostem. 

Kurcze 2 bury po kolei dość rzadkie zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

To zależy gdzie, u nas w Novalii ani listek drgnie, 26 stopni i zero ruchu powierza

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

My też w Novalji ale chodziło mi  bardziej o dojazd. Wieczorem trochę wiaterek się zerwał ale teraz znowu cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

To zależy gdzie, u nas w Novalii ani listek drgnie, 26 stopni i zero ruchu powierza ...

4 godziny temu, marcin81 napisał:

My też w Novalji ale chodziło mi  bardziej o dojazd. Wieczorem trochę wiaterek się zerwał ale teraz znowu cisza.

Chłopaki ustalcie zeznania ;) :-]

A tak serio, na Pagu właśnie tak bywa, że od strony Velebitu czyli na zalewie łeb urywa a po drugiej stronie wyspy już cisza.  

 

4 godziny temu, dudek_t napisał:

Dobra, wstępnie i pewnie już ostatecznie padło na kemping Adraitic w Primosten. Za 5 dni rozstawiam podpory :D

Myślałam nad tym kempingiem na ten rok ale jakoś ciągnie mnie na wyspę. I tak daj znać jak z zagęszczeniem tak bliżej 1.07. ... może skręcę ;) :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎19‎.‎06‎.‎2018 o 17:24, WojtEwa napisał:

Dmucha jak...

Z mojego pustego łysego łba wszystkie kudły powyrywało.

Omiś - tu zawsze tak wieje czy trzeba przeczekać? Jaka jest typowa aura w tym rejonie? 

Oj dmucha panie, tak gdzieś ze dwa tygodnie już będzie. Z mojego łba włosy powyrywało już tydzień temu he he

Pozdrowienia zza miedzy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info z profilu Chorwacja4u z FB:

W PIĄTEK ZAŁAMANIE POGODY. Informacje ważne dla tych co wybierają się w PIĄTEK W PODRÓŻ.
DHMZ opublikował całą serię ostrzeżeń w Meteoalarmie na piątek. Z powodu gwałtownych wiatrów, które mogą dochodzić do 150 kilometrów na godzinę, czerwone ostrzeżenia dotyczą wybrzeża północnego i środkowego Adriatyku oraz zachodniego wybrzeża Istrii. Na północy i na półwyspie Istria, z powodu obfitych opadów, które mogą spaść do 65 milimetrów, obowiązuje pomarańczowe ostrzeżenie. Pomarańczowe ostrzeżenie dotyczy również dalekiego południa kraju, gdzie mają wystąpić gwałtowne burze. Dla reszty Chorwacji obowiązuje żółte ostrzeżenia, z powodu deszczu, możliwych burz i silnych wiatrów.
Zgodnie z aktualnymi prognozami, stabilizacja pogody jest oczekiwana od soboty, jednak z znacznie niższą temperaturom, która stopniowo zacznie rosnąć od wtorku.
Mapa pokazuje w jakich regionach obowiązuje czerwony alert.

W związku z ogłoszeniem nagłego pogorszenia pogody, na chorwackich drogach, w piątek mogą pojawić się dość trudne warunki drogowe. Związane jest to z początkiem przedłużonego wakacyjnego weekendu, oraz z rozpoczęciem sezonu turystycznego.

Chorwacki Klub Automobilistów HAK, w swojej prognozie ruchu na drogach, stwierdza, że z powodu gwałtownej i nagłej zmiany pogody, szczególnie na zachodzie kraju i północnym Adriatyku, dojdzie do poważnych zakłóceń w regularnym ruchu, zarówno drogowym, jak i morskim.
W ruchu drogowym przewiduje się ograniczenia dla niektórych grup pojazdów. Ze względu na bardzo niekorzystne warunki pogodowe RADZIMY KIEROWCOM WYBRAĆ TRASĘ W SOBOTĘ 23 CZERWCA, ZAMIAST W PIĄTEK 22 CZERWCA. Tak radzi HAK. Spodziewa się utrudnień, z zamknięciem włącznie, na odcinku od Sveti Rok do węzła Maslenica i od węzła Maslenica do węzła Posedarje.

Szczegóły i mapy pogodowe dla całej Chorwacji znajdziecie tutaj https://www.jutarnji.hr/…/pred-nama-je-pakleni-poc…/7506036/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.