Skocz do zawartości
kalapan

Jak mocujecie latający kibelek w łazience w czasie jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Commander

Zobacz u gościa.... Marek Chobot.

Rozbiera przyczepy. Z telefonu więcej nie nafikam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
klonik058
Napisano (edytowane)

Masz rację, mnie ten kibel w mojej cepce drażni najbardziej. Wiem, że jest możliwość montażu normalnego kibla, bo znalazłem w internecie zdjęcie takiej samej przyczepy jak moja właśnie z normalnym kiblem, tak to wygląda:

3896359104cf1ae2gen.jpg

a w mojej go nie ma:

aaa70984e76d0fb4gen.jpg

Faktycznie zwracam honor. Z tej perspektywy widać że jednak się zmieści stały :) :)

Widziałem lewy . Gdzieś na olx za 550 Ale strasznie zasyfiony. Pozdrawiam :)

Edit: https://www.olx.pl/i2/oferta/toaleta-kempingowa-thetford-kaseta-przyczepa-kamper-CID628-IDozdMS.html#:8813f868ed

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez klonik058

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
klonik058
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez klonik058

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalapan

Byle czego to ja wolę nie montować, może z czasem trafi się coś fajnego.Czasami bywały, bo widziałem, ale zazwyczaj lewe, a u mnie potrzebny jest prawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Tylko że może być tylko brudny, karcher, gąbka i płyn załatwią sprawę. Trzebaby na żywo obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Jasne że tak. To się super czyści. Grunt żeby nie był klejony ani tłuczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalapan

Tak czy inaczej ten mi nie pasuje, to jest lewy.Ma duże wycięcie na cokół z lewej strony, ta dziura by mi pozostała, a poza tym aż tak zdesperowany nie jestem żeby takiego obdrapańca kupować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
klonik058

Tak czy inaczej ten mi nie pasuje, to jest lewy.Ma duże wycięcie na cokół z lewej strony, ta dziura by mi pozostała, a poza tym aż tak zdesperowany nie jestem żeby takiego obdrapańca kupować.

Nie wiem może ja źle to określam Ale wydaje mi się że siedząc na kibelku to określa się stronę wsuwu. Ale już sam nie wiem. Ten jest jak siedzisz to jest wsuwany po lewej. .;):P

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalapan

Nie wiem może ja źle to określam Ale wydaje mi się że siedząc na kibelku to określa się stronę wsuwu. Ale już sam nie wiem. Ten jest jak siedzisz to jest wsuwany po lewej. . ;):P

Ja nie mam pojęcia jak się określa kibelki w cepkach   :]  Zawsze są dwie możliwości - albo jak się stoi przed kibelkiem i na niego patrzy z przodu - wtedy potrzebowałbym prawy, albo jak się siedzi na kibelku i na niego nie patrzy - to wtedy potrzebowałbym lewy  :]  Czort wie - co jest właściwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

Wydaje mi się że jednak siedzac.

Ja mam na kasecie napisane że mam prawą a to by pokrywało się z tym jak się na nim siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Chodzi o stronę z której wkłada się kasetę przecież.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kristofer

Witam!
Toaleta jest prawa ®, jeśli siedząc na niej, drzwiczki kasety mamy po prawej stronie, Analogicznie jest z wersją lewą (L).
W związku z powyższym, widzę, że potrzebujesz właśnie wersję "L".
Poza tym, nie jest to chyba tak istotne, ponieważ akurat w modelach C2/3/4 raczej łatwo przerabia się "strony" - wystarczy przełożyć od spodniej strony zbiornika, niektóre elementy (fabryczne mocowania i wycięcia są symetryczne). W toaletach modeli "400" jest chyba podobnie. Sam takiej przekładki nie robiłem, ale wynika to z rysunków i przetłoczeń zbiornika. Taka operacja nie powinna zająć więcej, jak kilka minut  :hmm:

Może takie?
http://allegro.pl/toaleta-kasetowa-do-przyczepy-kempingowej-thetford-i7050091872.html
http://allegro.pl/thetford-toaleta-kasetowa-do-zabudowy-c-402-nowa-i7019958840.html#thumb/4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalapan

Ta nowa jest ładna, tylko dodając jeszcze drzwiczki i montaż to dwa koła jak drut  :oslabiony:  Tyle nie dam za kawałek plastiku.Poczekam, mam czas - może jeszcze coś się trafi.Poza tym wolałbym zwykłą spłuczkę, nie elektryczną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi