Skocz do zawartości

Jak mocujecie latający kibelek w łazience w czasie jazdy


kalapan

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, mnie ten kibel w mojej cepce drażni najbardziej. Wiem, że jest możliwość montażu normalnego kibla, bo znalazłem w internecie zdjęcie takiej samej przyczepy jak moja właśnie z normalnym kiblem, tak to wygląda:

 

3896359104cf1ae2gen.jpg

 

a w mojej go nie ma:

 

aaa70984e76d0fb4gen.jpg

 

Faktycznie zwracam honor. Z tej perspektywy widać że jednak się zmieści stały :) :)

Widziałem lewy . Gdzieś na olx za 550 Ale strasznie zasyfiony. Pozdrawiam :)

 

Edit: https://www.olx.pl/i2/oferta/toaleta-kempingowa-thetford-kaseta-przyczepa-kamper-CID628-IDozdMS.html#:8813f868ed

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej ten mi nie pasuje, to jest lewy.Ma duże wycięcie na cokół z lewej strony, ta dziura by mi pozostała, a poza tym aż tak zdesperowany nie jestem żeby takiego obdrapańca kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej ten mi nie pasuje, to jest lewy.Ma duże wycięcie na cokół z lewej strony, ta dziura by mi pozostała, a poza tym aż tak zdesperowany nie jestem żeby takiego obdrapańca kupować.

Nie wiem może ja źle to określam Ale wydaje mi się że siedząc na kibelku to określa się stronę wsuwu. Ale już sam nie wiem. Ten jest jak siedzisz to jest wsuwany po lewej. .;):P

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może ja źle to określam Ale wydaje mi się że siedząc na kibelku to określa się stronę wsuwu. Ale już sam nie wiem. Ten jest jak siedzisz to jest wsuwany po lewej. . ;):P

 

 

Ja nie mam pojęcia jak się określa kibelki w cepkach   :]  Zawsze są dwie możliwości - albo jak się stoi przed kibelkiem i na niego patrzy z przodu - wtedy potrzebowałbym prawy, albo jak się siedzi na kibelku i na niego nie patrzy - to wtedy potrzebowałbym lewy  :]  Czort wie - co jest właściwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Toaleta jest prawa ®, jeśli siedząc na niej, drzwiczki kasety mamy po prawej stronie, Analogicznie jest z wersją lewą (L).
W związku z powyższym, widzę, że potrzebujesz właśnie wersję "L".
Poza tym, nie jest to chyba tak istotne, ponieważ akurat w modelach C2/3/4 raczej łatwo przerabia się "strony" - wystarczy przełożyć od spodniej strony zbiornika, niektóre elementy (fabryczne mocowania i wycięcia są symetryczne). W toaletach modeli "400" jest chyba podobnie. Sam takiej przekładki nie robiłem, ale wynika to z rysunków i przetłoczeń zbiornika. Taka operacja nie powinna zająć więcej, jak kilka minut  :hmm:

Może takie?
http://allegro.pl/toaleta-kasetowa-do-przyczepy-kempingowej-thetford-i7050091872.html
http://allegro.pl/thetford-toaleta-kasetowa-do-zabudowy-c-402-nowa-i7019958840.html#thumb/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa jest ładna, tylko dodając jeszcze drzwiczki i montaż to dwa koła jak drut  :oslabiony:  Tyle nie dam za kawałek plastiku.Poczekam, mam czas - może jeszcze coś się trafi.Poza tym wolałbym zwykłą spłuczkę, nie elektryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.