Skocz do zawartości

musze kupić przedsionek ....


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Przedsionki.... tutaj to dopiero jest rozrzut cenowy....

 

 

Czy ceny przedsionków Isabella odpowiadają jakości?

 

Czy też płaci sie za firmę - mając do porównania przedsionki chocby z Obelink?

Jeżeli szukasz używanego to spróbuj tu.

http://przedsionki.eu

Pani Beata jest na forum.

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jesteś w stanie podesłać mi link do ogłoszenia? Prz kompie będę dopiero wieczorem a tak już bym looknął w telefonie

http://przedsionki.eu/oferta/9-50-9-80-nowy-2000-zl/

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isabella ma ceny kosmiczne ale to 1 liga, potem może coś pokroju Doremy

Ciężko coś powiedzieć co do reszty zależy czy będziesz tego dużo używał?

 

Co do południa europy to tam wbrew pozorom na kempingach używa się głownie przedsionków + daszki.

 

 

 
Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczepą pierwszy raz Chrowacja, morze, w kolejnych latach pewnie Włochy, Hiszpania... takie są dalekosiężne plany.

 

Właśnie wydaje mi się że im lepszy producent tym materiały lepsze, czyli oddychające, nie powodujące duchoty w przedsionku. A ventura to połowa kosztów Isabelli, a też są bardzo fajne, i najtaniej na obelinku znalazłem, jeżeli chodzi o nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

 

Co do południa europy to tam wbrew pozorom na kempingach używa się głownie przedsionków + daszki.

 

Chyba na różnych kempach bywamy bo mam zupełnie odmienne spostrzeżenia. Przedsionki owszem ale w przyczepach stacjonarnych, które stoją cały sezon. Przyjezdni to głównie markizy.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na polskie morze to lepiej daszek? markiza ? czy przedsionek ?


wydaje mi sie ze najlepiej sprawi sie przedsionek ,... mozna sieziec w nim w czasie niezbyt ciepłych wieczorów.      Na  Valalcie czy Koversadzie - Chorwacja  tez widzielisym wiele kamperów z przedsionkami... wiec chyba te sa dosć uniwersalne. 

 

 

 

 

 

o ile maja dobra wentylacje  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchota to będzie zawsze :D, ale pewnie po części płaci się za jakość, przedsionki Isabelli mogą służyć bardzo długo, mój jest z okolic 2002 a wygląda jak nowy. I pewnie o to tu głównie chodzi.

 

Chyba na różnych kempach bywamy bo mam zupełnie odmienne spostrzeżenia. Przedsionki owszem ale w przyczepach stacjonarnych, które stoją cały sezon. Przyjezdni to głównie markizy.

Jacek nie wiem na jakich kempingach bywasz :P może tranzytowych :D Dlatego dominują markizy. Pojedz na normalny kemping to zobaczysz jak ludzie którzy przyjeżdżają na 2-3 tygodnie potrafią się zabudować przedsionkami daszkami i parasolami. Dominuje układ gdzie przedsionek robi za pomieszczenie gospodarcze, lodówki, rowery itd, całe życie toczy się w przedłużeniu przedsionka czyli dodatkowym daszku.

Jak ktoś jest na 2-3dni to jasne że mu przedsionek nie potrzebny.

Ale to też trochę tak jak z twoim twierdzeniem że na południu przesiaduje się w przyczepie :P Nie wiem gdzie?

No chyba że jeździsz w Maju.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchota to będzie zawsze :D, ale pewnie po części płaci się za jakość, przedsionki Isabelli mogą służyć bardzo długo, mój jest z okolic 2002 a wygląda jak nowy. I pewnie o to tu głównie chodzi.

 

Jacek nie wiem na jakich kempingach bywasz :P może tranzytowych :D Dlatego dominują markizy. Pojedz na normalny kemping to zobaczysz jak ludzie którzy przyjeżdżają na 2-3 tygodnie potrafią się zabudować przedsionkami daszkami i parasolami. Dominuje układ gdzie przedsionek robi za pomieszczenie gospodarcze, lodówki, rowery itd, całe życie toczy się w przedłużeniu przedsionka czyli dodatkowym daszku.

Jak ktoś jest na 2-3dni to jasne że mu przedsionek nie potrzebny.

Ale to też trochę tak jak z twoim twierdzeniem że na południu przesiaduje się w przyczepie :P Nie wiem gdzie?

No chyba że jeździsz w Maju.

No mówię właśnie o obserwacjach z molochów. Przedsionki to głównie przyczepy całosezonowe gdzie ludzie na weekendy wpadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko każdy ma swój punkt widzenia. Ja raczej mało widzę markiz, owszem jak bywam na kempingach tranzytowych gdzie ludzie wpadają na kilka dni aby zwiedzić okolicę to raczej przedsionka nie uświadczysz i wtedy markizy to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak odnośnie zadaszeń na południu europy ja posiadając tylko daszek słoneczny staram sie zawsze mieć cień z drzew ponieważ jeżeli jest ciepło to nawet pod daszkiem z naturalnej bawełny jest  nie do wytrzymania . Od ponad 30 lat corocznie odpoczywam na południu głównie w Grecji /25razy/ co najmniej 4tygodnie do 6 tygodni więc sądze że wiem o czym pisze . Abstrahując od tego że przedsionek w trzech czwartych zajmuje przestrzeń bagażową przyczepy o ciężarze nie wspomijając.Przedsionek miałem podczas pierwszego wyjazdu do Grecji i nigdy więcej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co chodzi z tymi opowieściami o południu Europy. Otworzą granicę 1 lipca po raz pierwszy czy jak?  Czy jest ktoś kto tam nigdy nie był i potrzebuje wsparcia.

Każdy siedzi pod czym chce... Ja polecam jedynie siedzieć pod czymkolwiek bo już mi raz podczas zachwytu cieniem w lasku piniowym ...ptaszysko narobiło na stół tuż przed obiadem.

To moja jedyna rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.