Skocz do zawartości

musze kupić przedsionek ....


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów w nowym roku :]

 

Nowy rok to od razu nowe wyzwania :]  a więc trzeba kupić przedsionek do naszej łupinki :hmm:  a jako że zbytnio przedsionkowy nie jestem to niewiem od czego zacząć :niewiem: 

 

Założenia; ... 3 podstawowe ... potem może coś wymyśle :hmm:

-lekki

-szybki w rozkładaniu/składaniu ... choć najlepiej by się sam rozkładał i składał :hehe:

-tani

 

A więc drodzy moi  ^_^  jakie macie rady, wskazówki, na co zwrócić uwage i gdzie szukać :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lekki to ze stelażem karbonowym, popytaj u P. Beaty z forum http://forum.karawaning.pl/topic/23618-zakup-przedsionka-u-pani-beaty-sendcamp/

, ma dużo przedsionków.

Mój do budki 495, 3m głęboki ze wszystkimi ścianami i stelażen karbonowym waży 35kg. Pierwszy raz jak rozkładałem to ponad 40min, teraz to 25-30min sam, jak z drugą parą rąk to w moment idzie

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów w nowym roku :]

 

Nowy rok to od razu nowe wyzwania :] a więc trzeba kupić przedsionek do naszej łupinki :hmm: a jako że zbytnio przedsionkowy nie jestem to niewiem od czego zacząć :niewiem:

 

Założenia; ... 3 podstawowe ... potem może coś wymyśle :hmm:

-lekki

-szybki w rozkładaniu/składaniu ... choć najlepiej by się sam rozkładał i składał :hehe:

-tani

 

A więc drodzy moi ^_^ jakie macie rady, wskazówki, na co zwrócić uwage i gdzie szukać :hmm:

Kitek, że tak się zapytam: chory jesteś, coś się stało, Kasia coś potrzebuje, jak Wy przedsionek serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitek, że tak się zapytam: chory jesteś, coś się stało, Kasia coś potrzebuje, jak Wy przedsionek serio?

No chory :oslabiony:  już ponad tydzień :oslabiony: ... i dlatego szybko sie biore za temat przedsionka żebyśmy mogli robić wspólne nasiadówki na majówce, czerwcówce czy innym kwietniu :pub:

 

 

:D

Wersja bida.

Do przyczepy jak mniemam Biod 400 to i tak za wiele :D

 

Teraz się poczułem urażony :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tych rurek to ile powinno być żeby to sensownie stało ale pajęczyny nie przypominało?


...Zadbaj też o fartuchy pod przyczepę bo wiosną i jesienią wieje, a to powinno być razem w komplecie.

no no :ok:  to obowiązkowo bo ja raczej latem nie jeżdze :] a nie lubie jak mi śnieg pod nogawki zawiewa  :smirk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ja mam lekki przedsionek niej więcej wielkości jaka byłaby dla Ciebie.

U mnie są 3 rozsuwane nogi, 3 poprzeczki od przyczepy do przedniej ściany rownież rozsuwane, 2 poprzeczki ściany przedniej tez rozsuwane , 2 narożniki montażowe i jeden element montażowy na środku, oraz 3 króciutkie rurki do okapu/przedłużenia dachu.

Czyli 8 podwójnych rurek, 3 elementy montażowe/spinajace, 3 rurki okapu na ok 40 cm.

Z przesyłka zapłaciłem kiedyś 800 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.