Skocz do zawartości

węgry - baseny - wyjazd z dziećmi


camper4x4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bachor (hebr. bachur ‘młodzieniec’ ;) pot. pejoratywne określenie niesfornego dziecka.

 

Słownik synonimów i antonimów:

» rzeczownik bachor

synonimy: bachor, dzieciak, gnojek, gówniarz, pętak, smarkacz, szczeniak

antonimy: maleństwo, dzieciątko.

 

Dzieciaki uwielbiają się przecież taplać w ciepłej wodzie. Nie oznacza to jednak, że mają zakłócać spokój.

wywodow tatuska ze odpowiedzialnosc za swoje dzieci ponosi sam.
:hop1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba troszkę przegiołeś z tymi bachorami

oj chyba nie przegialem

 

ja jeżdżę z dziećmi - i nieprawdą jest że baseny są tylko dla starych dziadków

 

czy ja tak napisalem???moim zdaniem thermale sa dla osob ze schorzeniami

 

w bogaczu były wydzielone dwa specjalne baseny dla osób powyżej 18 roku życia

 

cos zle przeczytales tam pisze od 12 roku(Bogacz zaliczalismy wieksza grupa przed 3 tygodniami)

 

reszta była ogólnie dostępna dla dzieci

a czy z mojej strony padlo inne stwierdzenie??napisalem::na kazdym basenie leczniczym

 

dla moich córek kompiel w wodzie o temperaturze powyżej 30 stopni to najlepsza sprawa

nie jest im zimno nie ma szoku przy wchodzeniu i moga długo tam wytrzymać

 

bardzo chętnie się uczyły pływac i wskakiwać do wody - takze każdemu kto ma małe dzieci naprawdę polecam baseny termalne

 

niewatpie ze w cieplej wodzie bylo im fajnie , ja ustosunkowywalem sie do Zjezdzalni

 

a dziadkowie niech jeżdżą z wnukami przynajmniej trochę odmłodnieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czysto i fajnie - ale mało atrakcji dla dzieci (zjeżdżalni).

 

Witam

...

thermale to nie sa dla dzieci , na kazdym basenie leczniczym masz kartke ze dzieciom do lat 12 nie wolno wchodzic....

 

 

moje wnioski , jedziesz tam w spokoju wymoczyc swoje stare spruchniale kosci ,

a nie sluchac wrzeszczacych cudzych bachorow ,ktorym zachciewa sie zabawy w cieplej wodzie.

Nie mam nic przeciw jezeli z dziecmi jedzie sie do Aqa Parku tam jest na to miejsce moga sie wyszalec, a czy rodzice wypoczna to inna inszosc.

 

Pozdrawiam

DAKOTA

 

chyba jednak dobrze zrozumiałem może co inengo dla ciebie oznacza termale niz dla mnie ale twoje nastawienie na dzieci jest dla mnie jasne i mi się nie podoba

 

wiesz dzieci są poto żeby wrzeszczeć i cieszyć się życiem póki mają beztrsokę - później bedzie im dużo trudniej o radość

a dla mnie radość dzieci jest dużo ważniejsza niż moja wygoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.