Skocz do zawartości

węgry - baseny - wyjazd z dziećmi


camper4x4

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

proszę o wpisanie tutaj miejsc gdzie byliście na węgrzech na basenach - piszcie o tych które wam się podobały

 

ja wyruszam w niedziele w nocy i nie zabrdzo wiem gdzie dokładnie jechać

 

jedziemy 2+2 przyczym córki są w wieku 2 i 5 lat więc chcą sie dobrze bawić

 

co polecacie

 

hajduszo jest fajne bo jest park wodny przy basenach - polecacie camping Termal

 

Bogacs - są baseny ale parku ze zjeżdżalniami nie widziałem

 

Hegyko - też są baseny

 

 

eger - wygląda na zdjęciach ciekawie

 

 

co jeszcze polecacie

 

może jakieś strony gdzie można poczytać

 

mnie interesuja szczególnie wschodnie węgry - tu mam bliżej :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

W piątek wróciliśmy z 12 dniowego pobytu w Bogacs. Nasza rodzinka to 2+2(1 rok+5lat), było super. Kemping Termal mogę polecić z czystym sercem.Ceny za pobyt 10 dniowy to 70 tyś. Ft. Wstep na baseny jak chcesz, całodobowo. Toalety sprzątane na bieżąco, dostępna kuchnia, plac zabaw, prysznice itp. Było super :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Na Węgry jeżdze od kilkunastu lat byłem w wielu miejscowościach ale uważam że jedna z najlepszych to Guyla ok. 80 km na południe od Hajduszo baseny w pięknym kilku hektarowym parku jest miejsce dla małych dzieci baseniki z wieloma atrakcjami baseny też przepięknie położone w pobliżu zamek stare miasto nie daleko niewielki camping, z tyłu za zamkiem wiekszy połozony ok.1 km od basenów a przede wszystkim spokój Polaków jak na lekarstwo nie tak jak w Hajduszo w knajpkach nie czeka się ażeby ktoś zwolnił miejsce a i ceny bardzo przestępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

polecam także buk - około 40 km na pólnoc od szombately

baseny w cenie kampingu

mała miejscowość - bardzo spokojna

a blisko na zwiedzanie - np. bratisława / wiedeń

 

 

bardzo symapatycznie ( ale baseny nie są w cenie kampingu -chociaż w bezpośrednim sąsiedztwie) jest w Zalakaros ( bardzo przyjemny ustronny kamping ) a także w szeged

 

cena kampingu + baseny jest porównywalna z ceną na kampingu z basenami , ale oczywiście brak swobodnego przemieszczania się.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie :ok: nadszedł ten dzień:

13.VIII.2008 o godzinie 18:00 WYJAZD :]

 

- Węgry kierunek Bogacs później

- Chrwacja jeziora pletwickie

- Południowa Dalmacja rejon split - Dubrownik

 

Rodzinka 2 + Dwójka dzieci 7 i 4 latka. Jeżeli się ktoś wybiera to zapraszam bedzie raźniej.

Mój zestaw to Hobby 535 oraz Mercedes czerwony kombi 124 300 TD. Niestety nie mam jeszcze naklejek ani flaki z forum.

 

Wszystkim życzę udanego urlopu a jak wrócę oczywiście podzielę się swoją opinią :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

byliśmy

 

ceny chore bilet familijny na 4 osoby 5200 forintów - tyko za 3 godziny jak chcielismy 6 to nam policzyli prawie 10 tys forintów

 

jaskinie fajne ale na max 3 godziny potem się dzieci zaczeły nudzić

 

ogólnie nie polecam na dłużej ale jako jedno dniowy wypad żeby to zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.