Skocz do zawartości

Zimowanie kampera / przyczepy


KamperManiak

Rekomendowane odpowiedzi

Masz kampera od pół roku i już robisz poradnik , my to wszyscy wiemy co powiedziałeś w filmie  tak ogólnie to wypadało się przywitać a nie zaraz wyjechać z reklamą kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kampera od pół roku i już robisz poradnik , my to wszyscy wiemy co powiedziałeś w filmie tak ogólnie to wypadało się przywitać a nie zaraz wyjechać z reklamą kanału.

Ja nie widziałem. Mi się przydał film. A pan to administrator czy samozwańczy szeryf?

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kampera od pół roku i już robisz poradnik , my to wszyscy wiemy co powiedziałeś w filmie  tak ogólnie to wypadało się przywitać a nie zaraz wyjechać z reklamą kanału.

Chyba czasu na to ktoś mu nie dał :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem. Mi się przydał film. A pan to administrator czy samozwańczy szeryf?

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Bolek obejrzyj inne filmy i wtedy się dowiesz że kampera kupił dopiero w tym roku .Poradniki powinni robić ludzie którzy karawaning znają od podszewki a nie po jednym sezonie  wsieci są filmiki KIKI ŚWIAT obejrzyj i wypowiedz się czy chciałbyś dobre rady od takiego karawaningowca {chyba że też jesteś pierwszosezonowym} doświadczonym} Zyczę wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten film tak samo oglądam Kiki Świat. Traktuje te filmy jak gps tzn, że jak gps każe mi jechać daną drogą to myślę czy to rzeczywiście jest dobra droga. Z powyższego filmu wylapalem kilka fajnych informacji. Kiki Świat lubię i oglądam co nie znaczy że robię wszystko tak jak on. Zresztą autor nie ukrywa że jest początkujący w temacie i nie widzę powodu aby go banowac. Na koniec proponuje zostawić administratorom sprawy organizacyjne.

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktuje te filmy jak gps tzn, że jak gps każe mi jechać daną drogą to myślę czy to rzeczywiście jest dobra droga.

 

Witam!

To dobre podejście, ale może działać jedynie do pewnego czasu i wtedy, kiedy ktoś dokładnie zdaje sobie sprawę z tego, że ta scena, na którą obecnie patrzy, przedstawia postępowanie prawidłowe, a np. kolejna, zawiera już kardynalne błędy. Niestety, aby to ocenić, trzeba posiadać już jakąś wiedzę, czyli mieć również doświadczenie. Jeśli dobrze rozumiem, film i porady są kierowane do osób początkujących, a te nie mają doświadczenia i wielu porad nie będą w stanie ocenić, czy są prawidłowe, czy jednak nie.

W kontekście w/w, zgadzam się z opinią:

Poradniki powinni robić ludzie którzy karawaning znają od podszewki a nie po jednym sezonie

PS

Filmik ogólnie sympatyczny, jak i osoby w nim występujące :ok: , jednak intencja powstania tematu jest oczywista. ;) i planowany efekt zwiększenia oglądalności, został chyba osiągnięty.

Przy okazji: nie polecam mycia kratek wentylacyjnych lodówki i ich okolicy, bezpośrednim strumieniem wody, choćby tylko lekko "ciurkającej" z węża, a już w żadnym przypadku dyszą wysokociśnieniową, jak na filmie. No, chyba że chcemy mieć mokrą ścianę i kałużę wody tuż za lodówką, we wnętrzu przyczepy/kampera.

IMHO

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Przepraszam, rzeczywiście, film wstawiłem w celach promocyjnych, a dopiero teraz wróciłem i przeczytałem komentarze.

 

W jaki sposób mogę się do nich odnieść? 

 

Tak jestem nowym użytkownikiem kampera, choć doświadczenia z "koczowniczym" trybem podróżowania już mam (namioty, busy :). Inspiracją do nagrania były moje poszukiwania rad w/w temacie i ich ogrom jaki krąży po Internecie,a następnie próba kondensacji w jeden zbiór, wyszło nam jak widać, może i mogło być lepiej.

 

Jestem wdzięczny za Wasze uwagi, ponieważ temat vlogów jest tez dla mnie nowy i wszystkie sugestie biorę pod uwagę, bo po prostu się uczę.

Dziękuję, za radę z kratką lodówki

 

Jeszcze raz przepraszam za naruszenie know how forum.

 

Szczęśliwego Roku!

 

Pozdrawiam,

Daniel

Edytowane przez KamperManiak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.