Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki - kłopot z wyborem


Rheinlander

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wszystkie podpowiedzi. W pierwszym tygodniu nowego roku wyruszam w teren. Na mapie na razie 4 większe komisy - co prawda daleko,ale jak nie pooglądam to będę stał w miejscu. O wynikach będę was informował - może komuś się przyda. 

A jakie macie zdanie o marce KIP ? Widziałem fajną z 2000 r oczywiście poza budżetem, ale .... 

P.S.

Visitor, faktycznie te uchwyty w tym Elddisie to jakaś kombinatorka - ja bym tak szybko tego nie dostrzegł  - szacunek  :yes:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o szczere podpowiedzi. Byłem w Ostrowie Wielkopolskim i mimo, że ceny są wysokie wpadł mi w oko tamtejszy Home Car. Gorąca prośba o opinie.

 

http://karawaning.net/rally.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o szczere podpowiedzi. Byłem w Ostrowie Wielkopolskim i mimo, że ceny są wysokie wpadł mi w oko tamtejszy Home Car. Gorąca prośba o opinie.

 

http://karawaning.net/rally.htm

Ale już sprzedana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o tym sprzedającym i miejscu było sporo napisane na tym forum

Przedstawionego w nie najlepszym świetle.

Jedni chwalili, inni psioczyli.

Jak jak kupowałem swoją, to co prawda u nich nie kupiłem,

ale obsługa i rozmowy na odpowiednim poziomie - co prawda to już 3 lata temu.

Tak że ja daję - pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Twoim szczęściem. Że udało ci się od niego kupić dobry sprzet !!!

Mi nie o to chodzi by komuś robić złe opinie ale jak rozmawiam z gościem telefonicznie , i zarzeka się że laleczka zdjęcia tak porobione na korzyść handlarza jadę 100km a na miejscu okazuje się że lewy przód był wyrwany i przyklejany kawałkiem blachy. Cena wygórowana ale myślę sobie jak za laleczkę może warte. A utargowałem 100 zł śmiech na sali. Mowa o Dethleffs-a news linę co do dzisiaj się z nią buja. Za około 6 miesięcy później byłem oglądać cepkę którą sobie upatrzył, z jednym z naszych forumowiczów. Po prostu masakra brak słów.

Tak że wszystkim którzy chcą kupić z tamtąd przyczepę gorąco Nie Polecam.

Aaaaa zapomniałem dodać ma też wypożyczalnie ten sprzedający.

W ogóle powinno na tym forum pojawić się spis nieuczciwych handlarzy i sprzedawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebka34, ale ja tego Home Cara oglądałem i powiem szczerz byłem w ciężkim szoku, że przyczepka z 93 roku może być w tak nienagannym stanie. Gdyby nie cena, która jak dla mnie była nieco wygórowana to brałbym ją bez zastanawiania. Teraz w sumie żałuję. Dodam jeszcze, że oprócz tej przyczepki oglądałem też 2 inne i były w równie fajnym stanie (Bayerlandy), tylko dla mnie cenowo nie ta bajka. Co do samej wizyty w komisie - ja zostałem bardzo miło przyjęty, choć nie umawiałem się na oględziny (przyjechałem znienacka i prawie zastałem właściciela na placu). Właściciel był uprzejmy i nie miał problemu z pokazaniem mi wszystkiego co mnie interesowało. Nie odniosłem negatywnego wrażenia. Ja osobiście będę odwiedzał ten komis bo moim zdaniem warto.       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i dokonało się :D. Padło na angielkę, a dokładnie na Swifta Classica z 1997. Chodziło o małą czepkę ze sprzętem na gaz i jest mała z gazem. Co najciekawsze zjeździłem za nią pół polski, a kupiłem pod nosem. Muszę jednak dodać, że to co niektórzy sprzedają trudno nazwać kempingami - są to raczej zgniłe śmierdzące budy na kółkach. Skandalem jest wystawiać coś za 12 - 15 tyś, co kosztowało w Anglii niecałe 1000 funtów a wyglądem przypomina budę z Polskiej budowy. Jedno jest pewne żyjemy w dziwnym kraju - na zachodzie sprzedaż takiego szrotu za takie pieniądze byłaby z pewnością zakazana (chyba że dla filantropów na działkę jako budka do lęgu ptactwa lub do hodowli pieczarek).  

W każdym razie bardzo dziękuję Wam za pomoc. Teraz czas rozpocząć przeróbki, naprawy itp. :D    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.