Skocz do zawartości

zaczynam przygodę...


forscher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie, że się nie obrażam.

Nie pierwszy raz mam do czynienia kimś, kto w zimie uprawia turystykę polegającą na organizowaniu wycieczek osobistych i pisaniu bredni o sprawach rodzinnych i osobistych swego rozmówcy zamiast napisać na temat. 

Pewna grupa ludzi już tak ma. Z dzieciaka dorosłego nie zrobisz.

Pozostaje przywyknąć.

 

 

 

 

 

A wracając do tematu...

 

Dystrybucja gorącego powietrza - istotne w przyczepie czy da się bez tego żyć? Jak to jest w praktyce?

 

W modelach które przeglądałem w kolko powtarza sie "Truma P". Czy to wystarczy do ogrzania przyczepy?

Edytowane przez forscher (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

A wracając do tematu...

 

Dystrybucja gorącego powietrza - istotne w przyczepie czy da się bez tego żyć? Jak to jest w praktyce?

 

W modelach które przeglądałem w kolko powtarza sie "Truma P". Czy to wystarczy do ogrzania przyczepy?

Bierz rozprowadzanie ciepła. Miałem bez i było tak, że tam gdzie piec to był upał, a z tyłu cepy zimnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie, jeżeli przyczepka jest mała tak jak moja to nie jest to aż tak bardzo odczuwalne, ale przy duże

to już jest tak jak napisałeś.

Odpaliłem ogrzewanie (bez nadmuchu) u siebie i tak jak piszecie przy piecu gorąco a z tyłu zimno. Trzeba założyć rozprowadzenie. W małej pewnie to nieodczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam po 19 stronach wątku - czy nie powinien on być czasem w dziale "Kącik kupującego"?!?

Taka mała dygresja...;-)

Przy okazji ponawiam prośbę o nowy dział - koszty autostrad (winiet, poszczególnych odcinków na bramkach), sposoby uiszczania opłat, etc...

Nie uważacie że przydałby się osobny dział na tak ważne informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Taka mała dygresja...;-)Przy okazji ponawiam prośbę o nowy dział - koszty autostrad (winiet, poszczególnych odcinków na bramkach), sposoby uiszczania opłat, etc...

Nie uważacie że przydałby się osobny dział na tak ważne informacje?

...Nie ma tego aż tyle. Jest corocznie nowy wątek pt. Winiety i w pierwszym poście najważniejsze info z podziałem na kraje, ceny, sposób opłaty i linki do stron ... reszta to już dyskusje uzupełniające. Mi to wystarcza.

 

Jednak propozycję powinieneś podrzucić właśnie w wątku o winietach a nie tu. Może więcej osób ma takie zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie, jeżeli przyczepka jest mała tak jak moja to nie jest to aż tak bardzo odczuwalne, ale przy duże

to już jest tak jak napisałeś.

 

To oczywiście zależy od układu. W poprzedniej Adri Altea 432PX piec miałem tuż przy wejściu i tam było gorąco jak w piekle. Natomiast po przeciwnej stronie w łóżku francuskim w nocy potrafiło być już zimno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nie ma tego aż tyle. Jest corocznie nowy wątek pt. Winiety i w pierwszym poście najważniejsze info z podziałem na kraje, ceny, sposób opłaty i linki do stron ... reszta to już dyskusje uzupełniające. Mi to wystarcza.

Jednak propozycję powinieneś podrzucić właśnie w wątku o winietach a nie tu. Może więcej osób ma takie zdanie?

Już podrzuciłem wcześniej.

Wydaje mi się, że osobny dział z podziałem na kraje byłby lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna buda w świetnym układzie. Bierz i sie nie przejmuj. Po przejechaniu 5km oswoisz sie i będziesz zadowolony ze nie wziąłeś mniejszej

Jeszcze podobna jest 500kd, z prysznicem

 

 

Dostałem wycenę między innymi na 500 KD i kilka innych modeli Kanusa 

 

Układ taki jakiego szukam, czyli z łózkiem pietrowym stolikiem możliwym do przerobienia na łóżko i z łozkiem małżenskim oraz wspomnianym przez Ciebie prysznicem.

 

Podobne układy sa w upatrzonych modelach konkurecji - Adrii.   Pewnie na dniach dowiem sie w jakiej cenie są te Adrie.

 

 

 

 

Czy w przypadkuKnausa nie jest tak ze płaci sie za marke?   Czy wart jest swej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaką adrie bierzesz pod uwagę? Avive czy altee? Jak avive to różnica w cenie będzie znaczna, tylko że wężyki pod uwagę wykończenie wnętrza, to jest to co pisałem, jak zobaczyłem na żywo to się rozczarowałem i to mocno. Knausa porównuj bardziej do altei, wtedy cenowo będzie zbliżone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.