Skocz do zawartości

Przyczepa 4-5 osob. Max. 12000zl. Potrzebuje wsparcia.


kamil030883

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma reguły, ja kupiłem w połowie grudnia i było do wyboru do koloru, a po nowym roku, im bliżej wiosny tym bardziej topniały oferty

 

 

Ja bym określił to inaczej. Na razie nie przytyłeś, lecz zwiększyłeś swoją siłę o 50 kg. Przytyjesz jak mover założysz ;P

 

BTW. zastanawiam się nad zakupem nowej hobbitki. Mam tylko problem z holownikiem, który ma ograniczenie po 1,33 do 1680 dmc budki. Czy w przypadku nowych budek można zastosować ten sam patent, co kolega jacek?

 

Plan byłby taki - zakup budki 1600 dmc i po wymianie holownika zwiększenie dmc na 1750. Jednym z problemów jest konieczność założenia innej osi powyżej 1600 - musiałbym od razu kupić budkę ze zmienioną osią...

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://karawaning.net/tec460.htm

 

Obejrzyj przyczepy u tego sprzedawcy, oferuje raczej pewny towar.

Walt byłem parę razy u niego na placu oglądałem masę przyczep i w każdej maczał palce. Posiada własny warsztat do naprawy. Mimo pokazania właścicielowi ewidentnych wad cepki, cena nie podlega negocjacji , a jak przyczepą ma mover cena 1k w górę

Gorąco nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam budkę 495 w środku z oddzielaną sypialnią. dmc 1200, na pusto 1020kg więc da się wyszukać taką lekką i dużą. 

Każdemu poszukującemu w takim przedziale cenowym życzę cierpliwości...przyda się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://karawaning.net/tec460.htm

 

Obejrzyj przyczepy u tego sprzedawcy, oferuje raczej pewny towar.

 

 

Walt byłem parę razy u niego na placu oglądałem masę przyczep i w każdej maczał palce. Posiada własny warsztat do naprawy. Mimo pokazania właścicielowi ewidentnych wad cepki, cena nie podlega negocjacji , a jak przyczepą ma mover cena 1k w górę

Gorąco nie polecam

 

 Walt,  nie byłem co prawda tam osobiście, ale kiedyś ( był już taki temat kiedyś ) dopytywałem telefoniczne  w temacie oferowanej 

przyczepy . W opisie było, że ideał, że sucha na 100% no wręcz igiełka.

Powiedziałem, że chcę z kimś do nich przyjechać i kupić oferowaną przyczepę. Powiedziałem , że nie będę się czepiał jakichś drobiazgów , ale

jak znajdę miejsce, czy miejsca, które są  lub były mokre. Jak znajdę coś spuchniętego , co świadczyłoby o przecieku. To czy mogę liczyć 

na zwrot kosztów niepotrzebnej podróży. No bo gwarantuje Pan , że przyczepa była i jest bez przecieków.

Wtedy usłyszałem , że przecież nie ma kilkunastoletnich przyczep bez takich miejsc, że każda coś tam takiego musi mieć.

Zaproponowałem wtedy właścicielowi zakład o skrzynkę , lub dwie  Johnnie Walkera i ewentualny zwrot kosztów podwiezienia do niego swojej

przyczepy , Jeżeli w mojej takiego miejsca nie znajdzie. a jak znajdzie to te dwie skrzynki jego.

Rzucona przeze mnie rękawica nie została podniesiona.

Widać sprzedawca nie do końca pisze prawdę o swoich ofertach. Nie wiem , więc nie powiem co tam naprawdę jest

sprzedawane , jednak nie ufam  w ich słowo pisane.

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożne są przypadki, niektóre nawet tak ciężkie że aż kliniczne: ostatnio widziałam w jakimś opisie na olx, że stan jest tak idealny, że nawet nigdy nie była w owej przyczepce robiona kupa w WC, tylko sikanie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem swoja to właściciel zapewniał że wszystko jest ok.Działa i wogóle suuuuper jest.Pierwszy wyjazd i wtopa.Brak pompki od spłukiwania w kibelku.Niedługo potem zamykanie kasety padło.Okazało sie że klejone i padło.A potem setki drobiazgów za pare zł ale upierdliwych jak cholera.Tak więc mysle że cena zakupu przyczepy plus ze 2 tys zł i przy dobrym układzie mamy fajna cepkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.