Skocz do zawartości

Salonka Beyerland 400-2


Darenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam prośbę o opinie w sprawie zakupu tej oto salonki Beyerland 400-2 z Radomia.

Handlarz,który ją sprzedaję twierdzi,że kupił ją w Holandii od prywatnej osoby.

Zastanawia mnie wyposażenie tej przyczepy w postaci nowych opon a braku stabilizatora jazdy w tej cepce.

Mam zamiar pojechać jutro do niego i oglądać.

Potrzebuję przyczepę na 2 osoby do wyjazdów po kraju,to myślę,że ta by się nadawałą,ale Wasze opinie będą dla mnie bezcenne.

Z góry dziękuję.

 

https://www.olx.pl/oferta/extra-przyczepa-kempingowa-beyerland-vitesse-400-2-112001-2002-CID5-IDq4lLj.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjazdy w chłodne dni to zgoda, odpuść salonke, zwłaszcza w tej cenie. Jak w ciepłe dni to nie jest zła, nasza pierwsza budka to była salonka, łózko ciągle rozłożone a stołowaliśmy się na zewnątrz, nawet na parkingu. Tylko jak temperatura na dworze rzędu 10st to trochę słaby pomysł.

 

W tej wielkości budce też nie miałem stabilizatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufolz, dziękuję Ci za opinię,myślałem też o czymś takim,tylko te niebieskie zderzaki są okropne wizualnie jak dla mnie:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-sudwind-sport-450-tk-2002-r-przedsionek-CID5-IDqFZLB.html

 

jacekzoo, i Tobie b.dziękuję za opinię,masz rację,w chłodne dni taka cepka to trochę słabo by było,no i ta cena wysoka jak za salonkę,no i zastanawia mnie,bo handlarz ma w ofercie kilka przyczep i wszystkie na nowych oponach,a cepy nie śmiganie w polszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W realu te niebieskie zderzaki wyglądają nienajgorzej, na pewno lepiej niż niebieskie blaty w hobby z końca lat 90 :)

 

Co do opon to trudno powiedzieć, może akurat takie kupił, może zakłada bo ma dostęp do takich co wypadły z tira :) a dobrze w ogłoszeniu to wygląda.

 

Jak masz niedaleko to jedź i oglądaj

Tylko też troche podejżane, że po jednym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby w nie spały spokojnie dwie osoby to wcale nie trzeba składać stolika. Łóżka maja po 2 m długości i wystarczy wysunąć do przodu poziome poduszki za nie wepchnąć poduszki pionowe i spanie gotowe. Mamy taką tylko nie salonkę-stół jest do samego okna i zostaje na noc nie składany. Wygoda jest naprawdę duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby w nie spały spokojnie dwie osoby to wcale nie trzeba składać stolika. Łóżka maja po 2 m długości i wystarczy wysunąć do przodu poziome poduszki za nie wepchnąć poduszki pionowe i spanie gotowe. Mamy taką tylko nie salonkę-stół jest do samego okna i zostaje na noc nie składany. Wygoda jest naprawdę duża.

I jak pamiętam przyczepa z Radomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak pamiętam przyczepa z Radomia.

Masz rację kupiona u Ciebie - jesteśmy bardzo z niej zadowoleni i nie zamienilibyśmy jej na żadną inną, nawet nowszą.

pozdrawiamy

ed i jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.