Skocz do zawartości

Zakup przyczepy


piotr jeżyński

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnij ją, stoi tam jak świeca od bóg wie kiedy.Byłem tam razem z żoną ponad pół roku temu, bo blisko mnie. Nawet jej nie oglądałem dokładnie bowiem weszliśmy do środka i szybko wypad, bo śmierdzi w niej jakby się tam sto małp pi....ło i jeden młody goryl. Pewnie zgnilizna już kompletna. To  Chateau,  co widać trochę na zdjęciu co przed nią stało - to było fajne i suchutkie, ale była trochę mała dla nas dlatego szukaliśmy dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij ją, stoi tam jak świeca od bóg wie kiedy.Byłem tam razem z żoną ponad pół roku temu, bo blisko mnie. Nawet jej nie oglądałem dokładnie bowiem weszliśmy do środka i szybko wypad, bo śmierdzi w niej jakby się tam sto małp pi....ło i jeden młody goryl. Pewnie zgnilizna już kompletna. To  Chateau,  co widać trochę na zdjęciu co przed nią stało - to było fajne i suchutkie, ale była trochę mała dla nas dlatego szukaliśmy dalej. 

wielkie dzieki za opinie 

a może taka

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-home-car-eureka

a może ta

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-home-car-eureka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic dobrego :P wpisz w wyszukiwarkę na forum Wiórek i będziesz wiedział.

Jeszcze jedno w tych pieniądzach będziesz musiał iść na kompromisy albo długo szukać bo zawsze coś się w nich znajdzie.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co o tym mogli byście powiedziec

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-i7075306395.html

Oglądaj jeśli masz blisko i  kupuj, albo proś kolegów tu z forum  z okolic Legionowa o oględziny,

albo poproś sprzedawcę o bardziej szczegółowe foto (wnętrze-zakamarki pod łóżkami, ściany pod oknami itp.).

 

Tylko że Ty kolego podajesz zapotrzebowanie na kategorię "B", to wtedy patrz na sumę DMC (nie MW) zestawu.

Musi to wtedy być zestaw : holownik DMC + :przyczepa:  DMC = 3 500 DMC MAX !

Oczywiście należy też pamiętać i wziąć pod uwagę,

że holownik musi być odpowiednio cięższy od holowanej przyczepy.

Ja uważam że im cięższy holownik, tym lepiej,

tak więc do kat B+E i jak na razie viaTOLL :]

Podajesz holowniki:

1. VW LT 3 500 DMC + podana :przyczepa: 800 DMC = 4 300 DMC

- na kat. "B" wolno: holownik + podana :przyczepa: =  4 250 DMC

- brak uprawnień :(

2.  VOLVO V70  podaje się 2 000 DMC ( w zależności od modelu) + podana :przyczepa: =   2 800 DMC

- na kat. "B" wolno: holownik + podana :przyczepa: =  2 800 DMC

- na kat. "B"  OK :)

 

Masz tu na forum w odpowiednich działach opinie o sprzedawcach i nasze podpowiedzi - poczytaj :look: .

To na ile poważnie chcesz kupić :przyczepa: to musisz w końcu sam dokonać oględzin :nono: .

Na te oględziny zabierz kogoś z "chłodnym" okiem, co by patrzył, bez emocji :hmm: .

Ja przy zakupie swojej zabierałem w te podróże swojego pracownika.

Zakup używanego sprzętu to zawsze loteria  i wiele niewiadomych :swieca:

Powodzenia w zakupie :)

PS. Proszę uzupełnij dane :blagac:

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.