Skocz do zawartości

Zimowy camp w zieleńcu


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy w tym roku ochote spróbować wyjazdu z budką zimą, myśleliśmy o camp66 w karpaczu, ale zieleniec jest bardziej pewny jeżeli chodzi o śnieg. Jest w zieleńcu albo okolicy jakiś fajny kamping? Przeszukiwałem forum ale znalazłem tylko opi @adamkwiatek ale był na dzikusa, także niewiele mi to dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niekoniecznie, camp66 jest przy głównej drodze, zaraz w bok. Bardziej obawiam się zieleńca, ale może jest jakiś fajny zimowy camp pare km przed, tam gdzie śnieg zazwyczaj jeszcze nie leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że w Zieleńcu trochę ubogo  :oslabiony:  Byłem przelotem w tym roku i chciałem gdzieś tam właśnie zakotwiczyć i trochę kicha , późno się robiło, a widoku na jakieś miejsce nie było.Chciałem stanąć pod Gryglówką, na tym chyba największym parkingu, ale tam znak był , że tylko do godz.  22.Nie mając żadnej innej perspektywy poleciałem dalej na Duszniki i tam zakotwiczyłem na jakimś małym kempingu/agroturystyce, cudów nie oczekiwałem,  ale kible i prysznice były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niekoniecznie, camp66 jest przy głównej drodze, zaraz w bok. Bardziej obawiam się zieleńca, ale może jest jakiś fajny zimowy camp pare km przed, tam gdzie śnieg zazwyczaj jeszcze nie leży

 

W takim razie olej "polskie kurorty" i pojedź kawałek dalej do Spindlerovego Młyna. Raptem 50 km dalej. Albo Harachov, odległość zbliżona. W Spindlu masz chyba 4 kempingi obok siebie. W sezonie zimowym pełno ludzi, więc nie będziesz wyglądać jak jakiś świr co w przyczepie w zimie koczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te stoki w tym spindlerowym są takie że pojeździ na sankach? Bo to głównie o sanki chodzi dla dzieciarni, bo ja jeszcze w tym roku na narty nie moge

 

Miejsce na sanki gdzieś się na pewno znajdzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Spindlerovym młynie jest bardzo długa trasa saneczkowa z przełęczy karkonoskiej do Sp.młyna. Byłem tam w 2010 roku na jakiejś konferencji i nam taką atrakcję zorganizowano. Szczegółów nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zieleńcu staniesz spokojnie na parkingu, nas nie przegonili :]

Chyba, że potrzebujesz prądu :hmm: to musiałbyś zagadać w wypożyczalni. Myślę, że by się zgodzili (jakbyś jeszcze u nich troszkę dutków zostawił) :hmm:   


Też mnie nosi, więc pewniakiem gdzieś wyskoczymy na narty  :slina: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szpindlu masz kemping zimowy przy Medvedinie, na kilka dni wpuszczą na dłużej nie ma miejsc 2 zimy do przodu.

Wcześniej we Vrchlabi jest Lisci Farma (stałem tam całą zimę w ubiegłym roku) trochę dziko ale dostęp do wszystkiego jest i dojazd bez problemowy.

Camp 66 jest super jedyny problem że dobrych stoków nie ma blisko ale na sanki na pewno coś znajdziesz w Karpaczu.

W Zieleńcu nie ma kempingu. Mogę jeszcze polecić fajne miejsce w Ramzovej to trochę bardziej na wschód Głuchołazy w dół. Nie kemping ale miejsce przyjemne przy małym prywatnym wyciągu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.