Skocz do zawartości
bartom78

Jaki średni SUV plus przyczepa do DMC 3500kg

Rekomendowane odpowiedzi

Cathay

Jeśli kolega myśli o BMW czy Volvo, to można mu jeszcze zaproponować Mercedesa czy Audi, ale nie piszcie mu o Miśkach czy Renault, Hondach czy Hyundaiach. To po za wielkością zupełnie inna półka. 

Rób chłopie prawko odpowiednie i po sprawie. Jeśli potrafisz jeździć to zdasz bez problemu, a jeśli nie potrafisz, to.... lepiej gdybyś nie jeździł.

Koszty viatola są akceptowalne jeśli jeździsz z budą po płatnych drogach kilka razy w roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Jeśli kolega myśli o BMW czy Volvo, to można mu jeszcze zaproponować Mercedesa czy Audi, ale nie piszcie mu o Miśkach czy Renault, Hondach czy Hyundaiach. To po za wielkością zupełnie inna półka. 

Rób chłopie prawko odpowiednie i po sprawie. Jeśli potrafisz jeździć to zdasz bez problemu, a jeśli nie potrafisz, to.... lepiej gdybyś nie jeździł.

Koszty viatola są akceptowalne jeśli jeździsz z budą po płatnych drogach kilka razy w roku.

Amen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kvasir

Dokładnie tak.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jaśki

Cześć ,

W nawiązaniu do postów kolegów musisz sprecyzować co dla Ciebie osacza "średni SUV".

Ja ostatnio przerabiałem podobny temat. Mam cepę z DMC 1200 i też nie chciałem się łapać w robienie dodatkowych uprawnień (to odkładam na bliżej nieokreśloną przyszłość :) )

Wybór padł na KIA Sportage 2.0 CRDi; 136 kucy z manualną skrzynią. Taki holownik ma DMC 2250. Więc teraz moim zestawem mam zapas 50 kg aby nie wchodzić z ViaToll i B+E

Powiem tak: po przesiadce z Skody Octavia różnica jest KOLOSALNA. teraz jadę tak, że nie czuję abym cokolwiek ciągnął na haku.

Podsumowując: Polecam takie autko...ale tak jak w zdaniu pierwszym odpowiedz sobie czy KIAnka jest dla Ciebie "średnim SUVem" :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi