Skocz do zawartości

Sylwester 2017 Niedzica


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A oprócz tego mam propozycje, w piątek wieczorem i sobotę uczymy się tańczyć belgijkę ( na razie sama nie umiem), w Sylwestra robimy największy karawaningowy taniec belgijki, kolejne edycje na kolejnych spotkaniach - może ktoś zna kroki :yay:

link do kroków dla chętnych

https://silesion.pl/belgijka-kroluje-na-parkietach-22-01-2017

Zobaczyłam, kroki nie są trudne, zatem damy radę! Brawo Marlena, to będzie super zabawa, już się cieszę :-D

Pozdrawiam!

Grażyna :-)

Edytowane przez grace (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, to zdjęcie wcześniejsze to z netu było...

Poprosiłem szwagra o fotkę i jego wygląda tak...

DSC03638.JPG

... czyli nie ma odprowadzenia spalin (tej krótkiej pionowej rury na górze) a ciepło wychodzi prosto z rury, do której byłaby doprowadzona ta niebiesko-żółta rura, gdyby to była wersja z rurą wydechową skierowaną ku górze. Ale nie jest :oslabiony: Ale też jestem pewien że na pewno jakoś damy radę. Myślę, że nagrzewnicę można by gdzieś ustawić na dworze i zrobić małą dziurę na wlot ciepłego powietrza a naokoło ułoży się wełnę mineralną Rockwoola, która jest zaprojektowana na temperaturę rzędu 1000°C. Mam jeszcze kilka rolek tej wełny to sprawdzę ten patent jak wrócę do kraju :]

A ta wiata to jak duża? Powyżej 120m2?

Zmartwię Cie, w wełnie same włókna mają dużą wytrzymałość, i nie jest to 1000st a 600-700, ale to nie problem, większym problemem jest to że spoiwo które trzyma włókna ma wytrzymałość 250st, także stopisz wełne... Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my się narazie nie wpisujemy na listę bo wszystko zależy od pogody ale jeżeli warunki pozwolą to chętnie przyjedziemy bo w zeszłym roku bardzo nam się podobało! Pozdrawiamy

o to my się po drodze dołączamy w kupie raźniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy na razie 2 grzejniki po 2500 WA, ale szukam czegoś większego. Do tego oczywiście kilka mniejszych.

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje co do atrakcji. Zapraszamy na pieszą wycieczkę w Pieniny w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zszywam ściany aby nie wiało w budzie. Jak Marek przywiezie nagrzewnicę to grzejników chyba nie będziemy używać.

Prognoza długoterminowa na razie jest optymistyczna.

Nie zapomnijcie zabrać z sobą fajerwerków.

Dotychczas byliśmy najlepsi w Niedzicy - nawet zakasowaliśmy pokaz z zamku.

:]:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w Niedzicy nie było tłumów i właśnie ta kameralność zapewniała dobrą atmosferę. Wszyscy ze wszystkimi mieli czas porozmawiać, razem mogliśmy spędzić czas mimo zimna. Będzie fajnie, tylko wyjdźcie ze swoich przyczepek rozgrzać się troszkę. Nie zapowiadają dużych mrozów :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kilku stopniach poniżej zera to może starczy. Szału nie będzie.

W poprzedniej cepcei ( 7 m długości w środku ) i kilkunastu stopniach mrozu szła mi 1 butla co 1,5 dnia. Ale w nocy było prawie -20.

Teraz ponoć ma być ciepło :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.