Skocz do zawartości

witam.chce zakupic pierwsza przyczepke


kriss1984

Rekomendowane odpowiedzi

Na przykład taki. Ale nie znam się, to nowość dla mnie, bo byłem pewien, że hak jest na stałe, a tu taki patent, czy ktoś to przetestował?

 

Ja mam taki hak,tylko firmy Bosal.W poprzednim samochodzie miałem taką Westfalię.Zdecydowanie polecam,hak po zdjęciu jest niewidoczny,moduł również chowa się pod zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czasem się zastanawiam nad fenomenem przyczep Hobby. Każdy, kto nie liznął tematu karawaningu i szuka budy , wybiera Hobby. Dlaczego? :)


witam.jestem tu nowy i chcialem zakupic pierwsza przyczepe campingowa.posiadam 4 osobowa rodzinne.znalazlem na allegro cos takiego.czy ktos moze podzielic sie opinia,jaki uklad wnetrza jest praktyczny itp i td. i czy auto z automatyczna skrzynia biegow to jest jakis problem? z gory dziekuje..

http://allegro.pl/hobby-540-de-luxe-easy-z-namiotem-lozka-pietrowe-i7049265161.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zastanawiam nad fenomenem przyczep Hobby. Każdy, kto nie liznął tematu karawaningu i szuka budy , wybiera Hobby. Dlaczego? :)

 

A dlaczego w Polsce każdy Janusz wybiera Passata? :D To taki święty gral widocznie. Passat + Hobby - zestaw ideał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo hobby jest jak Volkswagen, jest Niemiecki i jest go najwięcej. Hobby samo produkuje niemal tyle przyczep co pozostali razem wzięci

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co się tak czepiliście tych Hobby ja nie krytykuje innych przyczep, jak ktoś ma z tym problem to niech ich nie kupuje, a nie na siłę próbuje udowadniać że to najgorsze przyczepy. I wyzywanie ludzi od Januszy bo kupił Hobby jest śmieszne.

One nie są najgorsze tylko są bardzo popularne mimo tego że na forum twierdzi się inaczej.

Jedz na jakikolwiek kemping a zobaczysz na 10 przyczep 4 to hobby. Wejdź na jakikolwiek serwis sprzedażowy a najwięcej sprzedaje się hobby do tego łatwość z dostępem do części i tak jak ktoś napisał to niemiecki wyrób który również produkuje fenda który podobno jest najlepszy.

Ja kupiłem bo mi się podobają a czemu mam kupować coś co mi się nie podoba?

Pewnie jak by podliczył to na forum też ich będzie najwięcej.

Co za różnica co kto ma ważne że mu się podoba.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat to jest po prostu bardzo dobry samochód,szczególnie z motorem 2.0 TDI,również pod kątem "targania" budki.A Hobby stylistycznie,też niewiele można zarzucić,dlatego pewnie jest popularna.Mi osobiście,bardzo podoba się z zewnątrz i żadna firma (chyba,że się mylę),nie ma dużej i funkcjonalnej łazienki na tyle przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz na jakikolwiek kemping a zobaczysz na 10 przyczep 4 to hobby.

z czego 2 z tych 4 będą miały pęknięte poszycie nad drzwiami , a pozostałe dwie przegnite rogi i popękane plastiki z przodu :) Dobra przepraszam. Wybacz mi , już się zamykam... Po prostu trochę się tego naoglądałem. Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierzasty, kiedy rogi to ok, ich bolączka to pęknięcie nad drzwiami to albo od podnoszenia na łapach albo od skrajnie złego załadowania i wyważenia. Chyba każdą można tak załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście,bardzo podoba się z zewnątrz i żadna firma (chyba,że się mylę),nie ma dużej i funkcjonalnej łazienki na tyle przyczepy.

Mylisz się. Lmc posiada https://www.otomoto.pl/oferta/lmc-520-2-osobne-lozka-i-podkowa-markiza-ID6ziL7G.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Pierzasty, kiedy rogi to ok, ich bolączka to pęknięcie nad drzwiami to albo od podnoszenia na łapach albo od skrajnie złego załadowania i wyważenia. Chyba każdą można tak załatwić

Jacku te pęknięcia widziałem tylko w Hobby. W żadnych innych. Widziałem tych pęknięć dużo. Ok już nie krytykuję... Tylko ten fenomen mnie zastanawial...

Sorki co złego to nie ja... Nie chcę wzbudzać awanti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może.

 

Na pewno ich wygląd ma znaczenie, w dk naoglądałem się dużo przyczep, ale tak naprawdę tylko hobby wali na kolana. Niektórym się nie podobają, ale dla większości są ładne i wyprzedzają reszte stawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Lmc posiada https://www.otomoto.pl/oferta/lmc-520-2-osobne-lozka-i-podkowa-markiza-ID6ziL7G.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Jacku te pęknięcia widziałem tylko w Hobby. W żadnych innych. Widziałem tych pęknięć dużo. Ok już nie krytykuję... Tylko ten fenomen mnie zastanawial...

Sorki co złego to nie ja... Nie chcę wzbudzać awanti

Zdarza się pewnie w Każdej nawet widziałem tu temat o pękaniu nad drzwiami w Adrii,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak nie jest to samo.W Hobby prysznic oddzielny od WC,a to jednak zupełnie inna bajka

http://smolicz.pl/hobby-540-wlu-excellent/

Inna bajka powiadasz... jak chcesz zobaczyć inną bajkę to wrzuć KABE w przeglądarkę.

Prysznic w Hobby nie ma kabiny wiec woda leje sie po ścianie.

Mi hobby się podoba z wyglądu. Być może starsze roczniki są lepsze. Nowe są absolutnie budżetowe jak dla mnie. Materiały są tanie, wykonanie też jest takie sobie. Dla mnie hobby jest wzorem pod względem różnych zmyślnych rozwiązań jeżeli chodzi o wnętrze.

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.