Skocz do zawartości

witam.chce zakupic pierwsza przyczepke


kriss1984

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie wiem co się tak czepiliście tych Hobby ja nie krytykuje innych przyczep, jak ktoś ma z tym problem to niech ich nie kupuje, a nie na siłę próbuje udowadniać że to najgorsze przyczepy. I wyzywanie ludzi od Januszy bo kupił Hobby jest śmieszne.One nie są najgorsze tylko są bardzo popularne mimo tego że na forum twierdzi się inaczej. Jedz na jakikolwiek kemping a zobaczysz na 10 przyczep 4 to hobby. Wejdź na jakikolwiek serwis sprzedażowy a najwięcej sprzedaje się hobby do tego łatwość z dostępem do części i tak jak ktoś napisał to niemiecki wyrób który również produkuje fenda który podobno jest najlepszy.Ja kupiłem bo mi się podobają a czemu mam kupować coś co mi się nie podoba?Pewnie jak by podliczył to na forum też ich będzie najwięcej.Co za różnica co kto ma ważne że mu się podoba.
Ale kto wyzywa kogoś od Januszy bo ma Hobby? Bez przesady :-)

 

i żadna firma (chyba,że się mylę),nie ma dużej i funkcjonalnej łazienki na tyle przyczepy.
Wcale żadna. Pewnie większość producentów ma. Zobacz chociażby na Adrię Adora 572UT, zobacz jak wygląda łazienka, a oprócz tego w standardzie jeszcze Ci okno panoramiczne dachowe dają :-) Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zimowa chandra się włącza i rozmawiamy o wyższości nad.... Brakuje słonecznych wyjazdów i siedzenia na "gołą klatę" w ciepłej np Chorwacji z piwkiem o 23.oo:) Ale jeszcze kilka miesięcy i ruszymy różnymi markami przyczep i nikt specjalnie nie będzie się zastanawiał czym jedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład taki. Ale nie znam się, to nowość dla mnie, bo byłem pewien, że hak jest na stałe, a tu taki patent, czy ktoś to przetestował?

 

Witam!

Przydatne tematy: 

http://forum.karawaning.pl/topic/4717-hak-automat-czy-na-%C5%9Bruby/

http://forum.karawaning.pl/topic/24979-przyczepa-kempingowa-dla-mondeo-mk4/?p=566624

http://forum.karawaning.pl/topic/19863-wypinanie-się-haka-podczas-jazdy-z-przyczepą/?p=431842

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie naczytalem chlopaki,teraz to juz nie wiem na co patrzyc! a ktos skomentuje tego ?? mi sie ogulnie podoba,rozwiazanie w srodku chyba tez ok

http://allegro.pl/show_item.php?item=7045339403&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62#thumb/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie kupuje się przyczep, gdzie było coś robione, kombinowane, wstawiane, sztukowane. Kolego, oryginalne uszczelnienia w w takiej przyczepie potrafią puścić, a co dopiero takie "rzeźby". Odpuść sobie.  Szukaj przyczepy raczej z rąk prywatnych (choć nie jest to wyznacznik), a jeśli już u handlarzy, to nie szukaj okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% po cyganach. W oryginale jest chyba tak, chyba że pierwszy właściciel bez przymusu stwierdził że kibelek mu nie potrzebny :D wersja VIP

Oczywiście nie dyskwalifikuje to przyczepy jak komuś nie przeszkadza i cena zadowala  :P to..............

$_20.jpg

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.