Skocz do zawartości

BLACK FRIDAY ALLCAMP


szantymen

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ większość osób jest zainteresowana zakupami przez internet, uruchamiamy czarny tydzień promocji. 

Od poniedziałku do piątku wprowadzimy specjalne promocje w internecie na wybrany asortyment, który mamy na stanie. Ponieważ sklep ma ograniczoną ilość promocji do 20 szt. , produkty które się wyczerpią będą zastępowane nowymi. 

 

black%20week3.jpg


Mnie tylko ciekawi jedno czy Movery też się łapią na tą promocję? 

 

 

Ponawiam pytanie kolegi, czy w ofercie promocyjnej macie movery?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Aktualnie jest promocja na napęd Enduro  EGO 400 Light i zostanie on jeszcze trochę  powiększony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taka promocja że i tak taniej kupisz na obelinku. Bo pewnie movery się na to nie załapą.

Przecież napisali, że się załapią i promocja zostanie powiększoną. Więc może cena będzie akurat atrakcyjna w dodatku biorąc pod uwagę koszty wysyłki i późniejszą ewentualną gwarancję w Polsce a nie w Holandii.

 

Czyli przykładowo za ten mover

 

https://www.allcamp.pl/naped-enduro-400-light-p-1072.html

 

z 20% rabatem* i wysyłką zapłacisz 3150 zł. Jeśli tak, to jest to bardzo dobra cena. W Obelink owszem kupisz taniej mover Reich, ale ten Reich jest zdecydowanie gorszą konstrukcją niż Enduro no i jest cięższy aż o 13%. Porównywalny jakościowo mover GO2 w Obelinku obecnie kosztuje z przesyłką niecałe 3400 zł.

 

* Zakładając, że to faktycznie będzie 20% rabatu, a nie do 20%, gdzie w całej ofercie jest jeden produkt z taką zniżką

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie w cenie 3300zł w Klaja bez promocji 3500zł więc taka naciągana promocja, ale 3300 to już identyczna cena do na ebayu.

Ja odpuszczam jak by było rzeczywiście dużo taniaj to bym może się zdecydował na razie mam inne wydatki. 

A to nie jest czasem model e-go, a nie enduro? 

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie w cenie 3300zł w Klaja bez promocji 3500zł więc taka naciągana promocja, ale 3300 to już identyczna cena do na ebayu.

Ja odpuszczam jak by było rzeczywiście dużo taniaj to bym może się zdecydował na razie mam inne wydatki.

A to nie jest czasem model e-go, a nie enduro?

Mover jest na topie. Ciągle ktoś montuje lub planuje. Cena zależy od daty zakupu hurtowego i wartości złotówki na tamten dzień. Mover w allcampie jest w promocji nonstop więc zgodnie z zasadami nie podlega pod black friday. Nie ma co marudzić. Ja 5 lat temu płaciłem 2700 w allcamp z odbiorem osobistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę jedynie przeprosić, temat nam prawdo podobnie umknął. Nie byliśmy na zlocie wówczas od ręki załatwili byśmy temat. Trzeba było przypomnieć się na email lub telefonicznie.

Możemy zrobić przelew na konto, lub dać rabat przy kolejnym zakupie. 

Pozdrawiam

Pisałem emaila - pozostał bez odpowiedzi do dzisiaj. Przeprosiny przyjęte

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kraj takie promocje :D A tak na serio to już trzeba pytać sklepu w jakiej cenie go wystawią i ile szt, ja dostałem informację że będzie po 3300  :P

Na razie zapytałem o bagażnik FIamma. Czekam na odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No jest tam właśnie w jakiejś promocji przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na większość produktów będzie cena najlepsza w tym roku,  na napęd też. Ale nie zdradzam wszystkiego, niech trochę będzie niespodzianki. 

Poza tym nie na wszystko mamy tak duże rabaty jak w galeriach, gdzie promocje są po 50% i więcej. A w niektórych przed promocjami ceny idą w górę. 

Na stronie nie mamy kontroli stanów magazynowych, więc dla pewności proszę dzwonić lub pisać na allcamp.lodz@gmail.com . Również w sprawie produktów które aktualnie nie są w promocji lub nie ma ich na stanie , może uda się zamówić w dobrych cenach. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.