Skocz do zawartości

Przestałem pić piwo Tyskie, czyli weryfikacja trunków zabieranych w podróż...


trybeus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czytam, przyglądam się...i swoją skromną osobą ostrzegam przed kolejną gównoburzą. Bez polityki nie da się tego dalej ciągnąć.

Dodam tylko że każdy z ościennych krajów ma mocne ciśnienie wewnętrzne na rodzime produkty. Niemcy i Francja to królowie tego typu polityki i na zdrowy rozum to super podejście. Tylko u nas całkowicie bezpolityczne podejście typu...kupię polskie dam pracę od razu jest identyfikowane jako prawicowa korba.

I jeszcze jedno...wcale tak nie płacą tych podatków jak mogło by się wydawać i z tego co pamiętam kręcono nawet filmy o wyzysku w sieci handlowej ,,Motylek,,.

Co by nie powiedzieć...jesteśmy bardzo dziwnym, skomplikowanym i upartym narodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:]  :]  :]  :]  :]  :] ...jak ja uwielbiam takie teksty :]  :] ...dzięki 

Witam.

Czytam, przyglądam się...i swoją skromną osobą ostrzegam przed kolejną gównoburzą. Bez polityki nie da się tego dalej ciągnąć.

Dodam tylko że każdy z ościennych krajów ma mocne ciśnienie wewnętrzne na rodzime produkty. Niemcy i Francja to królowie tego typu polityki i na zdrowy rozum to super podejście. Tylko u nas całkowicie bezpolityczne podejście typu...kupię polskie dam pracę od razu jest identyfikowane jako prawicowa korba.

I jeszcze jedno...wcale tak nie płacą tych podatków jak mogło by się wydawać i z tego co pamiętam kręcono nawet filmy o wyzysku w sieci handlowej ,,Motylek,,.

Co by nie powiedzieć...jesteśmy bardzo dziwnym, skomplikowanym i upartym narodem.

Zgadza się...nie da się też ciągnąć nie wchodząc na polityczne pole minowe...a ja dodam, że Polaków, jako jednolity Naród bez większych mniejszości  etnicznych można tylko i wyłącznie skłócić na płaszczyźnie politycznej...zasada divide et impera...ale mam wielką nadzieję, że świadomość moich Rodaków wzrasta...pozdr

 

ps ...ale przy piwie można się dogadać...chyba? :hmm:

Koledzy, wychodzi na to że najlepiej bimberek + hoop cola ;).

Ja tam tak dzialam od 2 lat :P

A co powiesz na =oryginalną Łącką  :] ...daje krzepę krasi lica ... :] łogiyń panocku

-bogumil_l.jpg

Edytowane przez trybeus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach pić piwo jakie smakuje a i jeszcze się do tego przyznać, bo być może jest one w gronie szczyn korporacyjnych :look:   :look:   :look:

Jak tu teraz jechać na zlot wyciągnąć piwo i nie daj Boże jeszcze kogoś poczęstować :oslabiony: będzie przypał  na maxa.  :pad:

 

Tomek, od Ciebie napiję się każdego "bira"!!! Ode mnie w zamian dostaniesz coś od Mr Kim Dzong Una :]

 

Zdrówko i miłego łikendu życzę!!!

post-8122-0-05661900-1511011902_thumb.jpg

Edytowane przez Mandrol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach pić piwo jakie smakuje a i jeszcze się do tego przyznać, bo być może jest one w gronie szczyn korporacyjnych :look:   :look:   :look:

Jak tu teraz jechać na zlot wyciągnąć piwo i nie daj Boże jeszcze kogoś poczęstować :oslabiony: będzie przypał  na maxa.  :pad:

jest sposób :]

BeerBag-pasek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na =oryginalną Łącką :] ...daje krzepę krasi lica ... :] łogiyń panocku-bogumil_l.jpg
Nie wiem, nie próbowalem ale samo dobro słyszalem :). Będzie okazja to zakosztuję :D

Może i pijak ale patriota :yes:

No pewnie, a jak ;). Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niekoniecznie :) Znaczy polecam jako ciekawostkę piwną, bo na co dzień nie chciało by mi się tego pić.

 

Na wakacjach spróbowałem kilka ich produktów, były różne (co na plus) ale jak dla mnie wszystkie zbyt goryczkowe i większość za mało gazowane. Trzeciego nigdy już nie chciało się wypić za dnia, po prostu nie szedł :niewiem:

Fajne historyjki na etykietach, przyjemna butelka, starają się przyciągnąć klienta, co się udaje patrząc jak schodził w barze. Marketingowo fajnie wygląda, smakowo gorzej (jak dla mnie), ale spróbować warto. Osoby lubiące mocną gorycz będą zadowoleni :ok:

Do pierogów z pieca nie ma nic lepszego  :slina::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Można wspierać kraj i małych rzemieślników nawet kupując w Biedronce. W Biedronce już chyba na stałe są piwa z Manufaktury a w Lidlu AleBrowar i ostatnio Inne Beczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.