Skocz do zawartości

Kemping Ambre


Wojteksw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Ostatnie wpisy są z tego co widzę są w większości z sezonów 2009/2010 na temat kempingu Ambre w Łebie. Mnie i moją rodzinkę interesuje właśnie lokalizacja w Łebie lub gdzieś w tych okolicach. Ktoś z forumowiczów posiada świeższe informacje? Gdzie i dlaczego warto? Na forum są niestety sprzeczne komentarze - podobno gdzie dwóch Polaków tam trzy racje...heeehhhhniewiem.gif

Z góry dziękuję za odpowiedź i wszelką pomoc w temacie - Wachmistrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnie wpisy są z tego co widzę są w większości z sezonów 2009/2010 na temat kempingu Ambre w Łebie. Mnie i moją rodzinkę interesuje właśnie lokalizacja w Łebie lub gdzieś w tych okolicach. Ktoś z forumowiczów posiada świeższe informacje? Gdzie i dlaczego warto? Na forum są niestety sprzeczne komentarze - podobno gdzie dwóch Polaków tam trzy racje...heeehhhhniewiem.gif

 

Ja byłem w ubiegłym sezonie i... Bardzo polecamclaps.gif To z Pewnością jeden z najlepszych kempingów w Polsce.

A, że bywa ciasnawo (choć bywałem na ciaśniejszych i znacznie gorzej zorganizowanych) - no cóż, to dlatego że ludzie doceniają wysoki standart tego miejsca i chcą tam bywać. Ja też jeszcze nie raz zawitam na Ambre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , my już 10 rok z rzędu byliśmy na Ambre , ciągle tam wracamy ( wcześniej jeździłem z rodzicami , tera od 2 lat z żoną i córeczką ) coś nas do tego miejsca przyciąga . Kemping może i ciasny ale zadbany cały czas coś inwestują , w sezonie wysokim sprzątaczki uwijają się jak mogą ale pewnych rzeczy się nie przeskoczyczy . Najbardziej podoba nam sie jego położenie do morza blisko przez wydme , jak się chce iść do miasta to kawałeczek spacerku i już na miejscu , w drugą strone poligon i poza power parkiem już cisza i spokój . W tym sezonie też już mamy zarezerwowane miejsce ( tym razem już ze swoją własną przyczepką ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Byłem w lipcu tego roku na wakacjach w Łebie i przypadkiem trafiłem na camping "Ambre". Potwierdzam to, co jest napisane w postach wyżej. Camping jest naprawdę super i obsługa bardzo miła  :) Gorąco polecam mimo to, że faktycznie jest trochę ciasno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.