Skocz do zawartości

Kemping Ambre


Wojteksw

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam z kempingu Ambre w Łebie. Po kilku latach znowu zawitałen na Ambre. Moje pierwsze wrażenia - bardzo ciasno, ale czysto i widać, że właściciel inwestuje.

Fotka wykonana wieczorem, wjazd na kemping Ambre

89d5172a783d18f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A są jeszcze miejsca?

 

My dzisiaj dotarliśmy do Malborka i tu odpoczywamy po 12 godzinnej podróży. Jutro dalsza część drogi nad morze. I właśnie rozpatrujemy cały pas od Gdyni do Łeby :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez stacjonuje na Ambre juz trzeci rok z rzedu. Ciasno było zawsze, ale wydaje mi sie, że jest to na kazdym kempingu. Ja wyjeżdżając robie zawsze rezerwacje. Teraz musiałem przyjechac na dwa dni do domciu do pracy, ale żona z dziecmi korzystają z pogody. W czwartek znowu i ja tam zawitam, tylko te cholerne korki psują cała przyjemność.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że bardziej odpowiada mi droga przez Kartuzy niż przez Wejcherowo. Droga przez Wejcherowo to droga fatalna, swiatła co 500m oraz korki 10km. Wracałem w dniu dzisiejszym przez Kartuzy było o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że bardziej odpowiada mi droga przez Kartuzy niż przez Wejcherowo. Droga przez Wejcherowo to droga fatalna, swiatła co 500m oraz korki 10km. Wracałem w dniu dzisiejszym przez Kartuzy było o wiele lepiej.
a czy jechałeś z Łeby prosto na Lębork, Kościerzyna , Toruń ...ja zawsze tak jezdze ..w tym roku pojechałem na Wejcherowo z pewnych powodów...i tez miałem cięzko ...cały czas korki i światła tak jak piszesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam na Ambre, Przymorzu, a potem na Morskim i Chabrze :-] Zwiedziliśmy ponadto Dębki, Białogórę, Kopalino i Lubiatowo. Na Ambre i Przymorzu nie było miejsc na naszą przyczepę, dość ciasno delikatnie rzecz ujmując ale ładne kempingi nie da się powiedzieć :-] Za dużo ludzi jak dla mnie w Łebie ale będę co jakiś czas dzwonić na Ambre może coś się zwolni i się zastanowimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZDRAWIAM Z AMBRE

 

już od kilku lat w urlop jesteśmy na tym kempingu.

 

wyjątkowo w tym roku ciasnota straszna

 

telefonicznie nie chciały panie rezerwować ale jak przyjechaliśmy to udało się nam dostać miejsce nawet zaraz za recepcją :-)

 

rotacja straszna na kempingu.

 

był nawet gośc z amerykańską naczepą ale nie miał szans.

 

 

kemping polecam głównie ze względu na boksy z krzaków, luksusowe wc i prysznice jak na polskie warunki no i blisko do morza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, ale mój 11 letni syn dokonał bardzo szczegółowej dokumentacji foto tego kempingu, fotografując wszystko nawet wc, prysznice, stanowiska, domki, plan kempingu nawet nowy SPA, który będzie otwarty na dniach. Kilka fotek dodam, ale dla zainteresowanych mogę wysłać na adres e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale mam nieco inne wrażenia. Na początek pozytywy, obługa bardzo pomocna, bez problemów, miła. Miejsce ładne i co najważniejsze z dala od koszmarnego zgiełku Łeby. Na kempingu czysto w ocenie ogólnej, woda ciepła jest zawsze. Wiele standardów jest spełnionych. Jestem na cempingu w Polsce po raz pierwszy, więc Koleżeństwo wie najlepiej jak ten kemping się zmienia, a wiec wierzę i przyjmuję, że cały czas zmienia się na lepsze.

Ale nie mogę sie zgodzić z czystością w sanitariatach. Dla mnie były one nienajczystsze (nie chcę powiedzieć, że były brudne), czyszczone są tylko powierzchownie. Metodą płynu, wiadra i mopa. W Chorwacji na kepingach standardu dwóch gwaizdek stosuje się czyszczeni wysokociśnieniowe wraz z dezynfekcją chemiczną, tutaj nie. Na kempingu tak jak mówi Koleżeństwo jest full ludzi, wg mnie jak na tę ilość osób liczba sanitariatów jest niewystarczająca. Co więcej jest bardzo, ale to bardzo ciasno.

Martwię się jednym, jeżeli mówicie, że to bardzo dobry kemping to aż boję się pomyśleć jakie są inne.

W porównaniu z kempingami z Chorwacji, przepaść jest ogromna.

Ale kempingowi życzę z całego serca dalszego rozwoju i inwestycji (niech szefostwo nie zapomina, że liczną klientelą są mali wczasowicze, którzy nie mają dla siebie odpowiednich i wydzielonych od starszych ubikacji i umywalek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwesti łazienek mozna powiedzieć tylko jedno sami sobie robimy to co póżniej nas denerwuje.Stoję na intercampie ponieważ według mnie ciasnota na innych polach jest nie do przyjęcia.Trudno mi powiedzieć w jaki sposób można normalnie funkcjonować na takim polu jak Amber .Przyczepa dotyka przyczepy z namiotu wchodzisz do cudzego przedsionka horror.Powiedzcie czy już nie obowiązuje regulamin MFC normalizujący ilość miejsca na polu w zależności od kategorii?.Nie dajmy się zwariować z chęci zysku upychją nas jak śledzie i jeszcze mamy chwlić takie pola?Kto z kolegów pamięta Intrrcamp z lat dziewięćdziesiątych ? 10 ha powierzchni pole młodzieżowe oddzielone od ogólnego jedno z lepszych pól w europie Jednak małe interesiki pani burmistrz omal nie doprowadziły do jego likwidacji dla mnie tylko Intercamp pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ambre rozmawiałem z starszymi, bardzo symaptycznymi Niemcami. Mówili, że przyjażdżają już kilka lat do Polski na wypoczynek karawaningowy. Pozytywnie wypowiadali się na temat kempingu Morski przy ulicy Turystycznej. Ale twierdzili, że nie ma tam miejsc. Ambre ma pełny potencjał do tego, aby być naprawdę fajnym kempingiem, ale nie przy takiej ilości przyjatych gości w stosunku do jego powierzchni oraz możliwości infrastruktury jaką posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.