Skocz do zawartości

Adria


mac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Czyli mój Smax dalej będzie wyjątkiem w tym kraju ? Od zakupu nie był nigdzie na serwisie po za aso. W kwietniu 2018 jedzie tam 6 raz. Aktualnie 94.000km. Wycena z 7 ubezpieczalni od 59500 do 65000. Okazje zza Odry pewnie już poniżej 40.000zł?

 

Twój S-max nie będzie wyjątkiem - mój wujek /85lat/  ma Fiata Pandę / od nowości/ , nie pamiętam rocznika, ale z 10 lat ma - ma przebieg około 5500km :)

Ok będę patrzył czasem. Może coś się znajdzie. Tylko ja ni w ząb po niemiecku nie gadam. Jak coś znajdę to po angielsku idzie się dogadać z Nimi?

 

a tego nie wiem, bo ja znam niemiecki i po angielsku nie gadałem, bo go nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój S-max nie będzie wyjątkiem - mój wujek /85lat/ ma Fiata Pandę / od nowości/ , nie pamiętam rocznika, ale z 10 lat ma - ma przebieg około 5500km :)

 

 

a tego nie wiem, bo ja znam niemiecki i po angielsku nie gadałem, bo go nie znam :)

Mam takich klientów, gdzie robią poniżej tysiąca Km rocznie. Tankowanie na wiosnę i jesienią. Auto pod domem ma dożywocie.

Był bym ostrożny z takim twierdzeniem :hmm:

Fakt, wystarczy pojechać na głębokie Węgry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takich klientów, gdzie robią poniżej tysiąca Km rocznie. Tankowanie na wiosnę i jesienią. Auto pod domem ma dożywocie.

 

Fakt, wystarczy pojechać na głębokie Węgry..

Albo Włochy, Francja to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam z PL salonu najlepiej od pierwszego właściciela, chociaż tak jak pisałem jest ciężko, z drugiej strony nie spieszy mi się z zakupem.

W DE i PL ceny podobne, no i Niemiaszki więcej jeżdżą, a z tego co słyszałem też potrafią kombinować.

Przyjedź do mnie mam Leona fr 2013. 70000udokumentowane. 150konikow

Szukam z PL salonu najlepiej od pierwszego właściciela, chociaż tak jak pisałem jest ciężko, z drugiej strony nie spieszy mi się z zakupem.

W DE i PL ceny podobne, no i Niemiaszki więcej jeżdżą, a z tego co słyszałem też potrafią kombinować.

Przyjedź do mnie mam Leona fr 2013. 70000udokumentowane. 150konikow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do angielskiego to u Niemców w rocznikach poniżej 70 też będzie ciężko. Dla nich Niemiecki to język pieniędzy i innego nie potrzebują.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat Adrii tej z linku jak i w ogóle na temat modelu rocznika?

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-adora-502-lozka-pietrowe-ID6zjhs2.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Może ktoś oglądał ją jeżeli tak to proszę o info na priv.

Kolego odpuściłeś sobie tą przyczepę tylko z uwagi na DMC?

Mam taką samą tylko sprzedawca zarejestrował ją na 1400 bo to łatwe i proste podczas pierwszej rejestracji. Masa tej przyczepy prawie pustej u mnie (z moverem) to 1270kg, jadąc za granicę się ważę i mam około 1470, ze zbiornikami zalanymi tylko na podróż.

Może jakbyś ją zarejestrował na 1400 to ominąłbyś viatoll. Z mojego punktu widzenia układ jest idealny, mam dwójkę dzieci, które śpią na piętrusie, ja z żoną na podkowie, a mała podkowa pozwala na oglądanie tv, czy picie kawki jak reszta śpi, w drodze wszystko może być gotowe do spania, a tam też można coś przekąsić.

Jeżeli chodzi o ew zimno od drzwi i garażu, to kwestia uszczelek, terminu wyjazdów i ogrzewania. Wewnątrz jest dużo przestrzeni spokojnie można się minąć w przejściu, znakomicie pakuje się tą przyczepę bo pod małą podkową są schowki bezpośrednio nad osią. Instalacja jest tak wykonana, że łatwo ją podłączyć do akumulatora.

Garaż nie dadaje się do pakowania ciężarów, ale znakomicie spełnia swoją funkcję do wożenia gabarytów np foteli. Pomyśl, analizuj, bo może warto do niej wrócić, w razie co to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.