Skocz do zawartości

Adria


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Wygugluj sobie trasa z białogardu do oławy, cały czas s3 później a4. Sharan euro 0 130zl cytryna euro 6 65zl

Na stronie viatola masz mapy, wpisujesz skąd dokąd i wypluwa koszt

Drogo, niedrogo. Zawsze można krajówkami lecieć. Ja dla viatolla nie zrezygnowałbym z fajnej budy.

 

Dla przykładu w danii, przejazd mostem 18km, osobówka solo 250koron czyli prawie 150zł. To jest drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wygugluj sobie trasa z białogardu do oławy, cały czas s3 później a4. Sharan euro 0 130zl cytryna euro 6 65zl

Na stronie viatola masz mapy, wpisujesz skąd dokąd i wypluwa koszt

Drogo, niedrogo. Zawsze można krajówkami lecieć. Ja dla viatolla nie zrezygnowałbym z fajnej budy.

 

Dla przykładu w danii, przejazd mostem 18km, osobówka solo 250koron czyli prawie 150zł. To jest drogo

 

Wiem wiem jak jest w Danii, a z cepką to już w ogóle koszty podwójne z tych co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce na to ile i jakich dróg przybywa naprawdę tragedii nie ma

 

Sprawdziłem przed chwilą w kalkulatorze viatoll i faktycznie w Polsce nie ma tragedii, dodatkowo z tego co słyszałem za autostrady nie płaci się dodatkowo.

Teraz pytanie jak jest w innych krajach Europy, jak to wychodzi z i bez Viatolla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od kraju, gdzies maarec to opisywal, ale generalnie placi sie bardziej za holownik, np cro, albo w ogóle ze przyczepe, obojetne czy zestaw do czy powyżej 3,5t.

 

Jakie masz euro w aucie?

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od kraju, gdzies maarec to opisywal, ale generalnie placi sie bardziej za holownik, np cro, albo w ogóle ze przyczepe, obojetne czy zestaw do czy powyżej 3,5t.

 

Jakie masz euro w aucie?

 

Golf ma euro 3 ale do wiosny planuję zmienić taki co najmniej euro 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz jeszcze 40gr, jak zmienisz na euro 5 to 20gr. Ale jadąc z budką po eskach i autostradach. Jadąc solo 10gr za autostrady.

 

Gofrem przekraczasz 3,5t na zestaw?

 

Golf ma 1,8t DMC, Tabbert 1,3t DMC także razem 3,1t.

Planuje kupić Passata B7 a tam DMC jest nie większe jak 2,2t, także w 3,5t zestawu będę się mieścił.

Myślę że Passat w dieslu z silnikiem pomiędzy 140-177PS oraz mój Tabbert to jest dobre zestawienie i całkiem komfortowo będzie się jeździć, dodatkowo bez VIATOLLA chociaż nie patrzę na to bo koszty VIATOLLA są znikome w tych wszystkich kosztach karavaningu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik, fajny zestaw, dyszla nie wyrwij :P ja przestrzelam viatoll o 50kg, cytryna ma 2250 :)

 

Też myślę że zestaw będzie ok, tylko kupić coś w PL niekombinowane będzie ciężko, no ale Ziobro ma wprowadzić karę ograniczenia wolności za chociażby cofanie liczników...

 

Szczerze to Golf też dawał radę, tylko z racji jego wieku muszę już coś kupić żeby bezstresowo wyjeżdżać gdzieś dalej. 

Bo jak Viatoll to też prawko :P

 

 

Też nie ma co demonizować :) jeden dzień i załatwione

 

Prawko mam także luzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużego wyboru nie mam coś pomiędzy 2010-2014. Silniki w każdym z tych roczników są CR niby poprawione, także powinno być ok.

Może ktoś z forumowiczów ma takiego Passata i podzieli się opinią. 

Edytowane przez Przemysław (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.