Skocz do zawartości

Adria


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie na temat  Adrii tej z linku jak i w ogóle na temat modelu rocznika?

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-adora-502-lozka-pietrowe-ID6zjhs2.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Może ktoś oglądał ją jeżeli tak to proszę o info na priv.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawiałem się nad podobną, z tego co podpowiadali mi na forum, to trzeba sprawdzić przednią ścianę bo lubi pękać i narożniki w podłodze tak jak w hobbikach w tych rocznikach mogą nie być idealne.

 

EDIT

Zle sobie spojrzałem, myślałem że tam jest francuskie a tu są dwie podkowy :P No to chyba tylko przyczepa do kupienia ze względu na 5 miejsc do spania 2+3 .

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O podobnym problemie z narożnikami jak w Hobby to pierwsze słyszę. Sama konstrukcja, poza tym plastikowym przodem jest sprawdzona i klepana długi czas. Tak więc o resztę bym się nie obawiał raczej.

 

Co do przyczepy to układ nie taki najgorszy. Jedną podkowę można zostawić rozłożoną na stałe i mamy już łóżko małżeńskie. Jedno w tej przyczepie co się rzuca w oczy to styrana podłoga przed stolikiem/lodówką. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kiedyś zdjęcia z Adrii 2006  i na zdjęciach idealne nie były, dlatego napisałem że można sprawdzić na wszelki wypadek. 

Układ ok zależy dla ilu osób bo zostawienie tej małej podkowy do siedzenia na 5 osób to chyba trochę mało miejsca będzie. Bez składania dużej się nie obędzie, ale to już każdy sam wie najlepiej co mu pasuje i co chce składać a co rozkładać. 

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdej Adrii a tym bardziej starszej od 3-5 lat trzeba dokładnie sprawdzić stan podłogi, czy się za bardzo nie ugina. To jeden z powodów niskiej masy własnej ale też marnej opinii. Jedna osoba najlepiej 80kg+ chodzi po przyczepie a druga leży pod podłogą i patrzy czy i jak pracuje. Teoretycznie dotyczy to każdej przyczepy ale Adrii, Angielek i innych lekkich przyczep zdecydowanie bardziej.

 

Układ ? całkiem ok, co kto lubi. Blisko do łazienki od drzwi, ale dzieciaki za to śpią tuż przy wejściu i zimą lepiej żeby się na noc przykrywały.

 

do sprawdzenia stan podłogi i ramy pod tym garażem, który zachęca do przeciążania tyłu, dodatkowo drzwi na samym tyle też nie ułatwią później użytkowania - po odpięciu od auta bez opuszczenia 1 podpory bym nie wchodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kiedyś zdjęcia z Adrii 2006  i na zdjęciach idealne nie były, dlatego napisałem że można sprawdzić na wszelki wypadek. 

 

 

Sprawdzić to trzeba wszystko obowiązkowo, w każdej marce bez wyjątku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie Wszystkim.

Stan przyczepy po zobaczeniu większej ilości zdjęć jest moim subiektywnym zdaniem ok  :slina: .

Na żywo nie widziałem ... mam prawie 700 km w jedną stronę

Pierzasty :yes::bravo:  dziękuję.

Dmc tej adrii 1500 kg więc wchodzę w viatoll a tego nie chcę. Więc szukam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmc tej adrii 1500 kg więc wchodzę w viatoll a tego nie chcę. Więc szukam dalej...

 

Takie myślenie jest pozbawione sensu. Viatoll masz tylko w PL. A za granicą nie ma różnicy w zasadzie. Tak więc jęsli buda Ci odpowiada, masz odpowiedni holownik i uprawnienia to ja bym jej nie skreślał ze względu na Viatoll. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie Wszystkim.

Stan przyczepy po zobaczeniu większej ilości zdjęć jest moim subiektywnym zdaniem ok  :slina: .

Na żywo nie widziałem ... mam prawie 700 km w jedną stronę

Pierzasty :yes::bravo:  dziękuję.

Dmc tej adrii 1500 kg więc wchodzę w viatoll a tego nie chcę. Więc szukam dalej...

 

ja powiem tylko tak - jeżeli wypuściłeś kolegę na zwiady po przyczepę, której nie kupisz z powodu viatolla... posiadając fajny holownik, przy którym koszty przejazdu pod bramkami będą niskie (wysoka norma euro)... to sam dokończ sobie zdanie. Nie chcesz jeździć zestawem pow 3500? to pytaj o przyczepy lżejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. W Białogardzie teraz pewnie prędko nie będę :) ale w okolicach Warszawy jak będziesz potrzebował to dzwoń.

A co do Viatolla, to koledzy mają trochę racji, jeśli masz euro5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ograniczaj się viatollem. Jak buda ok to się nie zastanawiaj. Niejeden tak kombinował i szybciutko leciał bude zmieniać bo za mała albo za mała ładowność

Viatola nie chcę - i tyle. Co do zmiany przyczepy mogę powybrzydzać i poszukać,  tak naprawdę ta była pierwsza którą się zainteresowałem.

 

Takie myślenie jest pozbawione sensu.

Możesz oceniać jak chcesz.

 

ja powiem tylko tak - jeżeli wypuściłeś kolegę na zwiady po przyczepę, której nie kupisz z powodu viatolla... posiadając fajny holownik, przy którym koszty przejazdu pod bramkami będą niskie (wysoka norma euro)... to sam dokończ sobie zdanie. Nie chcesz jeździć zestawem pow 3500? to pytaj o przyczepy lżejsze.

Marek, tak zgodzę się samochód fajny :]  ale mam też inne wątpliwości co do układu wnętrza tej przyczepy o tym pisałeś wcześniej i zgadzam się z Tobą.

Kolegi nie wypuszczałem na zwiady, oglądał inną i tą, był przejazdem,  pogadaliśmy - chwała mu za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Adrię obejrzałem "na szybkości , przy okazji" . Na te szybkie oględziny uważam, że jest ok. Układ. Wnętrza. Kwestia gustu i potrzeb. Mi też by nie odpowiadał, ale dla rodziny 2+3 ok. Choć, ta podkowa na drugim końcu od drzwi, to słabe to jest. Mam tak w swojej.

Jeśli chodzi o stan raczej godna uwagi.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ograniczaj się viatollem. Jak buda ok to się nie zastanawiaj. Niejeden tak kombinował i szybciutko leciał bude zmieniać bo za mała albo za mała ładowność

 

 

Takie myślenie jest pozbawione sensu. Viatoll masz tylko w PL. A za granicą nie ma różnicy w zasadzie. Tak więc jęsli buda Ci odpowiada, masz odpowiedni holownik i uprawnienia to ja bym jej nie skreślał ze względu na Viatoll. 

 

To jakie są mniej więcej koszty tego Viatolla? Pytam bo też jestem na etapie wymiany holownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.