Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Jaki to model Thetford ??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mocny

mocny

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 5 postów
  • Skądłódzkie
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Atlantis 36CX
  • Holownik:Ford Transit 1996r

Napisano 13 listopad 2017 - 18:02

Witam jak w temacie potrzebuję Waszej pomocy w ustaleniu jaki mam dokupić model kasety wc thetford.

k1.jpg k2.jpg

#2 chris_66

chris_66

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2938 postów
  • Skądwarszawa
  • Sprzęt:Przyczepa

Napisano 13 listopad 2017 - 19:06

C2 na drzwiczkach jest naklejka

Wysłane z mojego Tapatalka

Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często......................................... i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu.

#3 mocny

mocny

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 5 postów
  • Skądłódzkie

Napisano 13 listopad 2017 - 20:09

Dziękuję chris_66 za  szybką odpowiedz i mam jeszcze pytanie jak poznać czy prawa czy lewa bo tego jeszcze nie czaję czym się różnią ?

#4 chris_66

chris_66

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2938 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 13 listopad 2017 - 23:23

Jak siedzisz na tronie to pomyśl nad tym w którą stronę kaseta z budy wyjeżdża, czyli pod którą ręką są drzwiczki i masz odpowiedź. Ty masz lewą. Poza tym kaseta jest jedna, kwestia zamiany miejscami odpowietrzenia i wlewu i możesz mieć lewą i prawą. Wysłane z mojego Tapatalka

Użytkownik chris_66 edytował ten post 13 listopad 2017 - 23:25

Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często......................................... i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu.

#5 Kristofer

Kristofer

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8824 postów
  • Telefon:Jest
  • SkądLubelskie
  • Model:Specjalny II
  • Holownik:Stary ale żwawy.

Napisano 15 listopad 2017 - 01:19

Witam!

Poza tym, co już zostało napisane, widzę, że toaleta została przez kogoś przerobiona.

Wydaje mi się, że z jakichś powodów pominięto własny zbiornik spłuczki i dopływ wody do pompki doprowadzono z jakiegoś innego miejsca, być może ze zbiornika głównego. :hmm:

Sprawdziłeś, czy spłukiwanie działa (i jak działa)?

Kasetę oczywiście kupujesz do toalety "Thetford C2", tak, jak napisał Krzysztof, ponieważ jest identyczna dla toalety "L" i "P", np.:

http://sportowybazar...awostronna.html

https://sklep.klaja....-Lewa-Kola/1374

http://forum.karawan...k-to-uruchomić/

http://forum.karawan...rznik/?p=341303

Użytkownik Kristofer edytował ten post 15 listopad 2017 - 01:20

Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów!  :foch:   

Oczekujesz pomocy? Używaj poprawnej pisowni. Popieraj akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Zezwalam na kopiowanie bez pytania mnie o zgodę, powyższego tekstu, dotyczącego poprawnej pisowni i umieszczanie go w sygnaturze własnego profilu.

"Inteligencja, to zdolność, przy pomocy której pojmujemy ostatecznie, że wszystko jest niepojęte"  ;) 

#6 mocny

mocny

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 5 postów
  • Skądłódzkie

Napisano 16 listopad 2017 - 19:38

Też to właśnie zauważyłem porównując kasety u innych ale myślę że bez kasety nic nie zadziała bo jest stycznik wsunięcia pojemnika. Dokupię kasetę i będę ogarniał  dalej .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych