Skocz do zawartości

borne sulinowo jak tam jest??


rogacek

Rekomendowane odpowiedzi

planuję na 4-5 dni stanąć w bornym sulinowie. zgoglowałem i znalazłem tam kilka miejsc na campera. w sierpniu jest zlot pojazdów militarnych i zastanawiam się nad wizytą właśnie w tym terminie. ktoś był i penetrował okolicę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne "miasto".

Przejechałem tamtędy w zeszłym roku.

Wtedy pole namiotowe było przy restauracji PRL

Ponieważ nie miałem w planie noclegu w Bornym, więc nie sprawdziłem jakości.

post-53275-imported-0f0387cb-0059-4631-92dc-c21a6b2c841f_thumb.jpg

post-53275-imported-d7bd9465-5fe9-4572-ac1e-92ceb1485ab4_thumb.jpg

post-53275-imported-5edeb2a3-2dec-4a6d-8bd8-0a50d2fd6346_thumb.jpg

post-53275-imported-80cbc28d-0374-4f14-91b6-32a546d34c26_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne pole biwakowe jest 15 km od Bornego, nad Zalewami Nadarzyckimi. Byłam tam poprzednie lato i bardzo mi się podobało. Jest prąd, i jeśli nie przeszkadzają sławojki i brak natrysków, to można wypocząć w ciszy , w lesie sosnowym. Ok.15 sierpnie wybieramy się też na Zlot Pojazdów Militarnych. Fajna impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji- właśnie wróciliśmy z Mazur i ostatni nasz postój wypadł w Ostródzie /rejs Ostróda-Elbląg/. Chciałam ostrzec przed polem campingowym KS "Sokól". Totalny bałagan, hordy pijanych i rozwrzeszczanych "biwakowiczów", brak obslugi, recepcja nie działa. Omijajcie to miejsce z daleka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam was wszystkich.

Planuję w tym roku wyjazd w okolice Bornego Sulinowa.

Czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć, poradzić.

Chodzi mi o ciche kempingi lub pola biwakowe. Nie musi być prądu i toalet.

Ale mogą być inne atrakcję, byle by nie było tłoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich.

Planuję w tym roku wyjazd w okolice Bornego Sulinowa.

Czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć, poradzić.

Chodzi mi o ciche kempingi lub pola biwakowe. Nie musi być prądu i toalet.

le mogą być inne atrakcję, byle by nie było tłoku.

Ja co roku wyjeżdżam nad Zalewy Nadrzyckie, tj. ok.9 km od Bornego Sulinowa. Jest prąd i "sławojki". Pole biwakowe nie ma swojej stronki. Koniecznie trzeba zabrać rowery, bo jest co zwiedzać- słynne wrzosowiska, największe w Europie na byłym poligonie rosyjskim, opuszczone miejscowości po wojsku radzieckim,a samo Borne Sulinowo jest przyjemnym miasteczkiem położonym w sosnowym lesie. W samym Bornym Sulinowie też jest pole namiotowe- czyba nawet 2- Cień PRL-u i jeszcze jakieś drugie, ale nie znam bo nie byłam.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Jerzy Kołodziejczyk

ja ze swej strony proponuję pole namiotower u wypływu Piławy z Jeziora Pile. Jadąc z Bornego Sulinowa do Łubowa przed rzeką skręt w prawo (jest tablica kierunkowa) potem kilometr lasem i jest pole bez prądu ale z wodą i sławojkami. Więcej o polach w tamtym rejonie masz tutaj http://www.bornesulinowo.pl/Turystyka/Pola-namiot/pola-namiot.htm. Zdjęcie z lotu ptaka pobrano z http://fotoopowiesc.pilawa.prv.pl/. Zainteresowanym mogę przekazać więcej informacji. Grzegorz

 


Podczas naszego pobytu w 2007

post-85228-imported-b221fa48-6867-485e-ab5f-1e2884571d6d_thumb.jpg

 

pole z lotu ptaka

post-85228-imported-44aa551d-3c85-472c-9959-ebb725bd4c0d_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.