Skocz do zawartości

Camperteam? Nie, dziękuję...


trybeus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na następny raz stawaj tam gdzie ci bliżej .Byłem na Smoczym Zlocie u Ewy, i podziału nie odczułem w temacie religi czy partii ,(ja jestem za Monarchią - praktykującym katolikiem ) . Zauważyłem zupełnie z boku ,że tylko jedna opcja i katoliccy ateiści jednoznacznie się wypowiadają i obrażają inne opcje. Taka moda i kultura. Ale należy mieć swoje zdanie, nie obrażać innych ,i wyciągać wnioski .Wszystkich nas łączy podròżowanie ,poznawanie świata i ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi? Czemu najeżdżacie na gościa z czapką w kształcie koguta? Nie rozumiem.

 

...witaj...to ja byłem tym gościem w czapce w kształcie koguta :) pozdrawiam

 

ps...myślę, że kiedyś na pewno gdzieś wypijemy wspólnie browarka...  

Na następny raz stawaj tam gdzie ci bliżej .Byłem na Smoczym Zlocie u Ewy, i podziału nie odczułem w temacie religi czy partii ,(ja jestem za Monarchią - praktykującym katolikiem ) . Zauważyłem zupełnie z boku ,że tylko jedna opcja i katoliccy ateiści jednoznacznie się wypowiadają i obrażają inne opcje. Taka moda i kultura. Ale należy mieć swoje zdanie, nie obrażać innych ,i wyciągać wnioski .Wszystkich nas łączy podròżowanie ,poznawanie świata i ludzi.

Też nie odczułem, więc teraz wiem gdzie stanę...a propo's z tą Monarchią ...to bardzo ciekawy temat i chętnie bym wymienił opinię, do zobaczenia

Edytowane przez trybeus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sam nie wiem, czy jestem z Polski A   :]  czy Polski B  :]  , czy jestem kanalią  :]  czy mordą zdradziecką  :]

ale wiem jedno , że starzeje się :oslabiony:  , mam coraz mniejszą pamięć do kawałów :yay:  , staje się coraz mniej innowacyjny  :hmm:

żona zaczęła mi się znowu podobać - tak na marginesie mówi , że powinienem mniej pić :oslabiony:  no i jestem szczęśliwy :yay: 

reszta mnie nie grzeje ani nie ziębi. 

Czasem warto posłuchać co mają do powiedzenia inne osoby może w domu nie mają tej swobody a na zlocie? - nie wiem nie jestem lekarzem.

A że są osoby które wiedzą wszystko lepiej , są mądrzejsi od pozostałej populacji? chyba są , nie wiem?? ale podobno  badania trwają.

Są tacy co wypiją i głupieją i są tacy którym to polityka "mózg" i zdroworozsądkowe rozumowanie wypacza a boli to , że przekłada się to na życie codzienne takich ludzi, środowisk. 

 

Dlatego też , jeżeli spożywamy alkohol ?  nie PIJEMY !    Tak mówi Policja. :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście nie jestem obrażalski, to bardzo typowe dla forum na którym wytwarza się z czasem taka swoista "ławeczka z Wilkowyjów", na której zasiadają starsi i mądrzejsi, którzy wszędzie byli, wszystko widzieli i na wszystkim najlepiej się znają. 

 

 

Fora rządzą się swoimi prawami. Np. częste zjawisko takie jak niepotrzebne maksymalne zaciemnianie danej sprawy. Nie celowo z premedytacją tylko bezwiednie. Czym sprawa jest bardziej skomplikowana tym autorytet znawców wzrasta. Np. wartość starego forumowicza(np.kamperowca) wzrasta wprost proporcjonalnie do tego jak trudno jest np. kupić kampera, im trudniej tym lepiej. Analogicznie się to dzieje na każdym forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem? Nie pasuje to znikasz i koniec, albo czytasz to co cię interesuje. W realu odwracasz się w drugą stronę albo parkujesz kilka metrów dalej.

Bardzo lubię wszystkie fora na których jestem, ale na żadne zloty się nie wybiorę bo nie mam ochoty spotykać wszystkich jak leci, znajomi i przyjaciele to co innego, z nimi mam kontakt codziennie, wirtualnie i realnie.

 

Płakać mamusi w rękaw, że cię nie lubią w piaskownicy to trochę niepoważne

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fora rządzą się swoimi prawami. Np. częste zjawisko takie jak niepotrzebne maksymalne zaciemnianie danej sprawy. Nie celowo z premedytacją tylko bezwiednie. Czym sprawa jest bardziej skomplikowana tym autorytet znawców wzrasta. Np. wartość starego forumowicza(np.kamperowca) wzrasta wprost proporcjonalnie do tego jak trudno jest np. kupić kampera, im trudniej tym lepiej. Analogicznie się to dzieje na każdym forum. 

O to to to...:) Śledziłem wątek spalonego energobloku, bo temat ważny ...z każdym komentarzem rosło napięcie jak w filmach Hitchocka, aby skończył się na elektrycznej macie do podgrzewania pleców i lutownicy z Lidla...autor akcji urósł do rangi superelektronika wszechczasów, choć energoblok i tak trzeba było wysłać fachowcowi...było ciekawie, ale zakończyło się jak zwykły odcinek Mac Gyvera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem? Nie pasuje to znikasz i koniec, albo czytasz to co cię interesuje. W realu odwracasz się w drugą stronę albo parkujesz kilka metrów dalej.

Bardzo lubię wszystkie fora na których jestem, ale na żadne zloty się nie wybiorę bo nie mam ochoty spotykać wszystkich jak leci, znajomi i przyjaciele to co innego, z nimi mam kontakt codziennie, wirtualnie i realnie.

 

Płakać mamusi w rękaw, że cię nie lubią w piaskownicy to trochę niepoważne

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

 

Nie ma problemu...grzecznie się pożegnałem  :) a co do płaczu...no tak, faktycznie miałem czasami łzy w oczach...ale ze śmiechu, bo dawno takiego folkloru nie widziałem  :)

Edytowane przez trybeus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... hmmmm segregacja ludzi na tych co z CT .... na tych co z k.pl .... i jeszcze innych nie do końca jest słuszna .... choć jakieś ziarnko prawdy zapewne się znajdzie .... w różnych rejonach różne grupy ... czy podgrupy ludzi moża spotkać .... ale czy patrząc ogólno-krajowo wszyscy są z 1 worka ..... śmiem twierdzić że nie .... choć przy tak dużych skupiskach ludzi zawsze się trafiają godni ludzie którym warto poświęcić uwagę, jak i tacy z którymi dobrze jest w kulturalny sposób zakończyć nieklejącą się rozmowę .....

Swoją drogą gość który przyjeżdża na campa ... zasiada na krzesełku i nakłada sobie kurę na głowę .... musi być mocno "CRAZY" :-) .... i tutaj jedni będą akceptować "tę odmienność" a inni nie ....

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą gość który przyjeżdża na campa ... zasiada na krzesełku i nakłada sobie kurę na głowę .... musi być mocno "CRAZY" :-) .... i tutaj jedni będą akceptować "tę odmienność" a inni nie ....

 

TOM

... :) :) :)...tutaj nie chodzi o żadną czapkę...chodzi o avatara "koguta" w profilu, do którego rości pretensje pewien tamtejszy kolega :) pozdrawiam

 

ps..masz rację pisząc cytuję: "choć przy tak dużych skupiskach ludzi zawsze się trafiają godni ludzie którym warto poświęcić uwagę, jak i tacy z którymi dobrze jest w kulturalny sposób zakończyć nieklejącą się rozmowę ...."

 

i takich warto poznać..."tych, którym warto poświecić uwagę" oczywiście...

Edytowane przez trybeus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia są takie, że koledzy z KT czują się z jakiegoś powodu ważniejsi od tych z przyczep. Myślę że stoi za tym opinia iż kamperami podróżują krezusi a przyczepami bidota.

 

Jeden taki jegomość w zeszłym roku zrobił mi wykład, że to on stoi na szczycie kempingowej piramidy. Dno to ludzie w namiotach. My gdzieś po środku...

Jego złota myśl... na widok kampera właściciel kempingu ściąga czapkę bo wie że jedzie gość co kasę zostawi...

Przyjąłem to na klatę...jak mawia klasyk z Brukseli...i powiedziałem mu, że się myli, bo ja zawsze jestem na kempingu i nie stoję po krzakach pojawiając się tylko raz na tydzień na noc żeby zlać szambo i nabrać wody i prądu. Bardzo też elektrykę i płace za prysznic, no i niech ukrywam psa, którego nie ma a jednak z kampera coś szczeka.

Panisko nie umiało nic wiecej powiedzieć i się obraziło.

 

Nagminnym też zjawiskiem jest wykręcanie się dupą aby broń Boże dzień dobry nie powiedzieć lub odpowiedzieć. Więc coś w tym jest.

Wyjątkiem są osoby które przesiadły się z przyczep na kampery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lubię dalekie kierunki, typu daleka Hiszpania, pare lat temu to było ale przez 3 tygodnie spotkaliśmy na campie jednego polaka. A ita czy cro to wysyp ‚,naszych’’. A nasi jak to nasi, sąsiadowi zazdroszczą nawet problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że stoi za tym opinia iż kamperami podróżują krezusi a przyczepami bidota.

 

Jeden taki jegomość w zeszłym roku zrobił mi wykład, że to on stoi na szczycie kempingowej piramidy. Dno to ludzie w namiotach. My gdzieś po środku...

Jego złota myśl... na widok kampera właściciel kempingu ściąga czapkę bo wie że jedzie gość co kasę zostawi...

Przyjąłem to na klatę...jak mawia klasyk z Brukseli...i powiedziałem mu, że się myli, bo ja zawsze jestem na kempingu i nie stoję po krzakach pojawiając się tylko raz na tydzień na noc żeby zlać szambo i nabrać wody i prądu. Bardzo też elektrykę i płace za prysznic, no i niech ukrywam psa, którego nie ma a jednak z kampera coś szczeka.

Panisko nie umiało nic wiecej powiedzieć i się obraziło.

 

Haha, dobre.

Ja już nikomu nic nie tłumaczę, olałem to. Jestem biedny, mam trójkę dzieci i musimy się tłuc tą przyczepą zamiast pojechać na all inclusive na wyspy hula guła. Też mi kiedyś taki jeden kamperowiec coś tam tłumaczył. Przytaknąłem mu a potem pojechałem samochodem do sklepu a on musiał iść z buta 2 km...

 

I znowu robimy ot z kolejnego tematu ;)

 

EDIT mam oczywiście super znajomych z kamperami. Żeby nie było.

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.