Skocz do zawartości

Camperteam? Nie, dziękuję...


trybeus

Rekomendowane odpowiedzi

000341_001149_auto_inter_flora3_800_600_

 

 

Po trzech latach podróżowania solo kamperem, postanowiliśmy z moją Squaw, aby się trochę zintegrować z kamperową bracią, w końcu człowiek stworzenie stadne, więc dobre towarzystwo dobrze wpływa na jego rozwój. Byliśmy na Smoczym Zlocie w Dolinie Będkowskiej u Ewy, którego miło wspominamy, potem Zlot w Nadarzynie i pierwsze, zastanawiające spostrzeżenia. Dlaczego odległość taboru z camperteam.pl, od taboru karawaning.pl jest tak wielka...na oko około 200 metrów...pustkowie, strefa zdemilitaryzowana, pole minowe...bezpieczna odległość...

Przyjechaliśmy wieczór, w zasadzie miałem stanąć z karawaningiem, ale stanąłem z camperteamem...przywitałem się z kilkoma kolegami, gadka szmatka, na wesoło bo lubię dobry humor. Obóz ludzi o wspólnym zainteresowaniu, hura, można wymienić poglądy...Liberté-Égalité-Fraternité...pasja...to już nawet harmoszka i discopolo z piecyka mi nie przeszkadzały...boż to przecież każdy ma swoje gusta...jeden lubi macę, a drugi nóżki kacze. Niestety to tylko pozory, to maski, które w realu się uśmiechają, ale kiedy zejdą w wirtual szczerzą szeroko swoje paszczęki...

Założyłem konto na witrynie camperteam.pl, przywitałem się jak kulturalny człowiek z zamiarem pisania, lubię pisać, lubię poruszać też wiele tematów, które pozwolą zrozumieć "sens istnienia jednostki ludzkiej" także i w dziedzinie włóczęgi na czterech kołach z pryczami do leżenia. Spotkał mnie tam prawdziwy festiwal egocentryzmu, megalomanii i zwykłej bufonady.

Oczywiście nie jestem obrażalski, to bardzo typowe dla forum na którym wytwarza się z czasem taka swoista "ławeczka z Wilkowyjów", na której zasiadają starsi i mądrzejsi, którzy wszędzie byli, wszystko widzieli i na wszystkim najlepiej się znają. W zasadzie mogę tą sytuację opisać w sposób satyryczny, porównując to forum do wielkiej piaskownicy, w której rządzi ferajna Bronka, która jak jej ktoś podpadnie obkłada grabkami, sypie piaskiem po oczach...to się dzieje nawet w świecie dorosłych...naprawdę :) 

No więc mamy wielką piaskownicę, siedzę sobie i patyczkiem piszę na piasku. W oddali słychać szum zbliżającego się ichniego sanchedrynku. To Bronek i jego drużyna postanowili obwąchać nowego...

- Skąd kolega? - wyszczerzył się Bronek - Co kolega tam takiego przeżuwa?

- No, polskie jedzenie - odparłem - jest naprawdę cudowne i lepsze od zagranicznego...

- Jak to? - oburzyła się Izolacja - zaścianek, ciemnogród...ja warzę co tchydzień pełen gchar Chili con Carne, daję kiechłbasę wegiechrską, sechr fchrancuski i łyk mamchrota...to jest pchrawdziwe  jedzenie!

- Bycze jaja, przysmak -  zawtórował inny

- Świńskie uszy...ogony wołu - to wszystko dużo lepsze niż polskie jedzenie - dodał następny

- Niech kolega wie, że tu się nie porusza tematów politycznych i religijnych... - przerywa Bronek

- Rozumiem, nie interesuje mnie żadna partia, jestem apolityczny - 

- A kolega do kościółka chodzi, to kolega pewnie PiSuar i Pipka - ciągnął Bronek (słychać delikatny rechot sanchedrynka)...

- Nie interesuje mnie żadna partia i nie dam się szeregować - 

- Ale kolega czapkę w kształcie koguta nosi - odezwał się Dawca - to tutaj zabronione...

- To moja osobista czapka i nikomu nic do tego, nosze ją już osiem lat - odparłem 

- Dzieci nie szczepi, pińcet plus bierze, ze dwa i pół tysiąca pewnie...mówię wam to PiSior czystej wody... - wyszczerzał zęby Bronek...

- I homosiów nie lubię - dodałem

- Właśnie...mówię wam - odwrócił się do sanchedrynku Bronek - on prosto od Pawłowicz tu przybył, na pewno Kaczor go z misją tu przysłał, aby zniszczyć nasze forum...nie damy by nas gnębił  Kaczor i dzieci nam germanił - zakrzyknął Bronek

- Tak jest! - zakrzyknął wspólnie sanchedrynek

- A do żydów to co kolega ma? - włączył się Pan Tadeusz...

- Do żydów? Jakich żydów? - odparłem - to "naród wymyślony" sam to stwierdził Shlomo Sand, izraelski profesor z Uniwersytetu Telawiwskiego...

- Czyż trzeba wam więcej dowodów, że to PiSuar! - zakrzyknął Bronek rozerwawszy szaty - Janusz, do lochu politycznego z nim! Niech tam szczeźnie. Albo się poprawi i zacznie pisać na temat i wróci na łono naszego szkła kontaktowego, albo niech zgnije w lochach politycznych...

Oczywiście jakby się kto pytał to osoby w tym moim spektaklu są fikcyjne wszelkie podobieństwa przypadkowe ...a zdarzenia te nigdy nie miały miejsca...

Ale póki co...camperteam? Nie, dziękuję bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rzadko tu piszę , więcej czytam . Ale po co Ty kolego to piszesz ? Może są gdzieś fora młodzieży wszechpolskiej lub innych wojsk terytorialnych może tam znajdziesz poklask ? Twoje posty do tego forum nic nie wnoszą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko tu piszę , więcej czytam . Ale po co Ty kolego to piszesz ? Może są gdzieś fora młodzieży wszechpolskiej lub innych wojsk terytorialnych może tam znajdziesz poklask ? Twoje posty do tego forum nic nie wnoszą .

"więcej czytam"...

 

...więc upraszam szanownego kolegę, aby czytał ze zrozumieniem...nie integruję się z żadną partią polityczną, to właśnie ktoś chciał mi wcisnąć i mnie przyszeregować do konkretnej partii...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpi@...cie się ze swoją apolitycznością wszędzie . Nawet na forum karawaningu . Właśnie przeczytałem artykuł że rozstają się trójką Andrus i Kantarait .
Czego chcesz człowieku nie związany z żadna partią ?
Proponuje zamknąć temat bo : nie oglądam już tvp , przestałem słuchać radia , jak jeszcze tu wprowadzą swoje macki przestanę czytać to forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpi@...cie się ze swoją apolitycznością wszędzie . Nawet na forum karawaningu . Właśnie przeczytałem artykuł że rozstają się trójką Andrus i Kantarait .

Czego chcesz człowieku nie związany z żadna partią ?

Proponuje zamknąć temat bo : nie oglądam już tvp , przestałem słuchać radia , jak jeszcze tu wprowadzą swoje macki przestanę czytać to forum .

ha ha ha...nie znam Andrusa ani Kantarait i nie miałem przyjemności ...ale no właśnie...polityczni to źle, a apolityczni jeszcze gorzej..."Czego chcesz człowieku nie związany z żadna partią ?"

 

Chcę normalności wśród Polaków...chcę zgody, nie chcę podziałów politycznych, które trawią nasze społeczeństwo...czy to zbrodnia?

"Czego chcesz człowieku nie związany z żadna partią ?"

 

...widze, że trzeba wejść w głębsze pokłady matrixa...

widzę fenomen...nawet jak się ni utożsamiam, to zbrodnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi? Czemu najeżdżacie na gościa z czapką w kształcie koguta? Nie rozumiem.

Facet napisał, że nie spodobała mu się atmosfera na zlocie w grupie CT. No i co z tego? Ma prawo oceniać wedle swoich racji. Nie podobała mu się to następnym razem stanie z inną grupą. Może z karawaning albo jeszcze inaczej. Czy mu się spodoba - nie wiem.

 

Naprawdę nie widzę powodu, żeby pluć na gościa. Nie napisał niczego złego. Po prostu nie podobało mu się i już. Co za problem. A już związków z Pisem nie widzę żadnych. Może ja nie umiem czytać? Może trzeba "między wierszami" a ja zbyt prosty jestem by to dostrzec. Gdy czytam coś to biorę dosłownie. A tu dosłownie nie znalazłem niczego złego.

 

Facet ma już trochę najechane, widział to i tamto, zrobił sobie ładną wycieczkę. Ja bym chętnie z nim kiedyś usiadł pogadać i wymienić doświadczenia. Ja jeździłem trochę, on jeździł ... pewnie byliśmy w innych miejscach i warto się nawzajem zachęcić do zobaczenia czegoś odmiennego. Po co mieszać w to tematy polityczne? A nawet gdyby był politycznie zaangażowany w jakaś partię to co? Mam z nim nie gadać o podróżach kamperem z tego powodu?

 

Może mnie ktoś oświecić za co ta nagonka? Ja chyba naprawdę czegoś nie pojąłem i musi być drugie dno, a ja go nie widzę (tak, jestem ze wsi i to na serio).

 

P.S. Mam konto na Camper Team i co z tego. Kiedyś miałem przyczepę, a teraz mam blaszaka w trakcie konwersji na kampera, ale jeździć już się da i w wakacje południową i wschodnią Polskę przejechałem. A na podwórku stały w tym czasie dwie moje przyczepy. No i co z tego? Muszę się deklarować czy jestem bardziej kamperowy czy karawaningowy? Bo jeśli nie to mnie też ktoś będzie linczował?

 

P.S.2. Zapomniałem dodać - też do kościoła chodzę. To jestem pisiorem czy nie, bo na PiS nie głosowałem akurat.

Edytowane przez inhalt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę...wyraziłem swoją opinię, której tam się nie dało...i proszę mi nie imputować w stylu "biłem tam murzynów"...

Mnie też możecie zlinczować, bo Trybeusowi trochę przytaknę. CT - nie dziękuję . W tamtej piaskownicy czuję się drugiej kategorii piaskowniczanem.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.